کلانتر چاد بیانکو نمی بلیط متخلفان از کنار رودخانه شهرستان را به منظور پوشش چهره

مایدزرت | No comments

دو روز پس از Riverside County دستور داد تمام ساکنان به سایش پوشش صورت در زمانی که در مکان های عمومی به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 کلانتر چاد بیانکو گفت: بخش نخواهد بلیط ساکنان هجوم سفارش.

“این یک سفارش معتبر و قابل اجرا توسط جریمه, حبس و یا هر دو او گفت:” در یک فیلم منتشر شده در یوتیوب جمعه شب. “من نیاز به آن را کاملا روشن به همه ساکنان شهرستان ریورساید که ما نمی خواهد در راه اندازی هر نوع از پلیس و دولت این است که اعلام حکومت نظامی است.”

تعداد تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر در این شهرستان همچنان به افزایش است. در روز دوشنبه مقامات بهداشتی گزارش 946 مورد تأیید و 25 مرگ و میر.

بیانکو گفت: نمایندگان نمی خواهد متوقف کردن وسایل نقلیه و یا راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای بررسی اینکه آیا مردم با پوشیدن چهره پوشانده اند. نه نمایندگان توقف افراد در راه رفتن و یا پیاده روی بدون پوشش صورت.

“شما نمی تواند متوقف شود و یا یکی به سادگی چون شما با پوشیدن ماسک,” او گفت: پوشیدن یک کلانتر balaclava در اطراف گردن خود را. “در حالی که این دستور دارای پتانسیل های کیفری و مدنی عواقب آخرین چیزی که من می خواهم به اتفاق می افتد در حالی که برخورد با این بحران است.

در صورت پوشش دستور Riverside County سلامت عمومی افسر گفت: سازمان های اجرای قانون در این شهرستان می تواند به اجرای نظم “به عنوان آنها را لازم بدانند.”

Riverside County Sheriff نمایندگان گشت شهرستان unincorporated منطقه و 17 شهر که برون سپاری خود را در اجرای قانون به بخش کلانتر از جمله رانچو مایراج, نخل کویر, La Quinta, هندی چاه و Coachella.

بیانکو خواسته ساکنان به خودداری از تماس 9-1-1 به گزارش مردم هجوم شهرستان صورت پوشش قیمومیت. انجام این کار, او گفت: کاهش توانایی اجرای قانون را برای پاسخ به تماس های انتقادی برای خدمات.

همانطور که از جمعه گذشته 26 افسران در شهرستان ریورساید کلانتر حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و دو فوت کرده است. سیزده زندانی در زندان شهرستان باید آزمایش مثبت است.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>