کلانتر پیشنهاد بودجه برای 2020-21 باقی می ماند در داخل منشور کلاه می شود دقیق تر

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County Sheriff Wayne Ivey در اوایل این ماه ارائه پیشنهادی خود را 2020-21 بودجه به شهرستان کمیسیون.

و وجود دو تفاوت عمده در این سال بودجه ارسال در مقایسه با سال گذشته تسلیم است.

  • سند Ivey فرستاده شده است که بسیار مفصل تر از او فرستاده شده از یک سال پیش به کمیسیون.
  • این تغییرات در همه اجزای بودجه پیشنهادی خود را ماندن در یک به اصطلاح county “منشور کلاه” که در اثر روابط حداکثر افزایش در درآمد حاصل از مالیات بر املاک مجموعه به افزایش در شاخص قیمت مصرف کننده.

که درست نیست از یکی از قطعات خود را در 2019-20 بودجه. بنابراین Ivey تا به حال به درخواست کمیسیون شهرستان در سال گذشته به اعلام یک “نیاز حیاتی” برای اجرای قانون اجازه می دهد که درآمد اضافی از مالیات بر املاک مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به پرداخت برای هزینه های بودجه.

بیشتر: چلنجر به Ivey Brevard County sheriff باعث می شود اعلام رسمی در Viera

بیشتر: Brevard FOP رئیس جمهور استعفا از کلانتر, میان رسیدگی به Facebook پست

تحت 2008 رای دهندگان-تصویب متمم به Brevard County, منشور بحرانی نیاز به اعلام نیاز به یک “supermajorty” رأی حداقل چهار نفر از پنج شهرستان در کمیسیون.

Ivey پیشنهاد کلی بودجه برای 2020-21 سال مالی که از اکتبر آغاز می شود. 1 $است 140.62 میلیون تا 0.39 درصد (یا $552,650) از زمان 2019-20 بودجه. این بودجه شامل پول برای اجرای قانون زندان شهرستان عملیات قضایی عملیات خدمات حیوانات و “قرارداد خدمات” برای اجرای قانون خدمات به بندر کاناورال در کیپ کاناورال و بروارد مدارس دولتی.

توسط جزء بزرگترین درصد افزایش در بودجه 2.67% برای خدمات حیوانات و 2.63% زندان برای عملیات. اما دیگر بودجه بندی کاهش یافته است از جمله کاهش 2.74% به صورت قرارداد خدمات و کاهش 2.39% برای اجرای قانون عملیات توسط بودجه شهرستان را به طور کلی صندوق.

Ivey گفت: دفتر خود در هر سال کار می کند به ارائه پیشنهاد بودجه “است که هر دو مناسب و لازم برای ایمن و کارآمد بهره برداری از آژانس و نشان دهنده بودجه مورد نیاز برای سال مالی آینده به انجام اختیارات, وظایف و عملیات کلانتر ، بودجه توسعه داده شد با تاکید بر موثر تحویل core خدمات بی سابقه ای در طول این زمان برای محافظت از شهروندان و بازدید کنندگان از Brevard County است.”

شهرستان کمیسر جان Tobia شده است از نزدیک مورد نقد کلانتر بودجه. Tobia بود کمیساریای که نگرانی در مورد یک جزء از 2019-20 بودجه بیش از منشور کلاه — یکی برای اجرای قانون است که با بودجه دولتی از طریق اجرای قانون خدمات شهری مالیات واحد به جای این شهرستان به طور کلی صندوق. Tobia نیز رای دادند در برابر نیازهای حیاتی اعلامیه سال گذشته است.

اما Tobia گفت که او خوشحال است برای دیدن کلانتر فعلی بودجه پیشنهاد ماندن در منشور کلاه عنوان مفصل تر از آن شده بود در گذشته است.

در مورد تغییر Ivey گفت فلوریدا امروز که او را استخدام جدید رئیس امور مالی در ماه سپتامبر “که کار بسیار نزدیک با شهرستان دفتر مدیر و کارکنان به تهیه بودجه این سال را تسلیم. هر تلاش ساخته شده است برای ارائه به ما در کمیسیون با عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است برای کمک به آنها با تصمیم گیری های دشوار.”

Ivey گفت: BCSO بودجه “است که همیشه آماده و ارائه شده در قالب درخواست شده توسط شهرستان و مدیر دفتر” اگر چه Tobia گفت: بودجه قالب بسیار شفاف تر در این سال در آن جزئیات از آن شده است در گذشته است.

بودجه جدید اخطار می آید در زمانی که Ivey است که به دنبال County کمیسیون حمایت را بیش از در حال اجرا از بروارد اورژانس خدمات عملیات پس از استعفای خدمات اورژانس مدیر کیمبرلی Prosser.

کمیسیون انتظار می رود به بحث در مورد آن پیشنهاد در جزئیات بیشتر در ماه جولای در حدود زمان آنها نیز آغاز خواهد شد بحث های رسمی از پیشنهاد بودجه شهرستان برای 2020-21.

Ivey دموکراتیک حریف در 2020, انتخابات, وکیل آلتون ادموند در روز جمعه آورده شفافیت مالی و مسائل دیگر به عنوان یک مسئله او را با Ivey یک جمهوری خواه است.

Ivey بودجه و ارسال به شهرستان کمیسیون ساخته شده بود قبل از ادموند اعلام نامزدی خود را.

