کلانتر Ivey دعوت FDLE به بررسی ادواردز مرگ بررسی

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County Sheriff Wayne Ivey در یک حرکت تعجب آور و برگشت خود را در مورد سیاست های شخص ثالث و موشکافی خود آژانس روز شنبه اعلام کرد که او به دعوت وزارت فلوریدا اجرای قانون به نقد و بررسی را بررسی 2018 زندان مرگ یک کهنه سرباز آمریکایی گرگوری لوید ادواردز.

Ivey تصمیم به اجازه می دهد یک نگاه دوم در خود بررسی سابق آمریکا در مبارزه با طبیب مرگ می آید بر روی پاشنه از افزایش فشار موشکافی از پروب هفته در سراسر کشور تظاهرات پلیس سوء فشار از اعضای جامعه و ظهور ناگهانی از حزب دموکرات نامزد به چالش کشیدن او را به دفتر خود.

“این مورد در درجه اول به دست آورده محلی توجه درخواست های اضافی و مستقل بررسی برخی از اعضای جامعه ما به عنوان یک نتیجه از این تظاهرات در حال حاضر در نظر گرفتن سرعت در اطراف کشور ما زیر غیر قابل قبول مرگ جورج فلوید” Ivey گفت: در یک بیانیه صادر شنبه.

نقد و بررسی توسط دولت را بالا آژانس تحقیقاتی را شامل نیست یک تحقیق دوم به عنوان برخی از جمله Edwards’ بیوه را خواستار شدند. تحت شرایط نقد و بررسی, FDLE عوامل را به سادگی بیش از این تحقیقات در حال حاضر انجام شده توسط کلانتر, برای تعیین اعتبار آن است.

Ivey گفت FDLE را کامل استقلال و استقلال به طوری که هیچ خواهد شد و قادر خواهد بود بیشتر سوال یکپارچگی بخش خود را. در سال 2017, کلانتر Ivey اعلام کرد که او دیگر نمی خواهد تماس FDLE به انجام ثالث عمومی یکپارچگی تحقیقات از معاون – درگیر تیراندازی و یا در بازداشت, مرگ و میر, و گفت که آژانس قادر بود پلیس خود را.

بیشتر: به عنوان بتا عمومی شکل می گیرد SpaceX خزانه ده ها تن از Starlink ماهواره به مدار

بیشتر: کلانتر Ivey مذاکرات شفافیت در ادواردز مورد اما اقدامات بگویید داستان دیگر

اما در این بررسی Ivey گفت: FDLE می تواند یافته های خود را مستقیما به دفتر دادستان ایالتی.

“من شخصا خواسته است که باید FDLE پیدا کردن مدرکی از تخلف در بخشی از نمایندگان ما یا غرب ملبورن افسران پلیس درگیر آنها خواسته شده تا فورا این یافته ها به دولت اوباما برای دادستانی در نظر گرفتن” Ivey گفت.

گرگوری ادواردز بود 38 ساله مبارزه با کهنه که دستگیر شد در غرب ملبورن در Dec. 9, 2018, پس از آزار یک موسسه خیریه کارگر در طی چه همسر او به نام اختلال استرس پس از سانحه قسمت. او سپس به Brevard County زندان جایی که او به یک درگیری با حداقل هفت اصلاحات نمایندگان. او مرده اعلام شد و در یک بیمارستان روز بعد.

در سال گذشته BCSO نتیجه آن تحقیقات جنایی را به وقایع اطراف ادواردز’ مرگ و دادستانی یافت که نمایندگان آن در توجیه استفاده از زور علیه ادواردز و پاک شد از هر خطا.

در اطلاعیه روز شنبه, کلانتر رد اتهامات برخی از اعضای عمومی که وجود دارد هر گونه تخلف در بخشی از Brevard County اصلاحات افسران در Edwards’ مرگ یا که شده است وجود دارد عدم شفافیت در این مورد.

Ivey گفت که تمام مواد مربوط به Edwards’ مرگ در حال حاضر ساخته شده “با تنها استثنا از زندان امنیتی ویدئو” گفت که نشان می دهد ویژگی های امنیتی در زندان است و بنابراین معاف از سوابق عمومی تحت قانون فلوریدا.

