‘باید به مردم’: معترضان فشار به صورت کامل بازگشایی می سی سی پی کسب و کار

لدگر | No comments

ده ها تن از Mississippians فرود در مرکز شهر جکسون شنبه هل دادن برای بازگشایی کسب و کار بسته شده در میان بیماری همه گیر کوروناویروس خواستار دولت اقدامات محدود کننده و غیر ضروری و همچنین توهین به آزادی شخصی.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز مانند اکثریت دولت فرمانداران صادر پناهگاه در محل سفارش در اوایل ماه آوریل که تنها موظف ضروری کسب و کار و خدمات مجاز به باز بماند.

برخی از محدودیت ها به سهولت شروع دوشنبه

جمعه, او اعلام کرد برخی از محدودیت ها برداشته خواهد شد دوشنبه از طریق تجدید نظر جهت است که خواهد شد اجازه می دهد کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی در ظرفیت محدود. تا کنون ریوز دارای مقاومت گسترده تر بازگشایی کسب و کار بر خلاف گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ که اجازه داده است برای کسب و کار مانند سالن های ورزشگاه و بولینگ alleys به بازگشایی شده است.

معترضان روز شنبه به نام برای بازگشایی دولت و اقتصاد و حتی به عنوان coronavirus موارد سنبله و به عنوان بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان در ادامه به تماس برای طولانی مدت اجتماعی فاصله گرفته است.

هنگامی که و چگونه: ایالات جنوبی تا حد زیادی آن را به تنهایی در بازگشایی گیری

این گروه بازگشایی می سی سی پی با آن “باز می سی سی پی آزادی رانندگی” رالی برای اولین بار جمع آوری شده در نزدیکی بازار کشاورزان در خیابان بالا که در آن سازمان به Hartness خطاب به جمعیت از طریق یک سیستم PA.

“ما می خواهیم توانایی 100% باز کنید و اجازه دهید مردم آمریکا و Mississippians به انتخاب اگر شما می خواهید برای رفتن به کسب و کار. باید آن را به مردم” Hartness گفت: به کف جمعیت حدود 50.

‘بیایید اقتصاد رفتن’

“بیایید اقتصاد رفتن. زمانی که یک کسب و کار پایین می رود و شما می دانید که چگونه بسیاری از کسب و کارهای دیگر را تحت تاثیر قرار? هر یک از آنها… وقتی یکی پایین می رود آن را ایجاد یک اثر دومینو” Hartness گفت.

پس از Hartness صحبت معترضان صف پشت یک دیگر در خیابان بالا و رهبری یک دسته از وسایل نقلیه به بلوک های اطراف فرماندار عمارت بارها و بارها در بوق می زدند و فریاد شعارهای “باز می سی سی پی پشت” و “اجازه دهید ما کار می کنند.”

‘آن را ‘جنون’: آنها شغل خود را از دست به کوروناویروس. در حال حاضر آنها نمی تواند فایل برای بیکاری

برخی از معترضان گفت: آنها پشتیبانی quarantining ترین آسیب پذیر مانند سالمندان و کسانی که با شرایط موجود. آنها استدلال می کنند, اما, پاسخ به همه گیر است و نامتناسب به خطر است.

“من در برابر پاسخ. من نمی گویم یک پاسخ غیر ضروری گفت:” گابریل Olivier از کلینتون.

“اما هرگز باید کامل ایالت shutdown.این پیام را به سیاستمداران این است که به وضوح قابل قبول نیست.”

دیگران از جمله کندال Boutwell از مانتیسلو گفت: اگر زنجیره های خرده فروشی مانند خارج شده و لاو همچنان برای کسب و کار باز پس باید کسب و کارهای کوچک و کلیساها. او گفت که او با نزدیک شدن به ویروس از دیدگاه کتاب مقدس است.

“من را تشویق فرماندار برای باز کردن پشت دولت است. چیزی شبیه به این هرگز انجام شده است. من با این موافق قرنطینه ترین آسیب پذیر است. اما آن را در کتاب مقدس می گوید به قرنطینه بیمار, نمی, نهنگ” Boutwell گفت.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

آلن موسی از گرین می گوید: فرماندار سفارش را تحت تاثیر قرار نشده امرار معاش خود به عنوان یک راننده کامیون. آن را تحت تاثیر قرار داده است بسیاری از دیگران می داند ، او گفت: دختر خود را به عنوان مثال تا به حال حرفه ای امیدوار کننده به انتظارنشسته بودند تا در دیزنی جهانی توچال بسته شده است.

“من باور دارم در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اما ما تحت عنوان یک ملت اگر ما همچنان به حفظ کل اقتصاد بسته است.”

او گفت تا زمانی که او می بیند اثر ویروس با چشمان خود او را شک و تردید باقی می ماند.

“من باید برای دیدن چیزی که با چشم خودم. من را دیده اند یک فرد است که در آن بیمار با آن و یا یک فرد است که کاهش یافته است مرده از آن است.”

کروناویروس در می سی سی پی: 12 مرگ و میر 284 مورد جدید گزارش شده در شنبه

چند همین ماسک تمرین های اجتماعی فاصله

بسیاری از هواداران در روز شنبه دست تکان دادند و پرچم آمریکا. برخی گرایی بودند-به اهتزاز در می سی سی پی امور خارجه پرچم در حالی که چند نفر دیگر را به نمایش مؤتلفه پرچم. چند تن ماسک به عنوان توصیه شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان. اجتماعی فاصله نیز یک نگرانی در این تجمع به معترضان جمع شده بودند نزدیک به یک دیگر به گوش دادن به Hartness صحبت می کنند.

برخی از تظاهرکنندگان به حال نشانه های ضمیمه شده به وسایل نقلیه خود را توصیف virus به عنوان یک رسانه جعل در حالی که دیگران نسبت آن به آنفولانزا. “افتخار خود سوگند. آن را فقط در سال جاری آنفولانزا” خواندن یک نوشته در یک وسیله نقلیه.

واژه “آزادی” و “آزادی” به نظر می رسد اغلب در نشانه یا متصل به وسایل نقلیه است.

“بازگرداندن آزادی و مقاومت در برابر ظلم و ستم” یک پیام به عنوان خوانده شده.

پس منظور اصلی این ایالت می سی سی پی دیده است یک انفجار در تعداد در حال حاضر بیکاری ساکنان و حدود 8000 درصد افزایش در نرخ بیکاری واصل شده اند.

که همچنین منطبق با افزایش coronavirus موارد در سراسر کشور در این ماه ساخت تعادل بین سلامت عمومی و اقتصاد یک معضل ریوز گفته است.

دولت وزارت بهداشت گزارش 284 موارد این ویروس در شنبه 12 جدید مرگ و میر. شده اند وجود دارد 5,718 موارد در مجموع با 221 مرگ و میر در می سی سی پی به تاریخ.

ریوز در جمعه مطبوعاتی گفت که او را درک سرخوردگی از کسانی که در برنامه ریزی به اعتراض گفت: بسیاری از “احتمالا به من رای دادند.”

“امریکا هنوز هم از چین می آید به این اعتراضات. من به طور کامل از حق خود را به انجام این کار. مردم نا امید و من آن را دریافت کنید. من فقط امیدوارم و دعا می کنم آنها در اعتراض هوشمند و راه امن” او گفت:.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>