او چهره حق-به-مردن بحث: در حال حاضر شوهر حامل میراث او را

فلوریدا تودی | No comments

بریتنی مینارد و دن دیاز ازدواج کرده بود کمی بیش از یک سال و هنگامی که بریتنی تشخیص داده شد که به سرطان مغز و با توجه به مدت شش ماه به زندگی می کنند.

مینارد و سپس 29, شد, صورت راست-به-مردن بحث زمانی که آنها رفت و با این تصمیم به حرکت از کالیفرنیا به اورگان برای دسترسی به, اورگان, مرگ با عزت قانون است. در حال حاضر او یک صدای در که همان جنبش است.

دیاز وعده به همسر خود که انتخاب Nov. 1, 2014, به عنوان روز او را به افتخار او میراث و فشار برای کمک های پزشکی در حال مرگ قانون در سراسر کشور.

که ماموریت به ارمغان می آورد دیاز به فلوریدا این هفته جایی که او صحبت کردن در هشت شهرستانها. دیاز است که میله میله برای بحث از 2-4 بعد از ظهر پنج شنبه در کوکو بیچ کتابخانه های عمومی; رزرو درخواست در http://tiny.cc/Brevard و یا با تماس با 407-637-1699. این رویداد به میزبانی Space Coast نمایندگان برای شفقت و انتخاب یک اورگان بر اساس پایان زندگی انتخاب سازمان حمایت.

دیاز صحبت خواهد شد در ناپل از 10-11:30 صبح چهارشنبه در ذغال سنگ شهرستان, کتابخانه, 2385 شکوفه پرتقال درایو. دیگر شهرستانها در برنامه خود شامل ساراسوتا فورت Lauderdale و میامی است.

“من هنوز هم روزهای خوب و روزهای بد … های بریتنی داستان در راه است که من به قول او” دیاز گفت فلوریدا امروز. “من بسیار افتخار از او حمایت … وجود دارد تنها چهار متحده با این نوع از قوانین هنگامی که او درگذشت. در حال حاضر ما 10. که در بخش های بزرگ است که با توجه به داستان خود را و توانایی برای به اشتراک گذاشتن آن با قانون گذاران برای دریافت این قوانین اجرا شده است.”

خود را در فلوریدا متوقف می آید کمتر از یک ماه پس از سن. کوین Rader, D-Boca Raton, معرفی فلوریدا مرگ با عزت عمل — SB 1800. با توجه به دلسوزی و انتخاب آن را پس از مدل اورگان عمل با دستورالعمل های دقیق از معیارهای واجد شرایط بیماران به مدت انتظار و rescinding تصمیم گیری برای پایان دادن به زندگی دقیق در Rader پیشنهاد.

در حالی که او می داند که SB 1800 نمی خواهد در هر نقطه در این سال وجود دارد که همراه لایحه در فلوریدا خانه — Diaz اعتماد به نفس است Rader حرکت کمک خواهد کرد که جرقه گفتگو لازم برای اقدام در آینده است.

دیاز نیز امیدوار به ادامه مطلب مراجعه کنید گفتگو در مورد پایان زندگی تصمیم گیری چیزی است که او می تواند صحبت کردن در مورد خود را در فضای ساحل ظاهر.

فلوریدا مرگ با عزت عمل است “به احتمال زیاد رفتن به یک زمان بسیار طولانی برای تبدیل شدن به قانون” گفت: Michael کشاورز فلوریدا مدیر کمپین برای شفقت و انتخاب.

“پس از آن ما نیز در حال انجام بسیاری از اطلاعاتی جلسات موجود پایان زندگی گزینه” کشاورز گفت. “ما می خواهیم به مردم این ابزار برای برنامه ریزی در حال حاضر به طوری که آنها می تواند برخی از سطح از کنترل در مورد آنچه اتفاق می افتد به آنها … آغاز این گفتگو با پزشکان و اعضای خانواده در مورد آنچه خود پایان زندگی انتخاب هستند.”

بدون شک وجود دارد دیاز گفت که با وجود حمایت گسترده برای کمک های پزشکی در حال مرگ.

یک مه 2018 گالوپ نظرسنجی در بر داشت:

  • 72 درصد از آمریکایی ها می گویند پزشکان باید قادر به کمک به علاج بیماران می میرند.
  • کمتر از 65% اکسپرس پشتیبانی از زمانی که این سوال شامل “خودکشی.”
  • 54 درصد فکر می کنم نیجریه است که از نظر اخلاقی قابل قبول است.

دیاز گفت: در حالی که اعتقادات مذهبی نقش مهمی در این که آیا یک فرد پشتیبانی از کمک های پزشکی در حال مرگ از یک سال 2016 LifeWay پژوهش های نظرسنجی ها یافت می شود 70 درصد از کاتولیک ها به نفع آن.

کشیش رالف Nygard Eau Gallie اولین کلیسای باپتیست نه به نفع راست-به-مردن قانون.

در حالی که او فکر می کند “هر کس حق امتناع از درمان و عمل جراحی” Nygard گفت: “من موضع عمومی است که خدا تنها کسی است که حق دارد برای پایان دادن به زندگی است.”

“من فکر می کنم با خانقاه سازمان وجود دارد بسیاری از راه های در نهایی ما روز به مقابله با درد است.” “اما تا آنجا که به کسی که پایان دادن به زندگی خود را حتی بسیار انسانی با طب … که نه خود تماس بگیرید.”

در یکی از فیلم های ضبط شده توسط مینارد یک بازدید شده توسط میلیون ها نفر از مردم او بیان او امید که بیشتر مردم خواهد شد که انتخاب مرگ با عزت.

“من امیدوارم که به خاطر دیگر شهروندان آمریکایی همه این مردم که با من صحبت کردن که من ندیده ام که من هرگز ملاقات که این انتخاب می تواند تمدید شود, برای شما,” او گفت:. “که ما بسیج است که ما را, نقطهنظرات, که ما شروع به بحث در مورد آن.”

وجود دارد باقی می ماند بسیاری از تصورات غلط در سمت راست-به-مرگ مکالمه دیاز گفت.

برای مثال او گفت: “گالوپ هنوز هم با استفاده نامناسب عبارت ‘کشتن از سر ترحم” و LifeWay استفاده نامناسب اصطلاح ” کمک به خودکشی.'”

کشتن از سر ترحم او گفت: غیر قانونی است و در تمام 50 ایالت است که در آن یک شخص ثالث به پایان می رسد زندگی یک فرد معمولا از طریق تجويز دارو از طریق IV. و در کمک های پزشکی به مرگ قانون علاج ناپذیری بیمار فرد باید قادر به مصرف دارو خود را.

“بریتنی تا به حال به نوشیدن یک اونس از مخلوط یک آرام بخش است که آهسته او تنفس” دیاز گفت. “او خوابش برد در عرض پنج دقیقه از مصرف دارو و تنفس آهسته به نقطه ای که او در گذشت و پس از 30 دقیقه. آن را بسیار صلح آمیز است.”

یک فرد تصمیم به دنبال کمک های پزشکی در حال مرگ است بسیار کمی برای انجام با اینکه آنها محافظه کار یا لیبرال او گفت: آن را خیلی بیشتر در مورد شرایط فردی.

“و من فقط باید به آنها یادآوری می کنند که این قانون نمی کند در نتیجه بیشتر مردم در حال مرگ است. آن را به سادگی در نتیجه مردم کمتر درد و رنج” دیاز گفت. “و این چیزی است که آن را در مورد.”

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>