جست و خیز پیج کمی نوار دارای یک آشنا آشپز — مردی که گروگان فضا برای دهه

مایدزرت | No comments

شیدا McWilliams پشت در آشپزخانه قدیمی خود را در تعطیلات آخر هفته است اما شما را پیدا خواهد کرد هر گوجه فرنگی در بشقاب شما.

مالک سابق سفت کافه در حال حاضر پشت کوره در آنچه در حال حاضر کمی نوار و جلو پنجره است که به اشاره به speakeasies در منع از سابق Goldenvoice افسر ارشد عامل جست و خیز پیج در پالم دزرت.

McWilliams آشپز چهار صبحانه ویژه و نه ناهار موارد — در مقایسه با 118 آیتم های منو او استفاده می شود برای آماده سازی در سفت هفت روز هفته است. 66 ساله نیز تا به حال به جای پیج را نفرت از گوجه فرنگی.

“گوجه فرنگی یک بخش اصلی از منوی” McWilliams گفت: با توجه به تند ظرف سیب زمینی خدمت در شاخی را که متعلق به او برای بیش از 30 سال است. “در حال حاضر من اصلا گوجه فرنگی در همه.”

هنوز McWilliams می گوید: “جست و خیز مالک و او می تواند انجام آنچه او را دوست دارد.”

McWilliams’ منوی صبحانه در نوار شامل “Limonadi ویژه” ایرلندی, فرانسوی, نان تست و تخم مرغ و همچنین به عنوان “شیدا ویژه” دو تخم مرغ آب پز در بالا از دو کلوچه انگلیسی با ساخته شده به سفارش Hollandaise سس و یک طرف سیب زمینی.

پیج که صرف 20 سال تولید Coachella و دلیجان موسیقی جشنواره گفت: کمی نوار انتقال داده شده است تنظیم برای McWilliams که شروع به کار در صنعت رستوران هنگامی که او 15.

“او بهتر است تجهیزات آشپزخانه در حال حاضر, بنابراین او تلاش برای دریافت استفاده می شود برای راه اندازی های مختلف از او تا به حال قبل از” پیج گفت. “درست مثل هر کسی در سن و سال او و داشتن آن محل برای 32 سال است كه آهسته به تغییر در برخی از چیزهایی است.”

کمی نوار را به طور منظم منو شامل یک چیزبرگر, tacos و tater tots.

“این mindboggling به من چگونه عشق مردم tater tots اما من تا به حال بیشتر tater tots در دو ماه گذشته از من تا به حال در تمام عمر من” McWilliams گفت. “من یک همبرگر روزمره قبل از من را ترک کنند.”

کمی نوار: پس از 20 سال با Goldenvoice جست و خیز پیج باز می شود کمی بار در پالم دزرت

رستوران جدید: Palm Springs منطقه, رستوران ها, میله است که باز در سال 2019

Glitch: در قطعی شما می توانید برای یک وعده غذایی را برای Pac-Man, skee-ball

اما برخی از چیزهایی که تغییر نکرده. McWilliams هنوز هم می آید از آشپزخانه و چت با مشتریان است. او همچنین با تاثیر مثبت برای کارکنان.

“ما او را ‘مربی'” پیج گفت. “او همیشه فوق العاده مثبت و تلاش برای پمپ بچه های دیگر است.”

“این چیزی است که زندگی مورد — ارتباط با مردم” McWilliams گفت. “ما در حال انجام است که دیگر چون ما در تلفن های ما تمام وقت.”

اما هنگامی که نوار باز در سپتامبر گذشته برخی از کاربران شد شگفت زده برای دیدن او گفت: McWilliams.

در علاوه بر این به بسته شدن و سفت را در 2018, McWilliams بود که دوچرخه سواری در کوهستان, حوادث سه سال قبل از او توضیح داد.

“هر کس فکر می کند من در برابر کسانی که صدمات ناشی از این تصادف دوچرخه. هنگامی که من به فروش می رسد برای کسب و کار من به جست و خیز پیج همه فکر من گذشت چرا که آنها نمی بینم من” McWilliams گفت.

پیج گفت: تعداد کمی از فصلی مراجعان فرض McWilliams درگذشت.

“این ممکن است یک سال از آنها گذشته دیدم سفت و همه از ناگهانی, ‘وای من دیده نمی شود شما در یک سال و من فکر می کردم مرده!'” پیج گفت.

در ماه دسامبر McWilliams با ارسال نامه ای به خورشید صحرا که به عنوان خوانده شده “من زنده و شاد و سالم و پر جنب و جوش مثبت و عشق به زندگی.”

در علاوه بر این به پخت و پز McWilliams گفت: او همچنان به مربی ورزشکاران جوان. صحرا خورشید گزارش شده در سال 2008 که در طول اقیانوس آرام زندگی باز (در حال حاضر BNP Paribas Open) رستوران خیلی شلوغ بود که بازیکنان حرفه ای McWilliams مربی مانند روسیه حرفه ای تنیس استار Dmitry Tursunov کمک به صبر جداول.

“بخشی از برنامه درسی مشغول به کار بود در این کافه به یادگیری مهارت های افراد و نحوه معاشرت,” McWilliams گفت. “من می خواستم ببینم اگر کسی انداخت تا در حمام اگر آنها می خواهم به آن را تمیز و یا نه.”

اما در حال حاضر McWilliams می گوید که او بیشتر انتخابی با زمان خود است. او را تبدیل به بیشتر به سلامت آگاهانه در سال های اخیر به دلیل تصادف او. “تنها چیزی که ما باید کنترل بیش در زندگی ما و سلامتی ما,” او گفت:.

“من نمی رفتن بر روی هر زیر لیوانی غلتکی کنه اما من فعال — اگر شما از آن استفاده نمی, شما در حال رفتن به آن را از دست بدهند و شما باید برای فعال ماندن” McWilliams اضافه شده است.

پس از یک تصادف دوچرخه و کار بیش از 50 سال در صنعت رستوران McWilliams شد و عاطفی وقتی پرسیده شد که چرا او همچنان به کار در آشپزخانه سابق تحت یک مالک جدید است.

“من می دانم که افرادی که در حال رفتن در سوم مجموعه ای از سگ های آنها از دست داده ایم مهم دیگر خود را و احساس از دست دادن و درد” McWilliams گفت. “ما تبدیل شده ایم ، من ساده با آنها و آنها سر راست با من است. شما باید این کسب و کار در خون شما و شما از آن لذت ببرید. پخت و پز است یک تکه از کیک را به من و من می تواند آن را انجام دهد با چشمان بسته. آن را بسیار آسان و من انجام شده است آن را برای مدت طولانی. من عاشق رفاقت و گفتگو.”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>