‘تکان داد و در شوک’: Mississippians حفاری پس از مرگبارترین گردباد شیوع در دهه

لدگر | No comments

حیرت زده می سی سی پی ساکنان در زمان انبار از تخریب خانه ها و کسب و کار روز دوشنبه پس از گردباد swarmed از طریق وزارت امور خارجه در عید پاک یکشنبه کشته شدن حداقل 11 نفر است.

“ما در حال زندگی می کنند. خداوند ایستاده بود به ما گفت:” جک Clark, 62, یک Soso مقیم که در خانه بود به شدت آسیب دیده در طوفان. “من تا به حال سرطان دو برابر و در صورتی که نمی توانید توجه خود را به … اینها چیزهای مادی. می توان آنها را جایگزین کرد.”

می سی سی پی مقامات اورژانس و میر گزارش شده در شش شهرستان با “صدمات متعدد” در سراسر کشور. Jefferson Davis County بود سخت ترین ضربه بر اساس گزارش های اولیه, با چهار مرگ و میر 100 خانه های آسیب دیده و یا نابود ده ها تن از جاده ها بسته شده و به عنوان بسیاری از به عنوان بسیاری از 80 آواره ساکنان.

در میان کشته شدگان بود Lawrence County sheriff معاون و همسرش.

سی شهرستانهای گزارش آسیب ها به علت آب و هوا و ده ها هزار نفر شد و هنوز هم بدون قدرت دوشنبه. رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در یکشنبه شب اعلام وضعیت اضطراری و گفت: دولت ساکنان خواهد “ایمان که همه ما ظهور با هم.”

“ما هنوز در پاسخ فاز” ریوز گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. “ما فقط شروع کار ارزیابی آسیب. اعداد بالا خواهد رفت.”

مرتبط با: می سی سی پی و شوهر زنده می ماند یکشنبه عید پاک گردباد در جنوب می سی سی پی

خدمات ملی آب و هوا گفت: این اعزام سه تیم در سراسر کشور شنبه به بررسی آسیب. مقامات هشدار داده آن خواهد بود روز تا شمارش نهایی تخریب کامل است.

NWS هنوز محاسبه شنبه چگونه بسیاری از گردباد آمار دولت اگرچه به نظر می رسد حداقل یک دوجین. NWS مقامات در نیواورلئان برآورد اواخر روز دوشنبه یکی از تورنادو که از طریق برش Walthall شهرستان و به Lawrence County — و در نتیجه یک مرگ حداقل یک آسیب جدی — تا به حال باد با سرعت 130 مایل در ساعت و برش یک مسیر نزدیک به هفت مایل طول و دو سوم از یک مایل عرض دارد.

یکشنبه ظاهر به کشنده ترین, می سی سی پی وقوع گردباد از سال 2011 زمانی که 23 کشته در گردباد است که سفر از طریق مونرو و Itawamba استان ها و به Alabama.

این گردباد شد فقط آخرین بحران به آمار می سی سی پی در این سال است. ژانویه آغاز شد و با فوران شورش و مرگ و میر در کشور را مشکل سیستم زندان. در ماه فوریه مروارید رودخانه رسیده تاریخی سیل و هولناک صدها نفر از خانه.

در اواسط ماه مارس دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مورد. می سی سی پی همچنان تحت یک ایالت پناهگاه در محل سفارش به تعداد موارد رشد کرده است به 2,942 با 92 مرگ و میر. می سی سی پی نوشت: مقامات اورژانس قبل از روز شنبه طوفان وارد شده است که مردم با استفاده از عمومی گردباد پناهگاه بودند “تشویق به پوشیدن ماسک, استفاده از ضد عفونی کننده دست و عمل اجتماعی فاصله.”

ریوز گفت: آن را دشوار است به خصوص با توجه به زمان بندی برخی از ساکنان را دیدم که خانه های تخریب شده به احتمال زیاد نیز مشاغل از دست رفته در هفته های اخیر با توجه به این ویروس است. او گفت: صلیب سرخ کمک به پیدا کردن مسکن برای ساکنان آواره.

این گردباد و شدید آب و ضربه اول نقاط مرکزی و شمالی از می سی سی پی در صبح روز یکشنبه باعث آسیب در بولیوار شهرستان و مناطق مختلف دیگر. بدترین طوفان نمی رسند تا اواسط بعد از ظهر در جنوب نیمی از دولت است.

این زمانی است که خدمات ملی آب و هوا صادر شده دو “گردباد اضطراری” هشدار برای یک جفت supercell رعد و برق که وارد فقط چند دقیقه از هم جدا. چنین هشدار نادر محفوظ می باشد فقط برای افراطی ترین و مخرب طوفان زمانی که پیش بینی احساس معمول گردباد هشدار کافی نیست.

