تیراندازی گزارش شده در بزرگراه 111 در رانچو مایراج; عمومی توصیه به اجتناب از منطقه

مایدزرت | No comments

Riverside County sheriff نمایندگان در صحنه تیراندازی صبح روز جمعه در 71-500 جلوگیری از بزرگراه 111 در رانچو مایراج در داخل یک دفتر پزشکی.

یک جلسه رسانه می تواند محل حدود 11:30 a. m. مقامات در صحنه گفت. مقامات تایید نشده هر صدمات; اما شاهدان گفت: یک بدن قابل مشاهده بود در راهرو در پزشکی ،

فرانکو D Ambrosio, که تا به حال 9:30 صبح قرار ملاقات با یک دکتر نشسته بود در ساختمان اجتماعی اتاق انتظار زمانی که او شنیده ام یک شات. آن را مانند صدا ترقه در ابتدا او گفت: بنابراین او فکر نمی کنم آن است.

سپس D Ambrosio گفت که او شنیده حداقل پنج شاید شش عکس های بیشتر.

“من فکر می کردم” این واقعی است,” او گفت:.

یک پرستار برای رفتن به بررسي D اما Ambrosio گفت: او را به رفتن نیست چرا که “شما ممکن است خواهد بود.” او سپس با فرار از ساختمان را به خود ماشین که پارک شده بود زیر یک درخت در عقب پارکینگ در هند Trail.

D Ambrosio نمی دانید که چگونه بسیاری از قربانیان در داخل ساختمان بودند.

قبل از تیراندازی D Ambrosio گفت که او نمی شنیدن هر گونه استدلال و یا با صدای بلند صدای.

او گفت که او به نام پنج شنبه توسط پرستار به در آمده و برای یک قرار ملاقات جمعه با توجه به لغو.

“این آخرین جایی است که شما می خواهم فکر می کنم,” D Ambrosio گفت.

ران Costi, یک نماینده بیمه کشاورزی دولت که دفتر درب بعدی گفت: از طریق تلفن است که او صدای جیغ و در حدود 9:30 صبح

دو نفر آمد در حال اجرا خارج از ساختمان و به او گفت که یک دکتر ضرب گلوله کشته شده بود, او گفت:. Costi گفت که او را نمی شنوند و عکس های اما به نام 911 در 9:34 صبح

یک زن که با این نسخهها کار در صحرا Builders Inc., 71-537 بزرگراه 111 سوئیت گفت: گوشی که یک پرستار از مرکز ارتوپدی آمد در حال اجرا و درخواست کمک. کارمند که کاهش یافته است به شناسایی خودش گفت: پرسنل اورژانس وارد در حدود 9:45 صبح

کارمند کویر کلیه, مراقبت از 71-511 بزرگراه 111 سوئیت ثانیه است که در واقع در همان ساختمان به عنوان مرکز که در آن حادثه رخ داده است گفت: از طریق تلفن است که کارکنان در حال تخلیه مجموعه خود را. آنها گفتن مشتریان دفتر بسته شد با توجه به شرایط اضطراری.

مقامات در حال ارائه مشاوره به مردم برای جلوگیری از این منطقه است.

چهار کلانتر وسایل نقلیه پارک شده در مقابل پیچیده در امتداد بزرگراه 111 و به نوبه خود بر روی خط هندی دنباله مسدود شده بود ، نوار احتیاط احاطه کل ساختمان.

دیرین resident که زندگی سراسر از پیچیده نمی خواهید به توان نام برد اما گفت که این مجموعه همواره آرام بوده است و شده است وجود دارد هرگز هر گونه ظاهر از مشکلات وجود دارد.

دوستان و بستگان از افرادی که در دفتر کار می کنند که در آن حادثه رخ داده است و جمع آوری و خارج از انتظار را برای عزیزان خود هستند که هنوز هم اعتقاد بر این بود در ساختمان است.

پالم اسپرینگز ساکن روبن Harrell گفت که او موفق به دریافت یک تماس از همسرش, که با این نسخهها کار در ساختمان به عنوان دفتر مدیر برای دکتر Rodolfo Batarse.

“او به من گفت” وجود دارد یک تیراندازی در ساختمان من اما من خوب است.'”

Harrell شتافت به رانچو مایراج که در آن همسر او ایستاده بود در پارکینگ بغل کردن یکی دیگر از co-worker. “این می توانست بسیار بدتر,” او گفت:.

یک شاهد گفت: Batarse شد uninjured شد و در میان آسمان در پارکینگ.

شهرستان رانچو مایراج مقامات رسیده جمعه در مورد تیراندازی معوق سوالات به بخش کلانتر که قرارداد با شهر به پلیس ارائه خدمات است.

“ما جریان شده توسط رودخانه شهرستان کلانتر — فقط تنها وجود یک حادثه است. ما نمی هر گونه اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده است و یا آنچه که ما فقط می دانم که آن را فعال بررسی” شهرستان سخنگوی گیب Codding گفت.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی دوره ای در DesertSun.com برای جزئیات بیشتر.

آفتاب صحرا کارکنان شری Barkas, Risa Johnson, Kristin Scharkey ماری مک کین کریستوفر دامین, سام متز عمر Ornelas و جی کالدرون باید کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>