سایه تپه پیشرفت به CIF دختران فوتبال نیمه نهایی با برنده بیش از Coachella Valley

مایدزرت | No comments

تیم فوتبال دختران در سایه تپه دبیرستان برنده هشت بازی سال گذشته است. چه تفاوت 12 ماه می سازد.

با چهار 2-0 پیروزی نزدیک Coachella Valley با کیفیت بالا, شوالیه در حال حاضر برنده 19 بازی این فصل از جمله چهار بازی حذفی پس از Feb. 11 و حرکت به CIF-SS Div. 6 مرحله نیمه نهایی روز شنبه.

“این احساس شگفت انگیز می شود در اینجا در مرحله نیمه نهایی” سایه تپه ارشد Katelyn کریستنسن گفت.

بازی روز چهارشنبه بود هرگز واقعا در شک و تردید. شوالیه به ثمر رساند در نیمه اول روی یک هدف توسط Janessa ناوارو و دوباره در نیمه دوم اما از دست رفته در چند اوایل دهانه است که می تواند قرار داده اند بازی دور قبل از تنفس.

“هر زمان که شما باید رقابت میان بازیکنان که می دانیم هر یک از دیگر شاید حتی به یکدیگر مرتبط می افزاید: کمی اضافی کمی از هیجان و شاید اعصاب” سایه تپه سر مربی تام Woodworth گفت. “خوشحال بودم که دختران ما آمد و آنها واقعا نشان می دهد کسانی که اعصاب و ما در زمان کنترل. من احساس می کنم که ما هرگز به آن کنترل کنید.”

چون سایه تپه (19-6-1, 6-4 کویر امپراتوری) از دست رفته برخی از کسانی که فرصت, Coachella Valley در بازی باقی مانده تا پایان. اما زمانی که اعراب موفق به نمره یک ضربه آزاد که آمار بالای تیر دروازه خورد و در دقیقه 51 بازی تمام شد اما بیش از.

بیشتر: CIF-SS حذفی, برنامه نتایج: به طور مداوم در به روز رسانی با داستان و عکس و مطلب

بیشتر: انگیزه پسران’ حلقه رانچو مایراج دختران واترپلو را در حال حاضر بازی به صورت خود به خود

شوالیه به ثمر رساند و یک دقیقه بعد روی یک هدف توسط ارشد Citlalli پنک و کنترل شده در اختیار داشتن اکثریت در نیمه دوم.

قبل از این شوالیه ها آخرین ساخته برگشتی در سال 2017 و آخرین برنده postseason بازی در سال 2016. بازیکنان می گویند این اجرا بود یک زمان طولانی.

“این هیجان انگیز برای دیدن هر یک از دیگر خندان بود” ناوارو گفت: “به دلیل تلاش کرده ایم تا آن را برای مدت طولانی. آن را به این حد خیلی عالی است.”

ستاره ها

ناوارو گل اول بازی کینگ 13:20 وارد بازی شد و یک تهدید ثابت در نزدیکی هدف است.

این دانشجوی سال دوم تقریبا به ثمر رساند دوباره درست قبل از حاصل کار دو و نگهداری Coachella Valley در آن پاشنه بلند برای بسیاری از شب.

پنک بود بازیکنی که تا به حال شاید بیشترین تأثیر را بر شوالیه حفظ اختیار و سایه تپه در به ثمر رساندن موقعیت.

نباید فراموش سایه تپه دروازه بان Kassandra باتیستا ثبت shutout با چهار صرفه جویی و یکی از بزرگترین دلایل برای شوالیه’ پیروزی.

این Lookahead

شوالیه سفر به انتاریو مسیحی (16-7) در روز شنبه برای Div. 6 نیمه نهایی. شوالیه انتاریو مسیحی ضرب و شتم مارشال بالا پاسادنا 1-0 در یک چهارم نهایی.

این بازی در حال حاضر برنامه ریزی برای 5 p. m. اما در معرض تغییر است.

Div. 6 فینال برگزار خواهد شد زیر پنج شنبه, فوریه. 29.

اندرو جان را پوشش می دهد ورزش در Coachella Valley برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>