SilverRock باقی مانده است البته برای تابستان ساخت و ساز در انتظار coronavirus تاخیر

مایدزرت | No comments

آن را خیلی زود به می دانم که تاثیر coronavirus ممکن است در توسعه محلی از جمله SilverRock رفت و آمد مکرر در لا کوئینتا اما پروژه توسعه دهنده رابرت سبز می گوید تیم او در حال حرکت است به جلو شدن نهایی طرح کنترل و نقشه های تکمیل شده و مجوز در محل.

اگر آوردن این ویروس را تحت کنترل طول می کشد بیش از پیش بینی وجود دارد ممکن است برخی از ساخت و ساز تاخیر در SilverRock او گفت: اما در این نقطه عمودی ساخت است که هنوز هم انتظار می رود برای شروع در این تابستان.

به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش در سطح جهان سبز و تیم خود را در حال تماشای خوشه در هزینه های ساخت و ساز, مواد, کمبود و دیگر مسائل است که می تواند تاثیر این پروژه است.

“هیچ یک از ما می دانیم که در آن ما خواهد شد در یک زن و شوهر از سال ، نگرش ما این است که اجازه دهید فقط در حال حرکت نگه دارید و اجازه دهید آماده برای ساخت” سبز گفت: در یک به روز رسانی شورای شهر.

“ما شروع به گرفتن برخی از کسانی که مجوز بسته بندی از طریق شهرستان روند اما ما یک راه طولانی برای رفتن او گفت:” از طریق تلفن به شورای شهر از سن دیگو که در آن ساکن بوده اند دستور داد به پناهگاه در محل برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19.

این $330 میلیون SilverRock گلف رفت و آمد مکرر شامل مونتاژ و Pendry هتل لوکس به علاوه یک کنفرانس مشترک مرکز آبگرم و دیگر امکانات رفاهی و مسکونی ، ساخت و ساز از 134-اتاق مونتاژ و 200 اتاق Pendry در حال برنامه ریزی برای تکمیل اواخر 2021.

این شهر برنامه ریزی گروه مهندسی کارکنان آتش نشانی و شخص ثالث جستجوگر شده است رفتن را از طریق تمام برنامه های, سبز گفت.

“این یک فرایند طولانی و بسیار درگیر با بسیاری از مردم کار و … اما ما در حال راهپیمایی از طریق آن,” او گفت:.

خواسته Councilmember استیو سانچز اگر وجود دارد هر گونه کمبود مواد با توجه به کروناویروس در حال حاضر سبز گفت: پیمانکاران باید تنها ابراز نگرانی از تقویت جراحی.

“ما در حال نگه داشتن چشم و نزدیک در که اما چیز فوق العاده چشمگیر,” او گفت:.

SilverRock گلف رفت و آمد مکرر شده است و حدود 18 سال در ساخت به تعویق افتاد با رکود اقتصادی و ورشکستگی اولیه توسعه است.

در سال 2014 شورای قرارداد با سبز به رفت و آمد مکرر به واقعیت است. در ماه مارس سال 2017 اعلام شد که لاگونا بیچ مبتنی بر هتل لوکس شرکت مونتاژ خواهد کراوات نام خود را به SilverRock توسعه و آوردن هر دو مارک های خود را به یک محل برای اولین بار.

با از دست دادن توسعه مجدد بودجه به دولت که لا کوئینتا در حال برنامه ریزی برای استفاده از زیرساخت های توسعه در سایت, سبز, تا به حال به سرمایه گذاری 100 درصد از این پروژه است.

قرارداد با شهرستان مورد نیاز است که سبز کرده اند که بودجه در محل قبل از ساخت و ساز می تواند آغاز خواهد شد. در سال 2018 سبز اعلام کرد او تا به حال امن پول است.

در سال گذشته صرف شد توده – و-درجه بندی سایت و ایجاد موقت گلف باشگاه وانجمن.

بوده است وجود دارد پیشرفت فوق العاده ای است و ما می دانیم که … توقف گسترش … و پرداختن به این COVID-19 pandemic یک اولویت است” شهردار لیندا اوان گفت. “اما ما نمی شود چشم ما خاموش شهر ما و ما نیاز به ادامه به نگاه ما پروژه ها خواهد شد که بخشی از آینده ما است.”

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>