در میان دیگر نکات برجسته کلانتر 2020-21 بودجه پیشنهادی:

  • هزینه های پرسنل به حساب 78 درصد از BCSO پیشنهاد بودجه و افزایش 2.29% از 2019-20 بودجه به دلیل افزایش در حقوق و دستمزد و مزایای بازنشستگی هزینه.
  • وجود دارد افزایش در بودجه برای هزینه تعمیر خودرو و تعمیر و نگهداری به دلیل BCSO پیری ناوگان خودرو با 501 بخش 767 وسایل نقلیه نیاز به یک نقطه که در آن باید تعویض شود.
  • وجود دارد را افزایش می دهد تعمیر و نگهداری و هزینه های دیگر برای اجرا به وزارت computer-aided اعزام سیستم.

“همانطور که همه آگاهی عمومی ایمنی نیازهای شهروندان ما همیشه باید اولویت اول دولت” Ivey گفت. “روند بودجه استراتژی است که به استخدام آموزش و حفظ بالاترین کیفیت کارکنان و ارائه آنها به منابع مورد نیاز برای حفاظت از شهروندان خود را دارند.”

Ivey اشاره کرد در بودجه پیام به کمیسیون که در حال انجام coronavirus همه گیر اماکن افزایش عدم اطمینان به شهرستان بودجه روند.

“کاهش در محلی بودجه به عنوان یک نتیجه از کاهش اموال درآمد و کاهش هزینه های مصرف کننده در حال وقوع است و به احتمال زیاد به ادامه زمانی که همه گیر می گذرد” Ivey گفت. “شهرستان بودجه تیره خواهد شد توسط هر دو کاهش درآمد و افزایش بحث از جامعه مبتنی بر برنامه ها و خدمات. آنچه که واقعا نامشخص است و عمق و مدت از رکود در فعالیت های اقتصادی است که وابسته به تداوم بحران بهداشت و درمان و همچنین پاسخگو سیاست اقدامات انجام شده در دولت های فدرال و ایالتی و محلی در سطوح دولتی.”

Ivey گفت: دفتر سرانه هزینه های این سال از $152.47 برای اجرای قانون و $75.39 برای زندان عملیات باقی می ماند در میان پایین ترین در میان فلوریدا شهرستانهای استان است.

“من درخواست بودجه بر اساس یک لحاظ مالی محافظه کار فلسفه است که نشان می دهد مناسب و استفاده بهینه از بودجه عمومی و اولویت منابع مورد نیاز برای به انجام رساندن ما آژانس مسئولیت در حالی که پرداختن به جامعه بزرگترین نیازهای” Ivey گفت. “این بسیار دشوار است بار اقتصادی و به عنوان کلانتر من درک می کنم از نزدیک چالش های قرار داده شده بر شهروندان ما” و کمیسیون شهرستان ها است.

‘نیازهای حیاتی’ طرح دعوی در دادگاه

در یک موضوع مرتبط با مدار قاضی دادگاه رابرت سگال در هفته گذشته شنیده شفاهی در شهرستان حرکت به اخراج واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه دسامبر توسط Brevard County Clerk از دادگاه اسکات الیس در برابر کمیسیون شهرستان بیش از چگونه نیازهای حیاتی بودجه به کار گرفته است.

الیس معتقد است که سطح بودجه باید برگرداندن به سال قبل از یک نیاز حیاتی است اعلام کرد به منظور محاسبات مالیات بر درآمد را افزایش می دهد در سال های پس از آن. اما این راهی است که محاسبات انجام گرفته توسط این شهرستان در گذشته است.

نتیجه طرح دعوی در دادگاه می تواند تحت تاثیر قرار دهد چه مقدار از درآمد حاصل از مالیات بر املاک می تواند برای افزایش کلانتر اجرای قانون خدمات شهری مالیات واحد بودجه قبل از کمیسیون شهرستان را مجبور به اعلام یکی دیگر از مهم نیاز است.

این Brevard County Sheriff و ساحلی فلوریدا پلیس خیرخواه انجمن پیوست در شهرستان کمیسیون سمت به عنوان طرف دعوی در دادگاه.

سگال است که انتظار می رود به حکومت در این شهرستان حرکت به اخراج الیس’ مورد در هفته های آینده.

Ivey کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر شهرستان از دست می دهد مورد و چگونه آن را ممکن است تاثیر بودجه پیشنهادی خود را, از جمله این که آیا کاهش در بودجه ممکن است ساخته شود.

“ما هیچ اظهار نظر در مورد شکایت ثبت شده توسط فروشنده آن را به عنوان یک دستور مهم قبل از دادگاه” Ivey گفت.

الیس گفت: او را نه دیده این شهرستان حمایت گرفتن “اعلام حکم” از قاضی در این ماده از این مورد به عنوان یک راه برای حل و فصل دعوای حقوقی یک بار و برای همه به جای این شهرستان به دنبال اخراج این مورد در دسترس نباشد.

الیس گفت: او یکی دیگر از استراتژی اگر قاضی رد شد ،

در میان کارمند دادگاه’ نقش است که کارمند به کمیسیون شهرستان از جمله خدمت به عنوان حسابدار حسابرس و نگهبان از بودجه شهرستان.

الیس گفت: در آن نقش مربوط به شهرستان امور مالی او را “نگه داشتن پول” خواهد بود که در اختلاف مربوط به تفسیرهای مختلف از نحوه نیازهای حیاتی بودجه باید به کار گرفته شود. که راه الیس گفت: او را به یکی دیگر از شات در یک قضایی حاکم بر محاسن خود را مورد.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. سیاسی خود را چرخش ستون اجرا می شود و روزهای یکشنبه در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>