کلانتر: ‘Message’ پشت سه قتل در پرریس گورستان

مایدزرت | No comments

ریورساید شهرستان کلانتر گفت: سه مرد کشته اعدام-سبک در پرریس گورستان شد مقتول به “ارسال پیام برای چیزی است.”

کلانتر چاد بیانکو برگزار شد اخبار جلسه با پرریس شهردار مایکل وارگاس به ارائه اطلاعات عمومی در مورد سه گانه قتل در آن رخ داده است در پرریس دره گورستان در 900 بلوک از شمال پرریس بلوار مدتی یکشنبه شب و یا در predawn ساعت دوشنبه.

هر چند هیچ مظنون دستگیر شده اند بیانکو گفت: “به طور منظم ساکنان پرریس نباید نگران ایمنی خود را. آگاه باشید. گزارش چیزهایی که غیر طبیعی به نظر می رسد. چون شده اند وجود دارد چند قتل در ماه گذشته به این معنا نیست ایمنی خود را به خطر بیافتد.”

بیانکو گفت: سه هیسپانیک مردان مورد هدف قرار گرفتند در آنچه به نظر می رسد یک “ترور و یا اعدام.”

“سه کشته در همان زمان بود که یک پیام برای چیزی, که آیا آن را برای شخص دیگری و یا برای آنها” او گفت:. “قطعا آن را هنجار. ما در حال تلاش برای کشف کردن که چرا آنها وجود دارد و که با آنها وجود دارد.”

آنها شناسایی شدند سه شنبه شب به عنوان 50 ساله Jaime Covarrubias Espindola خوزه ماریا Aguilar-Espejel, 38 و 28 ساله رودریگو Aguilar-Espejel. هر سه نفر از ساکنان شهر پرریس.

کلانتر اذعان شنوایی از حدس و گمان است که مردان و میر ممکن است به قتل 36 ساله صاحب رستوران بود که ربوده و به ضرب گلوله به مرگ در جاده ای در مکزیک به تازگی. قربانی قبر احتمالا یکی که در آن مردان بدن گذاشته شد.

“ما به دنبال این است که آیا باند مربوط و یا کارتل مربوط به” کلانتر گفت.

او گفت: دو قتل اخیر در پرریس نمی شد متصل به آخرین قتل, با وجود رسانه های اجتماعی شایعات بی اساس است.

“آنها را به یکدیگر متصل می شوند به هیچ وجه شکل یا فرم” بیانکو گفت. “آنها خود را واقع الگوهای. اما جرائم مربوط به مواد مخدر در حال بالا رفتن است و مربوط به وحشتناک قوانین و وحشتناک گزاره — 47, 57 و (مونتاژ بیل) 109 — بودند که رای دادند.”

بیانکو گفت: کارآگاهان در حال کار برای شناسایی بالقوه مظنون تکیه در بخش نظارت تصویری دوربین های واقع در سراسر شهرستان. او خواست هر کسی با اطلاعات مربوط به تماس با قتل مرکزی واحد در 951-955 – 2777.

وارگاس گفت: افزایش خشونت در سراسر شهر بود بود و هشدار دهنده به کل شورای شهرستان.

“ما فکر می کنیم امنیت عمومی بسیار مهم است” شهردار گفت. “ما می دانیم کلانتر رسیدگی خواهد شد این تحقیقات به طور کامل. اما اگر ساکنان در جامعه شنیدن یا دیدن چیزی در رفتن لطفا تماس کلانتر.”

او گفت: این شورا خواهد شد برگزاری یک جلسه ویژه در فوریه. 27 را در نظر بگیرید که آیا اضافی منابع اجرای قانون نیاز مستقر می شود.

بدن: دزرت هات اسپرینگز پلیس و آتش نشان و پیدا کردن بدن در سوزاندن آشغال

سرقت: برهنه سرقت مظنون در بازداشت; قربانیان می گویند او وارد شده تخم مرغ نیمرو خوردن کیک میوه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>