شش کمیسیون اعضای انتخاب شده به طراحی جدید می سی سی پی پرچم

لدگر | No comments

برجسته شهردار, کالج رئیس جمهور و اولین زن آمریکایی آفریقایی عدالت از می سی سی پی دیوان عالی کشور در میان شش نفر اعلام کرد روز شنبه به عضویت کمیسیون به اتهام طراحی یک دولت جدید پرچم. سه عضو را هنوز اعلام نشده است.

قانونگذاران در ماه گذشته حذف شده سابق پرچم و آن هم نبرد آرم روزهای بعد از بحث و فشار از خارج از گروه. خانه لایحه سال 1796 به قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز روز بعد گذاشته فرایند برای انتخاب یک پرچم جدید. آن را شامل کمیسیون معرفی یک طراحی است که قبل از رای دهندگان برای تصویب نهایی در ماه نوامبر.

اولین مرحله از فرایند — با جمعه پایان مهلت — درگیر ریوز سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann و مجلس فیلیپ کان نامگذاری سه نفر از اعضای هر کمیسیون جدید به طراحی مجدد می سی سی پی امور خارجه پرچم. کان و Hosemann ساخته شده خود را بر میدارد شنبه در حالی که ریوز گفت که او برنامه ریزی شده به اعلام انتخاب او به زودی.

تاریخچه ساخته شده: می سی سی پی نمایندگان مجلس به شدت با تصویب لایحه برای ایجاد دولت جدید پرچم بدون مؤتلفه نبرد آرم

Hosemann و Gunn شد رایگان به انتخاب هر کس که آنها می خواستند در حالی که ریوز شد نیاز به انتخاب یک فرد هر یک از می سی سی پی, اقتصادی, شورای, می سی سی پی هنرهای کمیسیون و هیئت مدیره از می سی سی پی بخش آرشیو و تاریخچه.

که در کمیسیون ؟

این شش نفر اعلام کرد تا کنون عبارتند از:

  • رابین Tannehill آکسفورد شهردار (کان)
  • مریم گراهام رئیس جمهور از می سی سی پی ساحل خلیج فارس کالج (کان)
  • یعنی تیلور, تفنگت را سیاست مدیر (کان)
  • روبن Anderson, سابق, می سی سی پی حکم دادگاه عالی عدالت (Hosemann)
  • ماک وارنر Vicksburg, وکیل (Hosemann)
  • Sherri Carr Bevis جامعه روابط در آواز رودخانه نظام سلامت (Hosemann)

کان گفت: او را انتخاب Tannehill با توجه به پس زمینه خود را در کسب و کار و بازاریابی و ستایش او را “رو به جلو فکر کردن” رهبری جامعه در جنوب می سی سی پی. او گفت: “هر کس را تحسین” گراهام کار به عنوان یک آموزش و پرورش رهبر در ساحل. و او گفت: تیلور — که در خدمت به عنوان یک عضو از Gunn کارکنان برای پنج مقننه جلسات — بود “یکی از چهره های کلیدی” در تلاش برای تغییر پرچم و نشان دهنده صدای جوان Mississippians در کمیسیون.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

Hosemann را انتخاب شامل اندرسون بود که سیاه و عدالت می سی سی پی دیوان عالی کشور از سال 1985 تا 1991 و که در حال حاضر به عنوان رئیس اداره آرشیو و تاریخچه هیئت امنا. وارنر وکیل خدمت در چندین گردشگری رهبری در ویکسبرگ. Bevis که با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی است که قبلا مشغول به کار مشاغل مختلف از جمله به عنوان یک کنگره کارمند یک کالج پذیرش مشاور و یک معلم است. Hosemann ستایش سه برای خود “شخصیت و تنوع خود را در پس زمینه و دیدگاه.”

گاهشمار: چه شد لحظات کلیدی که منجر به می سی سی پی پرچم تغییر رای بدهند ؟

می Mississippians ارائه طرح برای در نظر گرفتن?

بخش آرشیو و تاریخچه این هفته گفت: این پذیرش طرح ها و ایده ها از مردم برای پرچم جدید به منظور ارائه به کمیسیون. طرح نهایی با توجه به قوانین نمی تواند شامل مؤتلفه نبرد آرم و باید شامل عبارت “به خدا ایمان داریم.”

جزئیات بیشتر: یک ایده برای می سی سی پی را در دولت جدید پرچم ؟ در اینجا نحوه ارسال آن را برای در نظر گرفتن

کسانی که علاقه مند می توانند طراحی — و نه یک شرح یک طراحی به اما McRaney در [email protected] ارسال طرح توسط پست الکترونیکی به:

کمیسیون به طراحی مجدد می سی سی پی امور خارجه پرچم

می سی سی پی بخش آرشیو و تاریخچه

P. O. Box 571

Jackson MS 39205-0571

چه گام های بعدی در این روند ؟

پس از ریوز اعلام قرار ملاقات خود را در این کمیسیون دیدار خواهد کرد “را به عنوان به زودی به عنوان عملی.” آن را نگه دارید “به طور منظم” جلسات عمومی در این قانون. آن را می تواند درخواست کتبی عمومی نظرات و مشورت با کارشناسان و دیگران در بهترین جدید طراحی پرچم.

در اینجا کلید آینده تاریخ در پرچم طراحی مجدد فرایند:

  • سپتامبر. 14 — مهلت کمیسیون گزارش خود را طراحی پرچم توصیه به فرماندار و نماینده مجلس.
  • Nov. 3 — توصیه می شود طراحی را به رای دهندگان. اگر آنها آن را تایید, پس از آن که پرچم جدید پرواز می کند مدتی در 2021. اگر آنها آن را رد کمیسیون خواهد به بازگشت به کار و آمد تا با یکی دیگر از طراحی برای رای دهندگان به در نظر گرفتن در ماه نوامبر 2021.
  • اوایل 2021 — اگر رای دهندگان تصویب این طرح پس از آن مجلس را به تصویب برسانند که طراحی به صورت قانون در طول جلسه قانونی و مدتی پس از آن پرچم جدید پرواز می کند. اگر رای دهندگان رد طرح پس از آن کمیسیون گزارش به مجلس و فرماندار در اوایل 2021 انتخاب خود را برای یک جایگزین برای رای دهندگان را در نظر بگیرید.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>