زیمنس حل و فصل پول در بانک. چگونه خواهید بود آن را صرف در حال حاضر باعث سردرد

لدگر | No comments

طولانی نیست پس از شهر جکسون دریافت حدود 60 میلیون دلار در حل و فصل پول از زیمنس باریک اکثریت شورا اجازه جکسون عضو شورای 1.6 میلیون دلار از این پول برای تامین مالی یک پروژه خاص خود را در بخش.

عضو شورای ده’Keither تمبر روز سه شنبه گفت که 1.6 میلیون دلار او درخواست پول است که باید در حال حاضر اختصاص داده شده به توسعه اقتصادی از جمله آب و فاضلاب و ارتقاء — در کنار می سی سی پی 18 راهرو در جنوب جکسون.

این عضو شورای گفت پول از گرند خلیج فارس صندوق در اصل یک ابزار عمومی مالیات قبلا تعیین شده برای این منظور را در زمانی که شهردار چکو Antar لومومبا را دولت گرفت ، او استدلال می کند پول شد و سپس مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش دادن کمبود در این شهر آب و فاضلاب بخش که تمبر در حال حاضر متصل به زیمنس پول حل و فصل.

تمبر ملحق شد و در رای گیری توسط اعضای شورای هارون بانک کنت استوکس و اشبی فوت شورا تنها جمهوری خواه. همه تایید $1.6 میلیون درخواست.

اما مقامات دولت ضد شهرستان است که هنوز هم تعیین چگونه به صرف پول حل و فصل و آن را می گویند ترین اولویت ها به ادامه سرپا نگه داشتن آن آب/فاضلاب بخش و رفع این شهرستان را مشکل آب سیستم و حسابداری و مدیریت مسائل مربوط به — نقطه زیمنس قرارداد برای شروع با.

رابرت بلین شهرستان رئیس اداری افسر گفت که “زودرس و غیر مسئولانه” برای استفاده به تازگی به دست آورد زیمنس بودجه بدون برنامه در محل.

“این یک بیت از یک سیلی. اولین حرکت این است که برای حمله به این پول قبل از ما حتی دیده می شود یک طرح. این خدشه دار مقدار زیادی از کار ما انجام شده است,” او گفت:.

بلین مورد مناقشه تمبر ” ادعا می کنند در خلیج وجوه استدلال پول هرگز نیاز به رفتن به یک صندوق جداگانه اما همیشه قرار داده شده است این شهر در صندوق به طور کلی, که, گذشته, دولت باید با استفاده از به تعادل بودجه.

شهردار که آموخته شورا رای در حالی که برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در روز بازگشایی کسب و کار در شهر نیز با انتقاد از تصمیم به شیب به حل و فصل صندوق.

“همانطور که من بیرون آمد و به بحث های اخیر COVID-19 دیدگاه وجود دارد یک تصمیم بود که به دقت به گرفتن پول از زیمنس حل و فصل” شهردار آغاز شد.

“من می خواهم به روشن من در برابر توسعه یا پیشرفت ما نیاز به ایجاد…من در برابر یک تصمیم توسط شورای که فقط بودجه نامتعادل و ما را در معرض خطر با دولت” او گفت:. “ما باید به تعمیر سیستم و (Siemens) پول است که به شدت مورد نیاز به تعمیر سیستم.”

جکسون ادعای توطئه تقلب:: دعوی در دادگاه در برابر زیمنس رشد می کند به $450M

صرف floodgates باز ؟

مقامات دولت در حال حاضر ترس از اقدام اخیر توسط اعضای شورا می تواند باز floodgates به پروژه های دیگر در این شهر و به سرعت کاهش پول حل و فصل قرار دادن این شهر منابع مالی را در قرمز.

تمبر و فوت هر دو گفت که بعید است.

“نه, من فکر نمی کنم که اتفاق خواهد افتاد. آن را نمی خواهد راه اندازی یک سابقه” تمبر گفت. “هر گونه تصمیم گیری در یک پروژه خواهد بود بر اساس مورد به مورد و بر اساس.”

“این یک موضوع است عضو شورای تمبر تلاش شده است به آدرس برای سال در حال حاضر. من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به منجر به پروژه های بیشتر پایین جاده” Foote گفت.

تمبر گفت: او به دنبال در چند ارتقاء در جنوب جکسون. او گفت که او نیاز به دریافت $1.6 میلیون قبل از یک طرح جامع تدوین شده است اشاره کرد و نزدیک به 4.8 میلیون دلار است که آنچه در واقع مورد نیاز به گسترش آب و فاضلاب و خطوط به مشتریان بالقوه بهبود و ارتقاء وسایل روشنایی در منطقه و احتمالا کار با شهرستان برای اضافه کردن خدمات آتش.

“ما نیاز به نگاه راه هایی برای گسترش ما آب و فاضلاب و خدمات به مشتریان جدید برای اضافه کردن به درآمد در آینده است. که در آن تمرکز باید باشد. ما نیاز به پول” او گفت:.

شهر هنوز در آب مجموعه

به عنوان یک پس زمینه آب در شهرستان حسابداری و مدیریت مجموعه های این سال مالی تنها ملاقات ماهانه خود هدف یک بار در ماه نوامبر گفت: LaaWanda هورتون شهرستان مدیر اداره در روز پنج شنبه باز امکان این بخش را دوباره نیاز به لبه پنجره رساند تا از نظر مالی به خصوص برای ادامه بدهی های خود را پرداخت.

هنوز هم وجود دارد آب مشتریان “نه به سیستم” که “همچنان به سقوط” و یک تعداد محدودی از کارکنان در بخش صدور صورت حساب با توجه به COVID-19 نگرانی شهردار گفت. آثار عمومی مدیر باب میلر افزود: یکی دیگر از مشکل است. بسیاری از جکسون ساکنان و کسب و کار از کار هستند و قادر به پرداخت صورت حساب خود را نیز با توجه به اقدامات انجام شده برای کاهش گسترش ویروس.

هیچ وام اضطراری: عضو شورای رأی بلوک $7M به ‘ثبات’ جکسون سیستم آب

در همان زمان, این شهرستان در حال تلاش برای آمدن به انطباق با بدهی های خود را پرداخت تعهدات اوراق قرضه یا میثاق.

بلین ذکر اخیر ارتقا به شهرستان را پیوند اعتبار — به دلیل جبران پول از زیمنس — که به سهولت قرض دهنده نگرانی با سرمایه گذاری در جکسون. این شهر گزینه های بیشتر در قرض گرفتن پول برای زیرساخت های اقتصادی و پروژه های توسعه در حالی که کاهش بار مالیات دهندگان.

ترس در حال حاضر این است که این شهرستان می تواند به لغزش به عقب در آن پیشرفت کرد.

پس از تصویب به دنبال اقدام قانونی علیه زیمنس که استخدام شد و در سال 2012 برای رفع این شهرستان را مشکل آب سیستم و حسابداری و مدیریت مسائل لومومبا استخدام یک شرکت حقوقی و جبران مبلغ اصلی $89.8 میلیون قرارداد. پس از هزینه های قانونی این شهر در روزهای اخیر در مورد دریافت 60 میلیون دلار.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>