معاونین کلانتر برای حفظ “بستن چشم” در Idyllwild بیش از آخر هفته; بدون گردشگران اجازه مقامات می گویند

مایدزرت | No comments

Riverside County sheriff نمایندگان خواهد بود نگه داشتن یک “چشم بستن” بیش از آخر هفته در Idyllwild جامعه که در آن گردشگران در حال حاضر خوش آمدید با اقامت در خانه سفارش در محل مقامات شهرستان گفت: در روز جمعه.

Riverside County سرپرست چاک واشنگتن گفت: دفتر خود شنیده است از چندین نگران ساکنان که شاهد بازدید کنندگان از آمدن به شهر قبلی آخر هفته. این کوه کوچک جامعه می کند به اندازه کافی منابع برای ارائه برای هر دو ساکنان و مسافران در این زمان با هیچ بیمارستان و محدود مواد غذایی در دسترس با توجه به آزادی مطبوعات از شهرستان.

“من عمیقا آشفته به یاد بگیرند که مردم پرهیاهو به مبارزه طلبیده استان و شهرستان stay-at-home سفارشات آخر هفته گذشته و در معرض خطر سلامت و ایمنی Idyllwild ساکنان” گفت: واشنگتن که نشان دهنده unincorporated جامعه Idyllwild. “من خواسته ام کلانتر بیانکو به پرداخت توجه بیشتر به مناطق کوهستانی این آخر هفته و در مواظب برای غیر ضروری بازدید کنندگان است.”

این شهرستان ریورساید بهداشت عمومی افسر را ممنوع کرده است تمام تجمعات و دستور داد ساکنان به سایش پوشش صورت در خارج از خانه های خود. نقض سفارش به مجازات حبس یا جریمه نقدی تا 1000 $در هر تخلف در هر روز.

کلانتر چاد بیانکو تکرار واشنگتن نگرانی ها و خواست ساکنان شهرستان به ماندن در جوامع خود را با خانواده های خود.

“لطفا این کار را در خانه انجام آن را در خود محله” بیانکو گفت: در یک ویدئو آنلاین پیام. “جلوگیری از ما کوه جوامع پارک ها و مسیرهای پیاده روی تا از این است که بیش از.”

همه کوتاه مدت اسکان در این شهرستان ممنوع شده است از طریق ژوئن 19 “مگر در مواردی استفاده می شود برای مهار و کاهش COVID-19” با توجه به شهرستان مطبوعاتی.

غیر ضروری کسب و کار است که عامل در سرپیچی از شهرستان سفارشات را می توان در گزارش از طریق ایمیل [email protected] تماس 951-351-6866 در rivcoph.org/coronavirus یا در RivCoMobile برنامه.

یک پیام تصویری از استاد راهنما واشنگتن را می توان در یافت rivcoph.org/coronavirus.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>