رسانه ها و فعالان دفاع وکلا و ادواردز’ بیوه کاتلین ادواردز خواستار انتشار این ویدئو به مردم و کاتلین خودش یک تصویر واضح تر از آنچه اتفاق افتاده که منجر به مرگ شوهرش.

با وجود تصمیم به دعوت نقد و بررسی, کاتلین ادواردز ناراضی باقی می ماند.

“من هیچ دیدگاه” او گفت فلوریدا امروز. “کشور من شکست خورده من و کشور من شکست خورده شوهرم,” او گفت:, و اضافه کرد: “من فقط نا امید کرد. اگر آنها از انجام این کار برای من پس چرا آنها راه اندازی یک جلسه به صحبت کردن با من یا لرزش دست من و یا هر چیزی؟”

ادواردز گفت: او نا امید شده بود که Ivey اشاره نمی, شوهر مرحوم او را خدمت نظامی و یا اختلال استرس پس از سانحه هنگام بحث در مورد او.

“آنها می تواند فقط به من اجازه دیدن نوار و هیچ یک از این می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر,” او اضافه شده است. “من بیمار هستم مردم گفت: آنها در حمایت از سربازان و آنها را دوست دارم جانبازان اما جایی که آنها در زمانی که شوهرم فوت کرد؟”

کاتلین ادواردز است به دادگاه تجدید نظر به FDLE به بررسی دو بار قبل از. اولین بار بود که در اواخر ماه ژانویه 2019. در آن زمان BCSO خود مطالعه مداوم و FDLE گفته است: “هیچ قدرت قانونی برای مداخله به اجرای قانون مهم که شده و یا در حال حاضر در حال بررسی توسط پلیس محلی مقامات.”

بیشتر: سابق فلوریدا داده دانشمند ایجاد رقابت coronavirus داشبورد

بیشتر: آب و هوا به نظر می رسد خوب برای SpaceX Starlink راه اندازی از کیپ کاناورال

ادواردز به دادگاه تجدید نظر دوباره در Nov. 6, 2019. در آن زمان FDLE به طور خلاصه باز یک بررسی که بسته شده در Nov. 19. این FDLE نتیجه آن می تواند بررسی نیست به همان دلیل ذکر شده در ژانویه.

روز شنبه FDLE وعده داده شده بررسی خواهد بود کامل.

“ما به دنبال برای دقت و کامل بودن” در کلانتر دفتر تحقیقات گفت: عامل Lee Massie با FDLE.

“من درک اهمیت این بررسی به جامعه و به خانم ادواردز,” او اضافه شده است.

Massie گفت: آژانس نمی خواهد نظر بیشتر تا زمانی که بررسی کامل شده است که در آن زمان آن را تبدیل خواهد شد در دسترس عموم رکورد.

آخرین FDLE بررسی BCSO مورد معاون Yousef Hafza که گفته می شود به ضرب گلوله یک مرد پس از یک خشم جاده حادثه است. این FDLE بررسی منجر به دستگیری معاون که در حال حاضر سعی در اتهام قتل.

بیشتر: ‘ایستاده خود زمین’ ایمنی را تکذیب کرد به صورت سابق بروارد معاون Hafza در تیراندازی مرگبار

Ivey بود که انتخاب مجدد بدون مخالفت چهار سال پیش در حال حاضر در برابر یک رقیب برای صندلی خود را. حریف خود را کاکائو وکیل مدافع آلتون ادموند توصیف خارجی نقد و بررسی با عنوان “به اندازه کافی خوب نیست.”

“با تبدیل بیش از این ویدئو به FDLE, the Sheriff است خودداری تصویری از خانم ادواردز و جامعه ما در نتیجه حفاظت از بازیگران بد درون خود را در گروه” ادموند گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“همه آمریکایی ها—به خصوص ما جانبازان—باید دریافت دادرسی و همچنین شفافیت و پاسخگویی وقتی که می آید به تحقیقات” او گفت و تاکید کرد که این ویدئو باید منتشر خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>