کلانتر به دنبال برنامه ریزی برای بیش از شهرستان عملیات اضطراری

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County Emergency مدیریت مدیر کیمبرلی Prosser آینده استعفا داده است حرکت به یک پیشنهاد توسط کلانتر Wayne Ivey را بیش از در حال اجرا در شهرستان اضطراری مدیریت عملیات.

Brevard County Public Safety مدیر گروه متی والاس روز چهارشنبه با ارسال یک ایمیل پرداختن به “پتانسیل انتقال از ما اونا تابع” به کلانتر. اونا اشاره به مدیریت اضطراری.

والاس — که Prosser رئیس فعلی شهرستان مدیریت ساختار سازمانی — که در یادداشت خود که در برخی از شهرستان فلوریدا خود را مدیریت اضطراری توابع خود را در شهرستان کلانتر. در میان آنها بیکر, مرکبات, دریاچه, Marion, ناسائو و اتحادیه — همه بطور قابل توجهی کوچکتر از بروارد در جمعیت.

والاس اشاره کرد که “اگر اونا تابع منتقل شده است EM مدیر گزارش خواهد شد به کلانتر ،

والاس هشدار داد در یادداشت خود که “همانطور که ما وارد فصل طوفان بزرگ تغییر سازمانی می تواند درایو گذر زمان و در نتیجه افزایش خطر از دست دادن ماموریت تمرکز. ممکن است کارکنان می تواند attrite و در نتیجه از دست دادن تجربه است.”

بیشتر: Brevard مدیریت اضطراری مدیر Prosser استعفا داد

شهرستان کمیسیون معاون صندلی ریتا Pritchett گفت Ivey مورد بحث بود با او به عنوان دور برگشت به عنوان دو سال پیش بالقوه برای Ivey مصرف بیش از در حال اجرا مدیریت اضطراری.

Pritchett معتقد است زمان ممکن است راست, در حال حاضر با Prosser, استعفای, که طول می کشد تا اثر ژوئن 5.

“من فکر می کنم آن را یک ایده خوب” Pritchett گفت: به خصوص اگر Ivey می توانید صرفه جویی در شهرستان پول از طریق سازماندهی مجدد.

شهرستان کمیسر جان Tobia گفت Ivey با او تماس این هفته به بحث در مورد Ivey علاقه در حال اجرا مدیریت اضطراری برای شهرستان.

این موضوع می تواند به عنوان اوایل دوشنبه شب شهرستان جلسه کمیسیون که یکی از آخرین است قبل از اینکه در کمیسیون خود را در ماه ژوئن از جلسات برنامه ریزی.

Tobia گفت: اگر این موضوع هم قبل از این کمیسیون از او بپرسید که در این شهرستان انجام یک مطالعه امکان سنجی های مختلف پتانسیل مسائل عملیاتی قبل از شهرستان کمیسیون تصمیم می گیرد که آیا به جلو حرکت کند.

“این یک رقابت پارادایم شیفت” Tobia گفت.

فلوریدا امروز درخواست نظر از Brevard County Sheriff دفتر سخنگوی در مورد پیشنهاد است و در انتظار پاسخ است.

Ivey قبلا گرفته شده بیش از در حال اجرا در این شهرستان خدمات حیوانات و اجرای عملیات و همچنین بندر کاناورال اجرای قانون عملیات.

Weathernation سابق مدیر سازمان مدیریت اضطراری فدرال و مدیر سابق فلوریدا بخش مدیریت اضطراری گفت: راه اندازی یک county sheriff در حال اجرا مدیریت اضطراری به خوبی کار می کند در برخی از شهرستانهای اما نه در دیگران.

Fugate گفت: آن را تا حد زیادی بستگی به شخصیت کلانتر و چگونه به خوبی کلانتر با این نسخهها کار با یک شهرستان حاکم بر بدن به جای عنوان فرد مسئول مدیریت اضطراری.

در برخی موارد Fugate گفت: شهرستان می یابد که مدیریت اضطراری به خوبی کار می کند تحت خاص کلانتر اما نه تحت آن شخص آن حضرت بود.

Fugate گفت: مدیریت بحران است نه اجرای قانون و آن را “همه چیز در مورد چراغ ها و آژیر.”

