جهان کوچک: آکواریوم نیست باید به ایجاد یک تاثیر بزرگ

فلوریدا تودی | No comments

واقعیت در Lilliputian مد از ظریف بونسای به شرح مدل و راه آهن توطئه ما با آن ناچیز چشم انداز.

زندگی در زیر آب نیز جذب ما با آن وعده آرامش پس از آن تعجب آور نیست که miniaturizing آبکی جهان بسیار محبوب است به ویژه در این روزها که زمان بیشتری را صرف در خانه.

همه آکواریوم طبیعت یک نسخه کوچک از یک تازه یا آب شور زیستگاه اما نانو آکواریوم و حتی خواهر و برادر کوچکتر پیکو آکواریوم پهلو می تواند یک بیت از زندگی در زیر امواج حتی در ونرخ گوشه و انجام این کار در یک قیمت است که آسان است بر بودجه است.

“کوچک یا نانو آکواریوم به عنوان آنها نامیده می شوند هستند که بخش قابل توجهی از سرگرمی و به نوبه خود کسب و کار ما” گفت: Damian سالن ارشد مدیر بازاریابی در ماساچوست بر اساس هاگن ، “نانو روند آغاز شده در حدود 10 سال پیش بوده و پررونق بوده است.”

این هاگن گروه کمک برای راه اندازی این بخش از صنعت آکواریوم با Fluval لبه آکواریوم قطعا نه مادر بزرگ آکواریوم برای شش گالن شش طرفه نانو ویژگی های یکپارچه پایه است که باعث می شود آن را به نظر می رسد به شناور دادن واحد به عنوان براق یک نگاه به عنوان یک قطعه از مجسمه سازی است که متناسب با تقریبا در هر نقطه.

در Nahacky این آکواریوم در ملبورن مدیر کتی Velie مشغول بوده است فروش هر دو تازه و آب شور نانو نسخه از آکواریوم به کابین-تب مشتریان مشتاق به خرید.

“مردم خانه و به دنبال چیزی برای انجام و نانو آکواریوم هستند یک راه خوب برای شروع در سرگرمی” گفت: Velie که خانواده باز Nahacky را در سال 1961.

قیمت این آکواریوم است که به همان اندازه کوچک ساخت آنها آسان ورود به سرگرمی بدون تعهد مالی. هاگن Fluval کیت برای مثال می توانید اجرا کنید به عنوان کمی به عنوان $50-یا-به طوری که شامل نور و سیستم های تصفیه.

نه که مدتها پیش تنها مخازن بزرگ با اندازه بسیار زیاد تنظیم مورد نیاز برای پشتیبانی دریایی و یا محیط های کشت. با nanos هر چیزی ممکن است در مینیاتور.

“پیشرفت در روشنایی و تصفیه مجاز برای محیط های متنوع در این آکواریوم” گفت: سالن.

“پنج یا 10 گالن آکواریوم که فقط یک بار پشتیبانی از چند گونه از ماهی و پلاستیک دکور در حال حاضر می تواند تنظیم شود تا به عنوان دریایی و یا کاشته شده محیط زیست است. شما می توانید کوچک مخزن صخره زنده مرجان در 10 گالن به دلیل ظهور چراغ های LED باعث می شود آن را از لحاظ جسمی و از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است.”

چراغ های LED نیز به nanos و پیکس دلپذیر تب و تاب بودن که شبیه به نور طبیعی خورشید.

در حالی که بسیار جذاب به fishkeeping تازه, نانو آکواریوم نیز ارائه تجربه سرگرمی یک چالش است.

“نانو آکواریوم نیز ساخته شده این امکان را برای علاقمندان به گسترش مجموعه خود را از آکواریوم و آزمایش با محیط های مختلف” توضیح سالن.

پیکو آکواریوم نانو را به سطح بعدی با تنظیم از 2 ½ گالن یا tinier.

در حالی که این آکواریوم کوچک, خرید ماهی است که زندگی می کنند وجود دارد اجرا می تواند شما را به پول…یا نه.

“وجود دارد طیف گسترده ای از قیمت ها از $1 گفت: Velie.

در Nahacky را برای نمونه های کوچک Red Cherry Shrimp را کامل ساکنان نانو یا پیکو محیط. آنها حرکت خود را انجام می دهند shrimpy چیز و نژاد اگر شما خرید پسر بچه و دختر بچه میگو به طوری اولیه $3.99 در هر میگو می پردازد خاموش به عنوان طولانی به عنوان شما را به مراقبت از آنها را با خوب تصفیه.

رنگی و درخشان کوچک بچه ها در حال آب شیرین ساکنان و نمایشگاه اشتهای سيری جلبک ها و ریزه.

ماهی های آب شور تمایل به هزینه بیشتر با چیزی مانند یک دلقک ماهی برای $15 تا 20 دلار در هر ماهی. به دلیل همه گیر عرضه برخی از آب شور انواع جهانیان از آنجا که بسیاری از آنها در حال حمل از خارج از کشور و حمل و نقل هوایی است آنچه در آن استفاده می شود.

البته با نانو و پیکو آکواریوم ماهی جمعیت خواهد بود بنابراین شما نمی خواهد هزینه های گزاف مقدار در ماهی. یک قاعده کلی برای سیستم های آب شیرین است که یک اینچ از ماهی به ازای هر گالن آب. برای آب شور Velie توصیه یک اینچ در هر پنج گالن.

هر چند نانو و پیکو مخازن کوچک هستند آنها تعمیر و نگهداری رایگان و آکواریوم های آب شور نیاز به هوشیاری بیشتر.

“کمتر وجود دارد حاشیه برای خطا با کوچکتر این بدن از آب” گفت: Velie.

Velie توصیه به رفتن زنده با گیاهان به جای اقامت برای نسخه پلاستیکی. زنده گیاهان جذب نیترات از ضایعات ماهی برای کمک به نگه داشتن آب پاک است. یک بسته نرم افزاری از آنها به اندازه برای آکواریوم های کوچک کمتر از 30 دلار هزینه.

با آب شور سیستم های نانو ریف آکواریوم می تواند ویترین هاردی قارچ, پولیپ و یا مرجان های نرم, همه نسبتا آسان برای حفظ.

نانو آکواریوم مناسب به سادگی در آشپزخانه, در یک قفسه و یا هر کجا که شما ممکن است فضای کمی برای تماشای یک کل جدید دنیای کوچک است.

“هنگامی که شما در حال انجام یک نانو, شما در حال انجام یک کمی اکوسیستم” گفت: Velie.

“این آسان تر است برای شروع به کوچک.”

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>