Skywatchers سازمان دیده بان! در اینجا چگونه برای دیدن ستاره دنباله دار Neowise از فضای ساحل

فلوریدا تودی | No comments

هر از گاهی skywatchers داده می شود درمان هنگامی که یک گلوله برفی کیهانی گردند و گرد و غبار و گازها وارد ما درونی منظومه شمسی و انجام نمایش های دیدنی و جذاب برای تماشاگران به رعایت.

این پدیده نجومی به نام ستاره های دنباله دار در حال منجمد باقی مانده از شکل گیری منظومه شمسی ما و این ماه تماشاگران خواهد این فرصت را به شهادت یکی از درخشان ترین ستاره های دنباله دار است.

به نام ستاره دنباله دار Neowise این یکی از اولین ستاره های دنباله دار قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح پس از دنباله دار Hale-Bopp در سال 1997.

پس از آن نزدیکترین رویکرد به خورشید در اوایل این ماه Neowise که برای اولین بار کشف شده توسط ناسا تلسکوپ فضایی به نام NEOWISE شده است گرفتن توجه مردم در سراسر جهان برای چند هفته گذشته.

“این به ویژه ستاره دنباله دار مهم است زیرا این یکی از معدود است که شما در واقع می توانید سعی کنید برای گرفتن فقط با چشم خود و … که در واقع شده است بسیار نادر” گفت: سعیده Caballero, فلوریدا, Tech استادیار و مدیر دانشگاه Olin رصدخانه.

Neowise برای اولین بار قابل مشاهده در اوایل قبل از سحر ساعت اما آغاز این هفته بینندگان می توانید ببینید که این ستاره دنباله دار در یک مقدار بیشتر کنترل زمان — پس از غروب آفتاب.

“ستاره دنباله دار را بیشتر قابل رویت به سمت شمال” Caballero گفت. “این در واقع درست در زیر دب اکبر بنابراین توصیه این است که اگر شما را در مورد دو دست width زیر دب اکبر که تقریبا جایی که ستاره دنباله دار باید در روزهای آینده.”

مانند بسیاری از رویدادهای نجومی آن را بهترین به مشاهده ستاره دنباله دار Neowise در مناطق که در آن این است که کمی به هیچ آلودگی نوری. اینجا در فضای Coast, Caballero توصیه می کند از رفتن به ساحل برای دیدن Neowise.

هر چند Neowise برنامه ریزی شده است را به نزدیکترین رویکرد به زمین جولای 22, بهترین روز برای مشاهده این دنباله دار در طول شب خواهد بود از جولای 14-19 با توجه به Space.com.

کابایرو و فلوریدا امروز عکاس کریگ بیلی همچنین توصیه آوردن یک جفت دوربین دوچشمی یا یک دوربین با لنز تله به آن را آسان تر به نقطه ستاره دنباله دار.

Skywatchers خواهد بود قادر به مشاهده Neowise از طریق اواسط ماه اوت و پس از آن ستاره دنباله دار را برای هزاران سال.

“ستاره های دنباله دار همواره شیفتگی برای مردم چرا که آنها بسیار نادر است و آنها نیز می تواند غیر قابل پیش بینی” Caballero گفت. “این یک پدیده است که در گذشته دیده می شد به عنوان یک فال و در حال حاضر ما می دانیم که این فقط بخشی از سیستم خورشیدی ما پرواز.”

تماس با Antonia Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>