ششم Coachella Valley ساکن تست مثبت برای coronavirus مقامات تایید

مایدزرت | No comments

یک ششم Coachella Valley ساکن آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات بهداشت تایید پنج شنبه.

در مورد نتیجه “تماس نزدیک به یک مورد شناخته شده است گفت:” بروک فدریکو رودخانه شهرستان اطلاعات عمومی افسر.

آن را به عنوان محلی به دست آورد و فرد جدا شده است در خانه, او گفت:.

در مجموع از هشت شهرستان ریورساید ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در غیر این صورت شناخته شده به عنوان coronavirus که از پنج شنبه صبح. دو نفر در حال درمان در خارج از شهرستان دو نفر در حال درمان در بیمارستان در Coachella Valley و چهار جدا هستند در خانه در صحرا.

  • هشتمین مورد در Coachella Valley و تایید پنج شنبه, مارس 12.
  • هفتم مورد تایید شد چهار شنبه, مارس 11 با توجه به خوزه Arballo رودخانه دانشگاه نظام سلامت-بهداشت عمومی میگویند. این بیماری بود و به صورت محلی به دست آورد و بیمار در حال حاضر جدا شده در صفحه اصلی در Coachella Valley. Arballo گفت: هیچ اطلاعات اضافی بلافاصله در دسترس در مورد این مورد.
  • مقامات اعلام کرد سه موارد مثبت در Coachella Valley در دوشنبه 9 مارس. سلامت محققان بر این باورند که سه عفونت حاصل از تماس با یک مورد شناخته شده و یا سفر به مناطق که در آن coronavirus شناسایی شده است با توجه به Riverside County مقامات بهداشتی. دو تا از مردم جدا شده و در خانه سوم است که برای مراقبت در یک بیمارستان محلی است.
  • مقامات بهداشت نیز اعلام کرد دوشنبه, مارس 9 که یک دوم Riverside County ساکن آزمایش مثبت برای coronavirus در کشتی کروز. جف ون Wageman رودخانه شهرستان دستیار شهرستان اجرایی برای امنیت عمومی گفت: بیمار یک مسافر در یک الماس شاهزاده کشتی کروز و درمان در شمال کالیفرنیا.
  • مقامات اعلام کردند در این شهرستان یک مورد به صورت محلی به دست آورد coronavirus در مارس 7. که بیمار تحت مراقبت در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج. مقامات بهداشتی کاهش یافته است به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد بیمار از جمله چگونگی و زمانی که این ویروس در قرارداد شد. Riverside County بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر گفت: در 8 مارس که مقامات هنوز در حال بررسی منبع انقباض که آنها امید به تکمیل در یک روز زن و شوهر اما ممکن است یک مورد از “جامعه گسترش یافته است.” بیمار بدون اتصال به مدارس در شهرستان ریورساید, قیصر گفت.
  • اولین Riverside County ساکن مبتلا به coronavirus نیز یک مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن و درمان در شمال کالیفرنیا تسهیلات که مقامات اعلام کرد در فوریه. 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>