مناظر و صداها و نشانه هایی از مارس برای عدالت: راه رفتن با هم ما حرکت رو به جلو در امید

فلوریدا تودی | No comments

نظر

من می توانم شنیدن ماشین نورد با ضعف قطار شاخ و خنده که از یک زن و شوهر از اتاق دور که شوهر من به تماشای یک فیلم در تلویزیون.

من نمی تواند رسیدن به دور بدون مبارزه. هیچ چیز سنجاق me down, هر چند, بنابراین من کشیده من بازوی چپ به سمت nightstand برداشت من از گوشی های هوشمند و شروع به ماشین حساب ،

این یک یکشنبه شب درست قبل از ساعت 11 شب بود و من رو به پایین در تازه ورق جامه فلانل یا پشمی, دیدن آنچه در آن بود هنوز هم برای هشت دقیقه و 46 ثانیه است.

که چه مدت آن را در زمان برای جورج فلوید 46 ساله سیاه به مرگ صورت خود را در برابر خشن پیاده رو به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در Floyd گردن. که چه مدت آن را در زمان برای زندگی به تخلیه از یک مرد به عنوان او خواهش کرد به نفس کشیدن و نام مادر خود را در یک ویدئو ویروسی که موجب تماس برای عدالت و پایان دادن به خشونت پلیس و نژادی پلیس که از نقل مکان به خیابان ها در سراسر جهان است.

چون من می تواند حتی تخت در معده من میگردین از طریق تصاویر و ویدئو من گرفته بودم روز قبل از در طول روز شنبه, مارس برای عدالت در کاکائو و رککلدگ گوش دادن به صدای مردم من بیش از یک ساعت در یک کشور صلح آمیز poweprotest و راه رفتن.

بیشتر: عصبانی و خسته هزاران مارس برای عدالت معترضان می گویند: “نه بیشتر.”

بیشتر: ‘قرار دادن زانو را کسی گردن در اینجا ممنوع است’: Palm Bay, رئیس پلیس

شصت دقیقه. که 7.09 بار در طول مدت زمانی که زانو فشرده شد در برابر جورج فلوید گردن به عنوان او تلاش برای زنده ماندن. من در خانه در بستر سرد زیر یک چرخش پنکه سقفی در ملافه تمیز. این احساس تا حدودی هتاک.

Payton Everage را قوی متمایز صدای برش از طریق متنوع هزاران نفر-جمعیت قوی در بسیاری از فیلم ها. آن بالا سخت تن به تن و شکست چند بار به عنوان او به نام دوباره و دوباره در طول حدود دو مایل است.

Payton است 14. او راه می رفت با خانواده اش در کنار و پشت سر او در روز شنبه, فریاد, به جمعیت و انتظار برای پاسخ خود را.

بدون عدالت او نامیده می شود.

هیچ صلح آنها پاسخ داده است.

چه نام خود را ؟

جورج فلوید.

دست به بالا.

نمی شلیک کنید.

“او بسیار پرشور در مورد انجام کار درست در مورد ایستادن برای آنچه حق است, ساخت صدای خود را شنیده و آن تغییر گفت:” او مادر آنجلا هانسن. “او می شود که از من … ما در واقع محافظه کار اما ما فکر کردیم که این مهم به عنوان یک خانواده است.”

بیشتر: می خواهم به عنوان یک متحد به سیاه و سفید خود را ، در اینجا یک لیست از آنچه (و چه نیست) برای انجام | نظر

بیشتر: جورج فلوید ‘من نمی توانم نفس بکشم’ سیاه و سفید امریکا واقعیت: Brevard ساکنان صحبت کردن

Twarner جانسون ایستاده در لبه سمت خیابان در طول مسیر راهپیمایی توزیع دستباف پوستر به هر کسی که می خواست یکی. یکی در پشته گفت: “ما خونریزی همان رنگ.”

مانند بسیاری از او عینک یک ماسک پارچه با “من نمی توانم نفس بکشم” مزین در سراسر آن. من فکر کردم در مورد تمام کسانی که شکایت کرده است که ماسک های گرم هستند یا این که آنها نمی توانند صحبت از پشت سر آنها و یا که هیچ کس می گذرد به آنها بگویید به پوشیدن یک لعنت به این دلیل آن را یک کشور آزاد است. Twarner صوتی و پیام روشن بود از: “آیا شما نیاز به یک علامت ؟” او مودبانه پرسید.

بدون عدالت. نه صلح. چه نام خود را ؟ جورج فلوید. دست به بالا. نمی شلیک کنید.

رابرت رندال 79 زندگی می کردند در شهرستان Brevard برای 60 سال او به من گفت. من او را دیدم نشسته بر پشت یک وانت به سمت پایان مسیر. آنها او را “پدر بزرگ” و “آقای کباب,” او گفت:.

“نکته اصلی این است عدالت” او گفت:. ‘این پلیس … آنها ندارد و حق بدرفتاری هیچ کس برای قرار دادن زانو های خود را بر روی سر خود را و تمام است که … این است که هیچ راهی برای رسیدگی به هر چیزی. شاید این توجه خود را دریافت کنید.”

Jakarius Mandraxs است در 20s خود.

“ما می خواهیم برابری” او فریاد زد: به یک تصادف تعقیب درهم bullhorn. “ما نیاز به برابری. در حال حاضر است.”

او 4 ساله پسر. که پسر خود را در جهان, او گفت:.

“من از اینجا برای او … من از اینجا برای همه ما,” او گفت:.

بدون عدالت. نه صلح. چه نام خود را ؟ جورج فلوید. دست به بالا. نمی شلیک کنید.

من به یاد می آورد مکالمات من تا به حال بارها و بارها در چند سال گذشته است. استاد پرسید: مردم در اولین کلاس روانشناسی: آیا شما تا کنون فکر در مورد سفید و نگرانی در مورد آنچه که ممکن است برای شما اتفاق می افتد به دلیل آن است ؟ من 18 سال, پیر و راحت و در عین حال ساده و بی تکلف در پوست من فکر: “نه … چی؟”

و من دیدم به 40 سال بعد متوقف شدن توسط یک کلانتر معاون در حالی که رانندگی یک ماشین قبلا متعلق به یک مرد سیاه و سفید. افسر بزرگ چراغ قوه آموزش دیده بر من دیدم 50-چیزی سفید زن کیسه های خرید در صندلی عقب. او دست تکان دادند به من ؛ حتی بررسی مجوز.

سپس از آنجا که من می تواند من قرار داده سهامی خاص و حل و فصل در رختخواب.

و من فکر Twarner جانسون ارائه من که “ما خونریزی همان رنگ” پوستر و اعتقاد است که 14 ساله فعال صدای.

من متوجه شدم من تا به حال انجام یک چیز لعنتی با دروغ گفتن وجود دارد — اما با راه رفتن فقط دو مایل حداقل من می تواند به اشتراک گذاری این امید از افرادی که ایستاده بر شانه کسانی که دفاع و پشتیبانی این در ماه مارس قبل از آنها در نهایت ممکن است خونریزی متوقف شود.

بدون عدالت. نه صلح. چه نام خود را ؟ جورج فلوید. دست به بالا. نمی شلیک کنید.

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>