شرمندگی مردم برای پوشیدن ماسک اشتباه فرماندار می سی سی پی می گوید

لدگر | No comments

جکسون از دست ندهید. — می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز روز دوشنبه گفت که دولت هنوز با خطر از coronavirus همه گیر و مردم نباید آزار و اذیت و یا سرگرم کننده را از کسانی که به دنبال سلامت عمومی توصیه به پوشیدن ماسک ،

در طول یک کنفرانس خبری یک کلمبوس خبرنگار پرسید: در مورد “ماسک بشود.” جوی بارنز از WCBI-تلویزیون گفت که او چهره خود را پوشش داده در حالی که خرید در خارج و نگاه او را در چشم و سرفه کوتاه سه بار.

“این اشتباه است” ریوز گفت. “اگر مردم می خواهند به پوشیدن ماسک به یک خارج شده و یا به یک رستوران و یا به هر کسب و کار دیگر — نه تنها باید به آنها اجازه داده می شود به طوری که در بسیاری از موارد آنها باید به اعتبار برای انجام این کار است. … هر کس وجود دارد که در حال انتخاب یک ماسک است که در واقع انجام کاری خوب برای همکار خود Mississippians.”

ویروس, موارد, مجموعه تک روز رکورد: از دست ندهید. وزارت بهداشت گزارش 498 موارد جدید

هزاران نفر از مردم در جکسون و صدها نفر از مردم در می سی سی پی شهرستانها در تظاهرات روز شنبه در اعتراض به خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. ماسک بودند شایع در میان معترضان.

ریوز روز دوشنبه گفت که او از حق اعتراض و او خوشحال می سی سی پی حوادث بودند صلح آمیز است. اما او گفت که او نگران است که معترضان که ایستاده بود نزدیک به یکدیگر می تواند ناخواسته گسترش این ویروس بعد به افرادی که از نظر پزشکی آسیب پذیر است.

“نگرانی من این است که اگر این افراد رفت و اعتراض در روز شنبه و پس از آن رفت و تا به حال چهار شنبه ناهار با مادربزرگ” ریوز گفت.

ریوز گفت که او و دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز صرف صبح روز دوشنبه در تماس تلفنی با شهرداران استان و سرپرستان ترغیب آنها برای هوشیار در مورد تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس بسیار مسری.

وزارت بهداشت و درمان گفت: می سی سی پی — با جمعیت حدود 3 میلیون تا به حال حداقل 17,768 موارد و 837 مرگ و میر ناشی از کروناویروس که از یکشنبه شب. که افزایش 498 مورد و 20 مرگ و میر ناشی از اعداد گزارش شده در روز قبل; آخرین تعداد شامل نه مرگ و میر رخ داده است که بین 13 مه و ژوئن 1 با اطلاعات از گواهی مرگ پس از رسیدن به بعد.

هیچ درایو از طریق فارغ التحصیلی: جونز کالج لغو رویداد با توجه به COVID-19 نقطه داغ

گروه گفت: حداقل 13,356 مردم در می سی سی پی در حال مذاکره برای بهبود از COVID-19 بر اساس زمانی که آنها آزمایش مثبت است.

تعداد coronavirus عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار. برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم است که روشن کردن در عرض چند هفته. برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث علائم شدید و کشنده است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: حداقل 2,065 موارد این ویروس تایید شده است در دراز مدت مراقبت از امکانات مانند خانه های پرستاری با حداقل 435 ویروس های مربوط به مرگ و میر در کسانی که امکانات.

این اداره گفت 217,229 coronavirus آزمایشات انجام شده در می سی سی پی, یکشنبه; 9,140 از کسانی که آزمایش خون است که تشخیص اینکه آیا یک فرد دارای آنتی بادی است که معمولا نشان می دهد تا پس از یک عفونت است حل و فصل شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>