کلانتر disposes از مواد منفجره موجود در برمودا دونس

مایدزرت | No comments

رودخانه شهرستان کلانتر بخش های خطرناک دستگاه تیم اتحاد با خیال راحت از دفع مواد منفجره در طی یک بررسی در برمودا دونس دوشنبه.

این تحقیقات اتفاق افتاده در یک خانه در دارل رانندگی در برمودا تپه های باشگاه کشور بخش کلانتر توییتی فقط پس از 11:30 a. m. دوشنبه.

مقامات در آن زمان گفت: این تحقیقات اعلام شد که هیچ تهدید و اقدام به دور از مواد منفجره با استفاده از تجهیزات ویژه ای را به صحنه حادثه.

بخش کلانتر توییتی تا اواسط بعد از ظهر که مواد منفجره “ارائه شده است امن با استفاده از یک TCV (مجموع مهار رگ)…” که اجازه می دهد تا “بمب techs با خیال راحت به دور” از مواد منفجره در مناطق پر جمعیت.

این بخش را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد این حادثه از جمله این که آیا روز دوشنبه فعالیت های مربوط به تحقیقات است که رخ داده است در دارل درایو کمتر از دو هفته پیش.

در Jan. 30, مقامات کشف و ضبط بیش از 100 پوند از مواد منفجره و اسلحه و مواد مخدر در یک خانه در 78-000 بلوک دارل درایو.

Collin هاکت, 34 بود به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر برای فروش و به طور غیر قانونی در اختیار داشتن سلاح گرم با توجه به Riverside County دفتر دادستان منطقه.

جرم: Indio پلیس در پاسخ به تیراندازی پیدا کردن SKS تفنگ

جرم: دزرت هات اسپرینگز مرد مظنون به داشتن مت اسلحه

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>