به عنوان طوفان بسته در آب و به مقامات هشدار داد از “خشونت” 170 205 مایل در ساعت بادها و اضافه کرد: “این فوق العاده رویداد نادر است.” دو طوفان در زمان یک مسیر مشابه باعث به مقامات ارائه back-to-back هشدار برای همان منطقه است. “دوم گردباد اضطراری برای این منطقه است!” جکسون NWS پیش بینی نوشت. “ماندن در خود جای امن!”

مربوط به: ‘آن غرش و آن غرش’: جنوب می سی سی پی خانواده به یاد می آورد فاجعه بار عید پاک گردباد

پیش بینی بار با استفاده از “گردباد اضطراری” توصیف در سال 1999 به عنوان یک گردباد مخرب خمرهای شکل به سمت شهر اوکلاهما. آب و هوا مقامات متوجه شدم که آنها “نیاز به افزایش بیان در هشدار به نحوی به گرفتن توجه از مردم در مسیر این هیولا” NWS نوشت.

“ما در حال استفاده می شود به تورنادو در می سی سی پی, اما ما در حال استفاده نمی شود به این” ریوز گفت.

از بعد از ظهر دوشنبه فارست بیمارستان عمومی در هتیزبرگ گزارش درمان 14 بيمار با طوفان حوادث. یکی از آنها درگذشت و دوازده باقی مانده در بیمارستان یک سخنگوی گفت.

حداقل 30 کشته در طوفان در سراسر جنوب.

در می سی سی پی در میان 11 مرده بودند Lawrence County sheriff معاون رابرت Ainsworth و همسرش پائولا یک کارمند با Walthall شهرستان دیوان عدالت. “رابرت چپ این جهان یک قهرمان او به عنوان محافظ خانم پائولا در طول گردباد” کلانتر را نوشت در Facebook اضافه کرد Ainsworth خدمت کرده بود در تفنگداران دریایی ایالات متحده. “او یک کارمند با ارزش خواهد بود و تا حد زیادی از دست رفته است.”

لارنس پزشکی قانونی شهرستان ساندرا لمبرت تایید و شوهر مرده بود نزدیک به یکدیگر به عنوان خانه های روستایی بود “مثله” توسط tornado. تنها در خانه پایه دست نخورده باقی مانده و بخشی از آن قاب فلزی پیچیده شده بود در اطراف یک درخت در این نزدیکی هست.

یکی از دولتی ترین-آمار مناطق Soso یک شهر چند صد ساکنان در شهرستان جونز. هوایی فیلم نشان داد پهن خانه و هزاران نفر از درختان جامعی در نیمه مانند خلال دندان. این Soso Volunteer Fire Department ساختمان نابود شد به عنوان محلی اداره پست.

کلارک که در زندگی Soso از سال 1985 گفت که او سوار به نزدیکی خارج شده و به پناهگاه به عنوان گردباد در بسته. فروشگاه اجتناب آسیب, اما زمانی که او وارد خانه او پیدا طوفان تا به حال پاره پاره کردن سقف زونا خرد خود ویندوز نقل مکان کرد و یکی از دیوار.

یکی دیگر از Soso ساکن Gayla میلر گفت که او ماندم, به بر روی نیمکت داخل اتاق خواب با سه سگ و دو گربه و گوش به باد کردم و بلندتر و بلندتر می شود.

“هنگامی که آن را واقعی بد من به تضعیف طبقه” گفت: 63 سال. “هنگامی که آن را بیش از من ترسیده بود برای باز کردن درب. خدا را شکر من هنوز زنده هستم و بچه من (حیوانات خانگی) خوب هستند. من هنوز هم صحبت کردن و ما بسیار خوش شانس.”

جنوب غربی Soso شهر Bassfield و مناطق اطراف آن نیز دچار خسارت عمده. ساکنان و دوستان جمع آوری وسایل از خانه که شد به کاهش آوار در روز دوشنبه.

Jalissa Mikell که زندگی در نزدیکی Bassfield با خانواده اش نشسته بود خارج از خانه خود را هنگامی که او شنیده گردباد در حال آمدن است.

“ما به خانه زد و همه در زمان shelter,” او گفت:. “همه در راهرو و پستو. واقعا صدا مانند یک انفجار. درب جلو اولین چیزی که به سقوط و ویندوز, همه گران. سپس عایق شروع به حمله به ما. این همه در من دهان و بینی است.”

او گفت: گردباد های خرد شده بسیاری از خانه هر چند Mikell و خانواده اش پدید آمده تا حد زیادی آسیبی نرساند. “من hollering,” او گفت:, و اضافه کرد که به عنوان آنها پدید آمده از قلوه سنگ “همه را تکان داد و در شوک است.”

خبرنگاران جاستین Vicory برایان جارو الن Ciurczak و سارا فاولر کمک به این داستان.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>