Shula Bowden, اورت Emmitt زینت فلوریدا کوه راشمور ورزشی

فلوریدا تودی | No comments

کوه راشمور در داکوتای جنوبی است آراسته با چهار نفر از بزرگترین رهبران ایالات متحده شناخته شده است.

پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که وقتی که می آید به کوه راشمور ورزشی در فلوریدا رهبری بزرگ است که به خوبی نشان داده شده است.

هفته گذشته ما ارسال شده یک نظرسنجی و اجازه دهید شما که خواننده رای در آن طی هفت روز است. این شامل 20 تاریخی ستاره های ورزشی که یا از فلوریدا و یا ساخته شده خود را در یک کالج یا در سطح حرفه ای در اینجا.

بالاترین رای در مجموع رفت و به دو افسانه ای سر مربیان: همین Shula و بابی Bowden.

شش, نقاط خیلی نزدیک بودند که مقام سوم و هشتم از هم جدا شدند و تنها با 45 رای.

و سوم و چهارم به پایان رسید در یک کراوات. آنها عبارتند از: افسانه ای تنیس Chris Evert و تمام وقت عجله پادشاه Emmitt اسمیت.

فقط پشت اسمیت بود Dan Marino, Tim Tebow, Deion ساندرز و استیو Spurrier.

بیایید نگاهی به برندگان:

همین Shula. Shula است اوهایو مادری که به میامی در سال 1970 پس از هفت سال از روی لئامت دادن در بالتیمور به مربی میامی دلفین ها. در طول 26 سال به عنوان مربی دلفین ها او برنده 257 بازی از جمله دو سوپر کاسه — یکی بودن تنها تیم شکست نخورده ، Shula هنوز هم می ایستد به عنوان تمام وقت winningest مربی در NFL تاریخ با 328, 10 پیش از جورج هالاس و 55 برنده جلوتر از بیل Belichick.

بابی Bowden. Bowden آمد به دانشگاه ایالتی فلوریدا در سال 1976 در نظر گرفتن بیش از یک تیم است که تا به حال تنها موفق به کسب یک کاسه بازی (1964) در برنامه تاریخ است. در طول 34 فصل او انباشته یک رکورد از 315-98 برنده دو قهرمانی ملی از جمله 21 کاسه برنده است. او در زمان FSU به یک کاسه بازی اما سه سال به عنوان سر مربی (1976, 1978 و 1981).

Chris Evert. Evert متولد شد و در فورت Lauderdale. او برنده 18 گرند اسلم تک آهنگ, قهرمانی و سه دونفره عناوین. او سال پایان جهان شماره 1 تک بازیکن در 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1980, و 1981. به طور کلی, Evert برنده 157 مجرد قهرمانی و 32 دونفره عناوین.

Emmitt اسمیت. اسمیت رشد در پنساکولا و دوم شد-پیشرو حمله کننده در آمریکا دبیرستان, تاریخچه فوتبال در حالی که بازی برای Escambia دبیرستان. او سه سال از فوتبال کالج فلوریدا Gators در جایی که او مجموعه های متعدد مدرسه عجله سوابق. دالاس کاوبویز انتخاب اسمیت در دور اول از سال 1990 پیش نویس NFL. در دوران طولانی کار حرفه ای او با عجله برای 18,355 متری شکستن رکورد قبلا برگزار شده توسط والتر Payton. او همچنین دارای رکورد حرفه ای عجله touchdowns با 164. اسمیت تنها در حال اجرا بازگشت به همیشه برنده سوپر جام قهرمانی NFL با ارزش ترین جایزه بازیکن NFL عجله تاج و کاسه فوق العاده با ارزش ترین جایزه بازیکن همه در همان فصل (1993). او همچنین برنده NFL MVP که در آن سال. او کمک کرد تا کابوی پیروزی در مجموع سه سوپر کاسه. او القاء شد به سالن از شهرت در سال 2008.

من شنیده ام از مردم در سراسر فلوریدا بسیاری کشیدند که چرا برخی از ورزشکاران نمی شد در این بالا 20. من سعی کردم برای پاسخ به هر کس که ایمیل فرستاده اما من ذکر برخی از چهره های ورزشی است که دیده می شد به عنوان snubs و به همین دلیل آنها در این فهرست است.

سرنا ویلیامز. خواهران ویلیامز متولد شد در میشیگان نقل مکان کرد و به کالیفرنیا قبل از اینکه در نهایت حل و فصل در فلوریدا. همه عمده خود را برنده آمد در خارج از ایالت فلوریدا است. پس از آنها نیست در اینجا به دنیا آمد و نمی توانید بخش عمده ای از برنده شدن خود را در اینجا فکر نمی کنم اقامت به اندازه کافی برای دریافت سرنا در این لیست است.

تایگر وودز. دوباره آن را به دلیل اقامت. ببر متولد شد و در کالیفرنیا رفت و به دانشگاه استنفورد بود و بخش عمده ای از برنده خود را در خارج از فلوریدا. من می خواهم او را در کالیفرنیا کوه راشمور.

آرنولد پالمر. این یک استدلال مشابه. او در پنسیلوانیا متولد شد و رفت به کالج در کارولینای شمالی. او ساخته شده خود را در فلوریدا با میراث او بودن بیمارستان خود را برای زنان و کودکان در اورلاندو و شاید برای که او باید در نظر گرفته شده است. اما او فقط یک Floridian یا یک ستاره ورزشی ساخته شده است که خود را با تیم فلوریدا.

Jameis وینستون. این سختی بود اما به دنبال در ایالت فلوریدا در ورزشکاران, من فکر می کنم او در رتبه سوم پشت Deion ساندرز و چارلی بخش است. نه به ذکر است مربی Bowden بودن در مخلوط. او فقط نمی افزایش به سطح این نوابغ.

مایک مارتین. به راحتی بزرگترین کالج مربی بیس بال در تمام زمان FSU افسانه فقط ندارد به رسمیت شناختن نام بابی Bowden همین Shula یا استیو Spurrier. من همچنین نمی خواهید به بیش از حد بسیاری از مربیان در این فهرست و در حالی که مارتین بزرگ مربیان مانند تونی LaRussa و بروس Bochy باید رزومه که به عنوان خوب به عنوان هر کسی.

نام های دیگر شامل جرثقیل بروکس Edgerrin James, روی جونز جونیور باب هیز داگ Flutie, Artis گیلمور Bubba Watson, جیک جیک جونز و بیشتر.

من می توانم و اما به یاد داشته باشید این است که یک نظرسنجی علمی و آن را به معنای سرگرم کننده است. شاید دفعه بعد ما آن را انجام NCAA Tournament-سبک.

علاوه بر این, آن را سخت به استدلال می کنند هر یک از چهار چهره های ورزشی که رسید نشست.

والترز را می توان در رسید [email protected]

نتایج نهایی با درصد

همین Shula 12.72

بابی Bowden 11.96

Chris Evert 9.22

Emmitt اسمیت 9.22

دن مارینو 8.98

Tim Tebow 8.66

Deion ساندرز 8.37

استیو Spurrier 8.12

Dwyane Wade 4.14

شکیل اونیل 4.01

Kelly Slater 3.91

الکس رودریگز 1.88

پت Summerall 1.84

هالک هوگان 1.64

استیو کارلتون 1.44

Cris Collinsworth 1.22

وارن ساپ 1.03

مایکل Irvin 0.66

تونی LaRussa 0.64

بروس Bochy 0.32

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>