او می خواست به ارائه یک برنامه کاهش وزن. می سی سی پی مقامات بهداشتی بسته او را.

لدگر | No comments

دانا هریس یک مربی شخصی از مدیسون برنامه ریزی شده به او ارائه برای اولین بار در دو ماه وزن از دست دادن برنامه در اوایل این سال است.

35 سال است که مورد مطالعه و تغذیه در دانشگاه را از اساسی مشاوره رژیم غذایی و دستور العمل های. او یک وب سایت راه اندازی و شارژ 99 دلار در هر کدام. ده ها تن از مردم امضا کردند.

پس از آن نامه ای از می سی سی پی وزارت بهداشت. آن را تهدید به جریمه و زندان هم اگر او در ادامه به بحث در مورد از دست دادن وزن برای پول — تنها متخصصین می تواند چنین مشاوره.

“من بلافاصله فکر کردم که اشتباه از آنچه من انجام شده بود” هریس گفت.

او به نام بخش بعد توضیح او تکذیبنامهها در وب سایت خود را که گفت که او نه یک متخصص تغذیه. او تنها برنامه ریزی شده به پایه مشاوره در مورد از دست دادن وزن برای افراد سالم است. اما بدون مجوز هریس گفت: او گفته بود او تنها می تواند ارائه اطلاعات مانند دولت-مصوب هرم غذایی.

مربوط به: او آمد به می سی سی پی و آغاز یک کسب و کار است. دولت لوازم آرایشی هیئت مدیره بسته او را.

بنابراین هریس تعطیل برنامه و مسترد شرکت کنندگان نزدیک به 7000 دلار. سپس او شکایت چند تن از اعضای این, می سی سی پی امور خارجه هیئت مدیره بهداشت و ادعا آژانس نقض خود قانون اساسی حق آزادی بیان است.

“گفتگو در مورد آنچه افراد سالم باید خوردن برای از دست دادن وزن و سالم ماندن بیش از مدرنیته خود گفت:” طرح دعوی در دادگاه واصل جمعه در دادگاه فدرال توسط آرون, برنج, مدیر, می سی سی پی عدالت موسسه. “این گفتار نه از دست دادن آن در قانون اساسی حفاظت صرفا به دلیل آن است که جبران می شود.

“در حالی که قطعا می سی سی پی به قدرت برای تنظیم که ممکن است ادعا می شود دارای مجوز توسط دولت به عنوان یک متخصص تغذیه” کت و شلوار ادامه “هیچ قانونی مجاز به اعطای مجوز متخصصین تغذیه در انحصار مشاوره در مورد آنچه افراد سالم باید خرید در فروشگاه مواد غذایی.”

هریس که دارای مدرک کارشناسی در تغذیه و کارشناسی ارشد در کاردرمانی گفت: او هیچ علاقه ای به تبدیل شدن به یک مجوز متخصص تغذیه که نیاز به 1200 ساعت از نظارت عمل در یک محیط بالینی قبل از گذراندن یک امتحان است.

حمله Nanny State: چگونه نوار قرمز است خفه رویای آمریکایی در می سی سی پی

او گفت که او تنها می خواست به مردم کمک کند که در حال حاضر می خواهم آن را درخواست و ذکر آنها خواهد بود مایل به پرداخت. او در حال حاضر Facebook گروه با صدها نفر از کاربران که در آن او به رایگان مشاوره تغذیه. نسخه پرداخت می شود, او گفت:, به سادگی پیشنهاد شخصی تر راهنمایی.

“آنها همیشه می خواهم به من می آیند — چه کنم خوردن برای این کار ؟ کلی گفت:” هریس که یک مربی شخصی در ورزشگاه. “و مردم نیز می گویند:” می توانم به شما پرداخت بیشتر برای یک در یک کمک؟'”

“شاید آن را سخت را برای آنها به پیاده سازی و آنها می خواستند بیشتر (راهنمایی),” او اضافه شده است. “من واقعا نمی دانم چرا, اما نگهداری آنها درخواست برای اطلاعات بیشتر با یکی از مربیگری. من فکر می کنم بخش بزرگی از ورزش یا رژیم غذایی است که پاسخگویی.”

گزارش: می سی سی پی است دوم-بالاترین چاقی در بزرگسالان رای دادن در آمریکا

طرح دعوی در دادگاه می گوید فراتر از نقض هریس’ آزادی بیان, حقوق وزارت کار بیش از آن “حوزه اقتدار.” قوه مقننه آن را گفته است “به طور خاص ارائه شده” که بدون مجوز به مردم ارائه می دهند همان نوع اطلاعات عمومی به عنوان هریس برنامه ریزی شده را اگر آنها نمی, برچسب, خود, متخصصین تغذیه.

برنج گفت: حداقل یک دولت دیگر اتحاد خود را به روز رسانی قوانین و مقررات در سال های اخیر مشخص است که به افراد سالم توصیه های کلی در مورد از دست دادن وزن است نه همان به عنوان یک متخصص تغذیه. او گفت: یک طرح دعوی در دادگاه بیش از یک وضعیت مشابه است که در حال بررسی در فلوریدا. بیشتر مشاوره تغذیه و مربیگری باید تشویق شوند در می سی سی پی — طولانی میان چاق ترین کشورهای برنج و هریس گفت.

“ما به معنای واقعی کلمه یک بحران در زندانهای ما با شورش مردم فرار و مردم کشته شدن چرا که زندانهای ما آنقدر به سر می برند و ما در حال صحبت کردن در مورد راه هایی برای کاهش جمعیت زندان ما,” برنج گفت. “و آنها را تهدید به ارسال کمی شیرین دانا به زندان برای گفتن مردم چگونه به از دست دادن وزن است.”

می سی سی پی, وزارت بهداشت, مقامات روز جمعه گفتند که آنها نمی تواند پیدا کردن یک کپی از بس-و-دست برداشتن از نامه ارسال شده به هریس و بلافاصله باید یک نظر در طرح دعوی در دادگاه.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>