او اشاره کرد که دولت اساسنامه نهاد مدیریت اضطراری در کنترل county government اما این شهرستان حاکم بر هیئت مدیره می تواند نماینده ای که قدرت در جای دیگر چنین به عنوان یک کلانتر.

والاس دقیق متعدد مسائل عملیاتی است که باید به عنوان شهرستان تصمیم می گیرد که آیا برای قرار دادن مدیریت اضطراری تحت کنترل کلانتر. در میان آنها عبارتند از:

  • چگونه پول کمک مالی اضطراری مدیریت دریافت خواهد انتقال به یک سازمان جدید. والاس گفت: بسیاری از $10.7 میلیون اضطراری مدیریت بودجه بودجه توسط کمک های مالی با حدود 680,000 که از شهرستان به طور کلی صندوق.
  • چگونه county جامع مدیریت اضطراری طرح تحت تاثیر قرار خواهد.
  • چگونه زنجیره ای از فرمان کار می کنند زمانی که county کارکنان استفاده می شود به کارکنان و اجرای پناهگاههای اضطراری در هنگام طوفان است.
  • چگونه county توافق با Brevard منطقه مدرسه برای پناه در مدارس تحت تاثیر قرار خواهد.
  • چگونه بازپرداخت از سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای پناه هزینه می شود.
  • چگونه تغییر خواهد گذارد شهرستان تلاش برای سرمایه گذاری و ساخت اورژانس مرکز عملیات در رککلدگ.
  • چگونه تغییر خواهد تحت تاثیر قرار 9-1-1 ارتباطی عملیات که بخشی از شهرستان اضطراری مدیریت عملیات از جمله توافقات این شهرستان با بروارد شهرستانها و شهرهای کوچک.
  • چه تنظیمات باید بر اساس فلوریدا مجسمه 252.38 که هزینه هر شهرستان به “ایجاد و حفظ یک سازمان مدیریت اضطراری.”

کمیسیون شهرستان در این ماه رای دادند 4-1 به حرکت اضطراری قدرت تصمیم گیری از یک 10-عضو Brevard County سیاست های گروه به پنج شهرستان عضو کمیسیون طریق اصلاحات جامع مدیریت اضطراری طرح شناخته شده به عنوان CEMP.

“این CEMP است که سیاست کنترل سند تعریف می کند که قدرت و تصمیم گیری مسئولانه در شرایط اضطراری” والاس گفت: در یادداشت خود.

اگر کلانتر فرض کنترل مدیریت اضطراری, Wallace گفت: “این شهرستان را صرفنظر کردن از این قدرت و توانایی خود را برای تغییر و ویرایش و یا تغییر CEMP که تعریف فرمان و کنترل ساختار تصمیم گیری در مواقع اضطراری (وضعیت اضطراری اعلام سیاست, گروه نقش و عملکرد است که در تصمیم گیری قدرت).”

Tobia گفت: او را باور نمی کند عملیاتی مسائل مطرح شده توسط والاس هستند غیر قابل عبور. اما او می خواهد در این شهرستان را از نزدیک مطالعه این موضوع قبل از اینکه با توجه به اینکه به جلو حرکت کند.

Tobia گفت: او گفت: Ivey او می خواهد به مطالعه انجام شده در پیشنهاد و Ivey با پشتیبانی از این رویکرد است.

Brevard County ارتباطات مدیر همین واکر گفت: مدیریت شهرستان را در انتظار شهرستان کمیسیون جهت این موضوع از پتانسیل سازماندهی مجدد از مدیریت اضطراری.

در نامه استعفای Prosser گفت که او در حال خروج اضطراری مدیریت مدیر و موقعیت او برگزار کرده است از سال 2012 به کار در بخش خصوصی است.

والاس گفت: John Scott, شهرستان, معاون, مدیر, مدیریت اضطراری و مدیر عملیات را پر Prosser موقعیت به طور موقت. اسکات نیز اجرا می شود بخش اورژانس مرکز عملیات در رککلدگ هنگامی که آن را فعال می شود.

Prosser قبلا شهرستان مدیر ارتباطات و Space Coast دولت و تلویزیون از سال 2005.

ریک نیل کمک به این گزارش.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>