Smothers برادران مراسم اپرا دلقک برجسته مک کالوم تئاتر فصل آینده

مایدزرت | No comments

این مک کالوم تئاتر را فراهم می کند یک دوز بسیار خوش آمدید خوش بینی این هفته با انتشار آن 2020-2021 برنامه که شامل مقدار زیادی از فرصت های به خنده می خوانم و سرگرم شود.

جدید ترین آن فصل کوتاه قطع شد و به عنوان coronavirus نگرانی از بین برود اجرای برنامه در ماه های مارس و آوریل, اما, نخل کویر, سرگرمی, محل برگزاری یکی دیگر از قوی فصل لود کردن با آن مخلوط معمول از خوانندگان کمدین برادوی را نشان می دهد و برخی از وحشی-کارت عمل می کند — از جمله wildest از کارت های: گودال کوچک آب 7-پا دلقک که آواز می خواند opera.

“بدیهی است که بزرگترین امید ما این است که مردم به ماندن امن و سالم و انجام آنچه همه ما قرار است به انجام, اما ما همچنین می دانیم که هنر چیزی است که مردم در زندگی خود نیاز و طلب آنها که گفت:” مک کالوم تئاتر اقدام رئیس جمهور میچ Gershenfeld. “ما می دانیم که زمانی که این بیش از مردم در حال رفتن به می خواهید برای رفتن به عقب و آنها در حال رفتن به می خواهید به با الهام از چیزهایی است که در مرحله.”

Coachella متحرک در ماه اکتبر ؟ یک کارشناس ملی می گوید: “در واقع ما در حال صحبت کردن در’ 2021

‘آن را قرار داده و ما را در وحشتناک اتصال’: تئاتر از دست دادن فروش بلیط را برای فصل آینده

در حالی که معمول انواع پاشیده در سراسر صف اجرا می شود که از نوامبر. 1-آوریل 10, Gershenfeld گفت که تخته سنگ از برادوی را نشان می دهد است به خصوص قوی.

همراه با بازگشت کلاسیک مانند “Les Miserables,” “اسپری مو” “زیبا” “Jersey Boys” آبی مرد گروه و Riverdance دو برادوی را نشان می دهد در حال ساخت خود مک کالوم آغاز بکار: “تابستان: Donna Summer موسیقی” و “بیا از دور.”

“بیا از دور” موسیقی مجموعه ای در کانادا در این هفته پس از 9/11. چند هواپیما که عنوان شد برای ایالات متحده در حال حاضر از این حملات مجبور به منحرف شود به یک شهر کوچک در کانادا و مسافران در آنجا زندگی می کردند. نشان می دهد و بازگو که چگونه است که شهر در زمان در همه این رشته غریبه و آنها را در خانه احساس راحتی کنید در طول یک ویرانگر زمان.

“قهرمانانه مردم اقدام در زمان بحران چیزی است که نشان می دهد همه چیز در مورد و آن را غیر منتظره ای به موقع و من بسیار خوشحالم که ما که در فصل” Gershenfeld گفت. “اگر مردم مانند برادوی, من فکر می کنم این است که احتمالا بهترین برادوی فصل ما تا به حال در 20 سال گذشته است.”

یکی دیگر از برجسته روی تخته یک بازگشت به مرحله توسط Smothers برادران.

جهان معروف برادران استفاده می شود به طور منظم اجرا در مک کالوم اما آنها بازنشسته 10 سال پیش. با توجه به Gershenfeld اواز یا موسیقی دو نفری تصمیم گرفت که آنها می خواستند به بازگشت به اقدام در این سال و به دلیل طولانی ارتباط آنها با محل آنها می خواستند خود را نشان می دهد اولین بار پشت به در صحرا. از آن خواهد شد یک کمدی نشان می دهد اما آنها را نیز نشان می دهد کلیپ از گذشته و به پرسش های مخاطبان است.

آنها بخشی از یک کمدی مشروط است که شامل John Cleese, Jay Leno و پائولا Poundstone.

اجرای موسیقی از ویژگی های سنگین وزن مانند Leann Rimes نیل Sedaka, Patti Lupone, Vanessa Williams, Kristin Chenowith و چارو. نیز وجود خواهد داشت سه ادای احترام به ری چارلز جورج مایکل و ملکه.

یکی از اعمالی که به تعویق افتاد با توجه به این از دست رفته را نشان می دهد در ماه مارس و آوریل ویژه ادای احترام به استیو لارنس و Eydie Gorme. آن را در سال بعد تخته سنگ به عنوان افسانه ای آهنگ-و-رقص اواز یا موسیقی دو نفری جشن خواهد با پسر خود, David Lawrence, ایستاده در لیگ و ستاره برادوی دبی Gravitte بازی Eydie.

‘Sabor a Mí’: یک دوست پسر زنده نگه می دارد Eydie Gormé کلاسیک آهنگ لاتین

و پس از آن وجود دارد نشان می دهد که به آن “دیگر” رده.

برای سومین سال در یک ردیف مک کالوم میزبان “National Geographic زنده” است که یک شب با روزنامه نگاران از افسانه مجله اشتراک گذاری ماجراهای خود را و عکس ها و تجربیات خود را در چه چیزی تبدیل شده است بسیار مورد علاقه جمعیت با توجه به Gershenfeld.

به “میچ میدارد” سری ، این است که در آن Gershenfeld ویترین برخی under-the-رادار عمل می کند که مخاطب نمی دانند ممکن است به عنوان شب اما آنها فقط باید به اعتماد به Gershenfeld قضاوت.

به عنوان بخشی از خود دست برداشت فهرستی او uber-نوازندگان با استعداد از دیگر نقاط جهان صف چند شگفتی دیگر و این نیز خواهد بود که در آن ما را وادار به دیدار با گودال کوچک آب.

“او یک 7-پا دلقک با اپرا صدا و این تئاتر نشان می دهد که او طول می کشد همه در این سفر” Gershenfeld گفت. “من که این جهش از ایمان به خرید یک بلیط برای یک 7-پا بلند دلقک که آواز می خواند اما این واقعا فوق العاده ای را نشان می دهد.”

در پایان, آن را در آینده با آن مخلوط التقاطی است که باعث می شود Gershenfeld عشق کار خود را.

“من سعی می کنم به چیزی برای هر سلیقه,” او گفت:. “ما باید همه چیز را از کسی که به عنوان کلاسیک به عنوان نیل Sedaka به چیزی به عنوان عجیب و غریب به عنوان حوضچه’ ترحم ، من فکر می کنم که چه چیزی باعث می شود مک کالوم جالب است که ما بسیاری از نشان می دهد و اگر یک چیز نیست خود را در فنجان چای شاید شب بعد است و این چیزی است که بسیار سرگرم کننده در مورد برنامه نویسی تئاتر است.”

بلیط برای تمام نشان می دهد در فروش جمعه, مارس 20 و خرید می تواند به صورت آنلاین تنها. با توجه به اقامت در خانه سفارشات دفتر جعبه را باز نکنید برای تماس و یا به صورت حضوری خرید.

شما می توانید یک لیست کامل از نشان می دهد در محل وب سایت رسمی McCallumTheatre.com که آن هم تنها جایی است که شما می توانید بلیط خرید. در حالی که این فرایند بسیار ساده است, آموزش تصویری اگر شما اول زمان آنلاین بلیط خریدار.

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>