‘لغزش و سقوط’ پرونده های حقوقی به نظر می رسد افزایش می سی سی پی

لدگر | No comments

کارول Hardin بود یک مشتری در لاو صفحه اصلی مرکز در مککمب در آوریل 28, 2017, زمانی که او گفت که او تضعیف و سقوط در یک ماده اعتقاد به آب در حالی که راه رفتن از باغ بخش به فروشگاه.

Hardin گفت: او دچار شدید و دردناک و آسیب.

Hardin طرح دعوی در دادگاه است که یکی از بسیاری از “لغزش و سقوط” دعاوی که به نظر می رسد افزایش می سی سی پی پس از چند دهه از قحط و غلا از جمله دعاوی است.

Hardin واصل طرح دعوی در دادگاه در این سال در مقابل فروشگاه, ادعا سقوط او تقریبا سه سال پیش بود که با توجه به لاو سهل انگاری. Hardin وکیل یوسف رابرتز گفت: در طرح دعوی در دادگاه است که این موضوع از شکست از مدیران و یا کارکنان تحت نظارت خود به بازرسی و نگهداری کف برای جلوگیری از سقوط.

لاو استدلال در مدارک دادگاه که اگر یک بیماری وجود داشته است که به ارائه یک خطر همه از آن رد شده است و پس از آن وضعیت باز بود و واضح و آشکار و به راحتی قابل تشخیص توسط Hardin.

براندون دندانپزشک طرح دعوی در دادگاه: متهم ملت بزرگترین دندانپزشکی بیمه گر از تثبیت قیمت, توطئه

لغزش و سقوط فرض مسئولیت موارد

کارشناسان حقوقی می گویند در بسیاری از موارد در حل و فصل با متوسط مقدار حل و فصل در ده ها هزار دلار است. برخی می تواند در نتیجه بیشتر یا کمتر بسته به شدت آسیب است.

آمار دقیقی در دسترس نیست. لغزش و سقوط دعاوی که در حال صدمه شخصی فرض مسئولیت موارد, می توان در زمینه های دادگاه های ایالتی یا فدرال دادگاه. در بسیاری از موارد فروشگاههای جعبه بزرگ با مکان در بسیاری از ایالت ها را از جمله دعاوی نقل مکان کرد و به دادگاه فدرال.

دادگاه های ایالات متحده آمار نشان نمی دهد یک دسته بندی خاص برای چنین دعاوی اما آنها می توان طبقه بندی شده در دیگر صدمه شخصی طرح دعوی در دادگاه دسته برای ایالات متحده در منطقه جنوب می سی سی پی. از دسامبر. 31, 2018, به, Dec. 31, 2019 تعداد موارد در دیگر صدمه شخصی دسته از افزایش 211 به 810.

می سی سی پی دانشکده قانون پروفسور فیلیپ مک اینتاش مدیر مرکز قانون مدنی مطالعات گفت که او غافل از افزایش چنین ادعا اما حدس وجود دارد ممکن است به دلیل افزایش زمان دشوار برای وکلا که عمل به قانون صدمه شخصی.

“لغزش و سقوط موارد احتمالا کمتر گران به دنبال از شاکی طرف تر از انواع دیگر ادعا می کند و شرکت های بیمه ممکن است مایل به حل و فصل کمتر از دادخواهی هزینه های” مک اینتاش گفت. “بنابراین در حالی که این ادعا ممکن است بزرگ دلار ادعای حجم می تواند جبران اندازه کوچکتر از ادعاهای اگر شرکت های بیمه در حال حاضر به حل و فصل.”

برخی از شرکت های حقوقی بازار برای موارد

ریچارد شوارتز از شوارتز و همکاران شناخته شده برای خود را “یک تماس که همه” شعار تبلیغاتی می گوید: در تبلیغات صاحبان اموال باید اقدامات مناسبی را برای جلوگیری از آسیب به مهمانان و بازدید کنندگان است. او گفت: “زمانی که آنها قادر به نگه داشتن راه رفتن سطوح عاری از خطرات آن می تواند در نتیجه کسی که در دام و در حال سقوط است. اگر آسیب رخ می دهد صاحب ملک برگزار می شود مسئول خسارت است.”

وکلای پرونده از جمله پرونده های حقوقی می گویند که می افتد در داخل یک کسب و کار اغلب با توجه به تمیز کردن چیزی است که آنها ریخته اند و نه قرار دادن علائم هشدار دهنده هنگامی که آنها در حال آگاه از نشت چسبیده مانع از بینایی که با یک حامی و اپیلاسیون و یا تمیز کردن کف و نه هشدار به کاربران.

مری مور گفت: در یک طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته او در راه رفتن به سمت خروج از یک دلار در فروشگاه عمومی در مورتون زمانی که او تضعیف نامناسب پوشش کف و فرش و کاهش خشونت به بتن باعث آسیب های جدی.

در یک طرح دعوی در دادگاه واصل این سال برابر Walmart/باشگاه سام جوانا هیل گفت که او تضعیف و سقوط جولای 8, 2019 در این باشگاه سام فروشگاه در نصف النهار. هیل گفت: وجود مایع ماده بر روی زمین است.

هیل گفت: او دچار صدمات بزرگ از جمله پشت هر دو دست و هر دو مچ دست و شانه ها و زانو و ساق پاها.

شيوع صدمات

ملی طبقه ایمنی موسسه غیر انتفاعی ملی در پیشگیری از ورقه سفر و پاییز گفت: آبشار حساب برای بیش از هشت میلیون اتاق اورژانس بیمارستان بازدید به نمایندگی از علت بازديد (21.3%). ورقه حساب برای بیش از 1 میلیون بازدیدکننده داشته است یا 12 درصد از کل می افتد.

NFSI گفت ورقه می افتد و علت ادعای غرامت کارگران و علت آسیب های شغلی برای افراد 55 ساله و مسن تر.

با توجه به کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده کف و کف مواد کمک مستقیم به بیش از 2 میلیون سقوط صدمات هر سال در خانه کسب و کار و یا مکان های دیگر.

جکسون وکیل Deshun مارتین گفت: یک نمونه از عمل است که می تواند منجر به لغزش و سقوط دعوی خواهد بود یک صاحب کسب و کار دانستن خود نشت پشت بام اما هیچ کاری در مورد آن و یک فرد ورقه در کف مرطوب و می افتد.

در سال گذشته می سی سی پی مقننه تصویب مجلس سنا در لایحه 2901 به نام “مالکان حفاظت از قانون” است. این لایحه محدودیت های مسئولیت اموال و صاحبان کسب و کار برای هر گونه جراحت ناشی از شخص ثالث در اموال.

مارتین گفت: لایحه قانونی نمی تاثیر لغزش و سقوط دعاوی که انگاری موارد آن است که با داشتن یک تاثیر بر روی به طور منظم فرض مسئولیت موارد است.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>