مسائل مربوط به پوست شایع در میان کسانی که با بیماری پارکینسون

فلوریدا تودی | No comments

اکثر ما می دانیم و یا شناخته شده اند کسی که تحت تاثیر پارکینسون بیماری است.

هر سال بیش از 60 ، 000 مردم مبتلا به پارکینسون که یک بیماری عصبی پیشرونده.

در ایالات متحده بیش از یک میلیون نفر زندگی می کنند با بیماری پارکینسون. آمار نشان می دهد مردان بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه آن نسبت به زنان و از آن معمولا به عنوان ما به ما 60 یا 70.

برخی از بیماران می تواند تجربه کندی لرزش و یا مشکلات تعادل. دیگران ممکن است تجربه کاهش عبارات در عضلات صورت, صحبت, آرام کوچکتر خط نسبت به گذشته مشکل خواب یا یبوست.

نه تنها آن را تحت تاثیر قرار سیستم عصبی اما آن می تواند بر روی پوست.

مختلف تظاهرات پوستی دیده می شود در بیماری پارکینسون هستند seborrheic درماتیت پوست خشک, عرق کردن بیش از حد و افزایش سرطان پوست توسعه است.

تغییرات در پوست علائم شایع بیماری پارکینسون. بسیاری از بیماران مبتلا به پارکینسون می تواند به توسعه چرب و یا پوسته پوسته شدن پوست به خصوص در صورت و پوست سر. این یک بیماری پوستی رایج در جمعیت عمومی اما بیشتر شایع در بیماران مبتلا به پارکینسون است. این است که به عنوان seborrheic درماتیت.

به دلایل ناشناخته seborrheic درماتیت است که در ارتباط با افزایش خطر ابتلا به بیماری پارکینسون. تکه های پوسته پوسته پوست نیز مراجعه کننده به عنوان شوره سر رخ می دهد در درجه اول بر سر و روی پوست قسمت های صورت مانند دو طرف بینی.

تئوری و چرا از آن رخ می دهد در بیماران مبتلا به پارکینسون است که تصور می شود ناشی از بیش ترشح روغن از غدد سباسه در پوست است.

Seborrheic درماتیت می توان با تغییر در شیوه زندگی و یا کرم های موضعی, شستن پوست به طور منظم و اجتناب از صابون های تند و محصولاتی که حاوی الکل است.

توصیه می شود مواد پاک کننده هستند Aveeno, Cerave, Vanicream یا Cetaphil که می تواند خریداری شده بیش از شمارنده.

اگر بیماری پوستی روشن نیست گاهی اوقات بیش از حد خفیف 1% کورتیکواستروئید کرم ممکن است با استفاده از آن را برای چند روز.

بیشتر: Hammerling: خارش پوست می تواند نشانه ای از COVID-19 عفونت

بیشتر: سفلیس موارد رشد در بروارد به عنوان آن را می سازد یک گشت در ایالات متحده

بیشتر: جذام وجود دارد در Brevard County است. در اینجا آنچه شما باید بدانید

اگر این تغییرات ساده نیست موثر در کنترل قرمزی و پوسته پوسته شدن, مشورت با متخصص پوست است که ممکن است به شما یک نسخه از کرم.

دوم مشترک مربوط به پوست غیر موتوری نشانه ای از بیماری پارکینسون پوست خشک است. افزایش بروز خشکی پوست در بیماران مبتلا به پارکینسون ناشناخته است.

همانطور که قبلا اعلام, پاک کننده های ملایم می تواند کمک کند و همچنین به عنوان آرام بیش از حد مرطوب کننده.

یکی دیگر از مشکل پوستی است که دیده می شود در بیماران مبتلا به پارکینسون است, عرق کردن ناهنجاری یا تعریق اختلال در نظم. برخی از بیماران توصیف ناگهانی تعریق شدید است که نیاز به یک تغییر در لباس و یا دیگران ممکن است عرق کردن کاهش می یابد.

بدون در نظر گرفتن, این قسمت را تحت تاثیر قرار کیفیت زندگی و می تواند خسته کننده و شرم آور است.

برای برخی از دلایل ناشناخته ملانوم بدخيم سرطان پوست مربوط به بیماران مبتلا به بیماری پارکینسون.

جالب است توجه داشته باشید که بیمارانی که تا به حال ملانوم افزایش خطر ابتلا به بیماری پارکینسون و بالعکس.

در نتیجه مطمئن شوید که شما با دیدن خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به طور منظم به نگه دارید تا با تغییرات در بدن شما است.

به یاد داشته باشید که پوست بزرگترین ارگان و می تواند به شما سرنخ به آنچه که ممکن است در رفتن در داخل بدن شما است.

اگر شما یک دوست و یا اعضای خانواده که دچار بیماری پارکینسون وجود دارد منابع مختلف برای کمک به.

محلی وجود دارد یک ورزش گروهی به نام Rock Steady بوکس است که کمک می کند تا بیماران مبارزه با پارکینسون با ارائه بدون تماس بوکس کمک می کند که با کیفیت زندگی و ارزش خود است.

علاوه بر این وجود یک مرکز پشتیبانی به نام یکی ارشد محل در Suntree است که کمک می کند تا بسیاری از بیماران با شرایط مختلف پزشکی. اساسا آن را یک توقف مرکز منابع برای ارشد محصولات و خدمات و رویدادهای آموزشی.

دیگر سازمان های ملی مانند پارکینسون بنیاد و دیویس فینی بنیاد هم مفید است.

اگر شما قادر به کنترل هستند و رنج می برند از پوست قابل مشاهده شرایط مانند seborrheic درماتیت عرق کردن بیش از حد پوست خشک یا پوست سرطان ایجاد یک قرار ملاقات با متخصص پوست خود را برای کمک به تدوین برنامه ای برای مدیریت کردن پوست خود را.

سوزان Hammerling-Hodgers عضو ملی پسوریازیس پایه یک PA-C (Certified Physician Assistant) و MPAS (استاد دستیار پزشک مطالعات) و با این نسخهها کار در بروارد پوست و سرطان در جزیره مریت و پالم بای دفاتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>