آهسته شروع به غرق رانچو مایراج دختران واترپلو در بخش 7 قهرمانی

مایدزرت | No comments

رانچو مایراج دختران واترپلو تیم تا به حال طرح های در تطبیق پسران با درآمد خود CIF-SS عنوان و کشیدن نادر دو قهرمانی.

ظاهرا La Salle دبیرستان نیست که علاقه مند در کمک به Rattlers تاریخ.

La Salle از پاسادنا پرید بیرون سریع 4-0 سرب و هرگز به عقب نگاه کرد نورد به یک 16-6 برنده شدن بیش از Rattlers در بخش 7 قهرمانی در بازی شنبه در ویلیام Woollett مرکز آبزی در ارواین.

از دست دادن پایان دادن به قابل توجه postseason اجرا برای جوان Rattlers که از آن ساخته شده به فینال برای اولین بار در مدرسه تاریخ است.

بیشتر: انگیزه پسران’ حلقه رانچو مایراج دختران واترپلو را در حال حاضر بازی به صورت خود به خود

“من واقعا غمگین من احساس می کنم که ما می تواند انجام داده اند بهتر است به عنوان یک تیم اما به طور کلی من خوشحال هستم که ما به اینجا رسیدیم و تاریخ ساخته شده برای تیم ما” گفت: ارشد Lesile اسپرزا. “بودن در بازی های قهرمانی, منظور من, من هنوز هم در نظر بگیرید که یک پیروزی است.”

شماره 4-رتبه Lancers شد تیم بهتر در این یکی و به وضوح بهترین تیم در تقسیم آنها به عنوان ضرب و شتم دوم-کشت Rattlers در شنبه سه روز پس از ضرب و شتم No. 1, El Rancho در نیمه نهایی.

حتی اگر La Salle در کنترل بسیاری از این بازی به عنوان Rattlers هرگز نزدیک تر از انتهایی 7-4 پس از آن باز حمله رعد اسا مربی Dominic کربی خیلی احساسی پس از بازی.

پنهان کردن برخی پر از اشک چشمان پشت عینک آفتابی و یک hoodie او منعکس شده در این بازی است.

“من فکر نمی کنم از آن خواهد صدمه دیده است این بد او گفت:” در نهایت قادر به ترک یک لبخند. “من یک سوپر فرد پرشور و من فکر می کنم که آنها را ترک و خود را کمی و نوع صدمه دیده بیش از این از دست دادن را.”

اما کربی همچنین می توانید ببینید سمت روشن از همه چیز این تیم انجام شده است.

“من احساس ما آمد کمی ترس و هنگامی که ما زود من نا امید شده بود در چگونه ما به کار گرفته است که” او گفت:. “ما به اندازه کافی به بازی با این تیم اما ما یک تیم جوان و فقط به پلی آف و رسیدن به قهرمانی بازی همیشه بزرگ است. نه نتیجه ما انتظار می رود, اما شما می دانید, من هنوز هم افتخار می کنم.”

بزرگترین مشکل برای Rattlers همه بازی بود که بدانند یک راه برای جلوگیری از با استعداد دوم ساوانا روبلز La Salle. روبلز شد و ثابت در مقابل Rattlers’ خالص نخ ریسی و به ثمر رساندن سه گل از بازی شش از Lancers’ هشت نیمه اول اهداف و نه به طور کلی. ارشد ایزابلا Escovar اضافه شده پنج گل برای قهرمانان.

هنگامی که Rattlers حل و فصل کردن آنها شروع به رقابت با Lancers. ارشد Aiesa Marciel کردم رانچو مایراج در هیئت مدیره در پایان سه ماهه اول آن را 4-1. در دوره دوم اسپرزا به ثمر رساند و دو بار ارشد الهام وودی دیگر اضافه شده به قطع منجر به 7-4. اما که به عنوان نزدیک به عنوان Rattlers را دریافت کنید. La Salle به ثمر رساند بازی بعدی شش گل به آن را 13-4 و بقیه از این بازی بیشتر بود تحصیلی.

رانچو مایراج دروازه بان تاریخ Raquel اردن بازی یک بازی جامد آینده با 11 موجب صرفه جویی و انکار چند فرصت طلایی برای Lancers. دانشجوی سال دوم Brianna Serna و ارشد یاس Avilez هر گل یک هدف برای Rattlers.

از دست دادن مشخص شده تاریخ و زمان آخرین شات در یک CIF-SS عنوان برای سالمندان چوبی Marciel, اسپرزا Madison ترمبلی و Avilez. این یک گروه است که ممکن است انتظار می رود اجرای شبیه به این در سال گذشته اما با توجه به اسپرزا زمانی که او به فکر بازگشت به ابتدای سال, در این سال اجرا شد و یک بیت از تعجب.

“من در واقع هرگز تصور آن را” اسپرزا گفت. “سال گذشته این بود که ما هدف و متاسفانه ما قادر به ایجاد آن است. و در این سال ما نوع جوک در مورد گرفتن اینجا شاید باور نیست اما بعد از بچه ها برنده ما بودند مانند ” ما می خواهید به وجود دارد. ما می خواهم به مانند آنها.’ و ما از آن ساخته شده.”

این علامت فقط هفتمین بار یک کویر دختران واترپلو تیم برای CIF-SS عنوان. سال گذشته La Quinta موفق به کسب یک قهرمانی در استخر همان رانچو مایراج بازی های برگزار شده در روز شنبه.

این Rattlers قادر به مطابقت چشمگیر شاهکار نخل کویر است که آیا متوقف کردن “روزانه-دو” با برنده شدن در هر دو بخش پسران و دختران واترپلو CIF عناوین در همان مدرسه در سال 2013-14.

همانطور که اشک بر چهره او شروع به خشک دور اسپرزا خلاصه تا Rattlers تجربه بهترین.

“من می خواستم برای برنده شدن خیلی بد اما قادر بودن به تجربه CIF بازی برای اولین بار در مدرسه تاریخ است که احتمالا بهترین احساس من می توانم از فکر می کنم.”

کویر تیم در CIF واترپلو فینال

2020: La Salle 16 رانچو مایراج 6 (D7)

2019: La Quinta 11 دانا تپه 8 (D4)

2017: پاسادنا پلی 10 خاویر دبستان 5 (D5)

2016: نخل کویر 13 معبد شهر 4 (D5)

2015: لوس التس 8, نخل کویر 7 (D5)

2014: نخل کویر 8, یوربا لیندا 6 (D6)

2010: کریتوس 10, La Quinta 9 (D7)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>