SilverRock راه بهبود پیشنهاد می آید در $1.3 M در برآورد; جاده می تواند کمک به کاهش 2021 AmEx ترافیک

مایدزرت | No comments

قرارداد اعطا شده توسط شهر La Quinta برای شروع SilverRock راه پیشرفت در 1.3 میلیون پس انداز بیش اصلی برآورد هزینه.

شورای شهر اعطا جونز برادران ساخت و ساز شرکت. این قرارداد روز سه شنبه بر اساس پیشنهاد خود را کمتر از 4 میلیون دلار است.

مهندس برآورد برای پروژه که شامل ساخت و ساز جدید 5,800 پا بلند, 30-پا-جاده گسترده است که اجرا خواهد شد از خیابان 52 به جفرسون و خیابان و ارائه دسترسی به رفت و آمد مکرر — بود 5.3 میلیون دلار.

این پروژه همچنین شامل تکمیل این جاده بیش از جعبه culvert کانال عبور ساخته شده توسط Coachella Valley آب منطقه ای و ساخت و ساز از آب و فاضلاب و خطوط.

این شهرستان با دریافت شش مناقصه در پروژه بوده و برآورد هزینه 5.3 میلیون دلار در مکان عمومی با این نسخهها کار مدیر برایان مک کینی گفت: شورای شهر در روز سه شنبه.

“ما بیش از این (جونز برادران) پیشنهاد بسیار نزدیک و مقایسه آن با دیگر قیمتهای چرا که وجود داشت خیلی خوب اندازه فاصله بین پیشنهاد و بعد از پایین ترین پیشنهاد و ما می خواستیم تا مطمئن شوید که هیچ چیز از دست رفته” مککیننی گفت.

بسیاری از پروژه خط لوله کار که Coachella-بر اساس جونز برادران شناخته شده است McKinney, گفت:, و اضافه کرد که این شرکت در حال انجام کار در حال حاضر در لا کوئینتا برای Coachella Valley آب منطقه.

“ما را تعیین می کند که پیشنهاد خود را نگاه حق” مککیننی گفت.

“اگر ما تا به حال این شکاف با یک شرکت جدید است که ما نمی دانیم که ما ممکن است کمی بیشتر در مورد توانایی خود را,” او اضافه شده است.

جاده خواهد شد مالکیت و نگهداری توسط شهرستان و حتی پس از اتمام SilverRock Golf Resort توسعه که شامل مونتاژ و Pendry هتل لوکس واحد مسکونی و جدید گلف clubhouse که در حال توسعه هستند.

ساخت و ساز از 134-اتاق مونتاژ و 200 اتاق Pendry هتل ها برنامه ریزی شده است برای تکمیل در اواخر 2021.

SilverRock توسعه شرکت. کمک خواهد کرد حدود 906,341 به SilverRock پروژه نیز هست.

این شهر بودجه برای این پروژه از اوراق قرضه است که در محل بوده است برای مدت زمان طولانی و نیاز به استفاده در آن منطقه, شهردار لیندا ایوانز گفت.

ساخت و ساز است که انتظار می رود برای شروع نگاهی به 160 روز از ماه مارس تا اکتبر.

که خواهد شد که این جاده تکمیل و جلوتر از 2021 امریکن اکسپرس مسابقات اجازه می دهد کارکنان شهرستان به آن شامل در برنامه ریزی ترافیک مسیریابی ایوانز گفت.

این بود که سال اول امریکن اکسپرس حمایت کرده PGA مسابقات که قبلا شناخته شده به عنوان باب هوپ کلاسیک. Jan. 17-18 بازی مسابقات شد و به دنبال آن Stevie Nicks و Luke Bryan کنسرت که آورده فروخته جمعیت تا 20 ، 000 مردم به PGA غرب است.

شکافهای کنسرت را برانگیخت تجربه ساعت-ترافیک تاخیر گرفتن از PGA غرب در شب جمعه. پیشرفت های ساخته شده بودند برای Bryan شنبه شب کنسرت اما مردم گفت: آنها هنوز هم با تجربه طولانی به تاخیر می اندازد.

این شهر کار کرده است با مسابقات و برگزارکنندگان کنسرت از کنسرت های در راه برای کاهش مشکلات ترافیک در 2021.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>