Snook ماهی پامپانو و درام نشانه اوایل بهار وارد شده به فضای ساحل

فلوریدا تودی | No comments

Snook فصل گذشته باز آخر هفته و ماهی نیست نا امید با انتخاب به نشان می دهد خود را برای بسیاری از ماهیگیران تفننی. آبهای گرم نگه داشته snook تغذیه به طور منظم. زنده طعمه و شنا طعمه به نظر می رسد بهترین ارائه شده است.

یک اواسط هفته استراحت از باد به ماهی پامپانو تعقیب یک شانس برای پیدا کردن مقدار زیادی از محبوب ماهی. گشت و گذار کاستورهای آنها را در بر داشت با استفاده از Fishbites, صدف نوار و یا شن و ماسه کک. Boaters دست خوش پیشامد میشه و شکل دهی آپارتمان در نزدیکی ورودی سباستین نیز یافت می شود مقدار زیادی از ماهی پامپانو با استفاده از Doc را مسخره jigs در chartreuse یا مشابه jigs.

سیاه, درام, ماهیگیری همچنان بسیار خوبی در کاهش کانال و کانال در اطراف منطقه. کاهش طعمه و یا خرچنگ صید در پایین شده اند ابتلا به آنها را. پس از مقابل ضربات از طریق دریایی صحنه تولید باید جلب از tripletail روی شناورها و cobia در اشعه, اگر آنها می تواند واقع شود.

پشه تالاب: سروان. Jon Lulay از پشه تالاب Redfish منشور در تیتوسویل گفت: ماهیگیران تفننی قادر به گرفتن بر روی برخی از دید خوب ماهیگیری برای ماهی قزل آلا و redfish در shallows. کلید این است که به فشار قطب این نقاط است. سیاه, درام می تواند گرفتار شود بیش از حد نزدیک به Haulover کانال.

بیشتر: Snook فصل باز می شود روز شنبه در حالی که هالیوود در حال بازگشت به سواحل

دریایی: چند ماهیگیران تفننی گزارش شده ابتلا به قرمز نوعی ماهی دریاهای گرمسیر و تهوع هامور بر روی صخره در 90-120 فوت آب است. به یاد داشته باشید پس از هامور فصل بسته است این جلب باید بادی و منتشر شد تا فصل دوباره باز می شود برای برداشت ممکن است 1. دلفین پراکنده هستند. Kingfish می تواند در 40-60 پا از آب و یا در اطراف هر گونه مدارس menhaden.

گشت و گذار: چند ماهی ماهیگیران تفننی riled مثل ماهی پامپانو انجام دهد. این هفته خوب ماهی پامپانو ماهیگیری گزارش شده از بندر کاناورال به سباستین در سواحل. بازیگران Fishbites در زرد خرچنگ, اگر آنها می توان یافت و یا صورتی صدف رنگ و عطر و طعم. شن و ماسه کک theh دوم بهترین طعمه. سفیداب و croaker نیز وجود دارد. دیگر با کروم کست jigs گرفتن bluefish.

بیشتر: نهنگ راست او گوساله و دلفین ها با هم خال در کیپ کاناورال فلوریدا ساحل

رودخانه هند تالاب: Sheepshead و درام را می توان با استفاده از live میگو یا مصنوعی میگو. ماهی کانال اگر باد می آید و نگه داشتن یک چشم را برای چشم ریخته گری فرصت. گاهی اوقات snook دیده می شود در shallows sunning خود را. همچنین یک تیم redfish می تواند نشان می دهد تا در هر زمان تا آماده شود برای بزرگ بکشید.

سباستین ورودی: Snook ماهیگیری بسیار خوب بود و حتی اگر آن را کمی شلوغ در نزدیکی ورودی سباستین اسکله. استفاده از live pigfish یا pinfish برای بهترین عمل است. Redfish هنوز هم در وسط کانال های بیش از حد. Sheepshead و درام می تواند گرفتار شود در اطراف pilings و سنگ. دست و پا کردن هستند در امتداد دو طرف ورودی غرب استخر wading و T-حوض.

آب شیرین: این crappie ماهیگیری بسیار خوب بوده است در بسیاری از نقاط. شکل دهی قطب زندگی می کنند و minnows شده است بهترین رویکرد است.

اد قاتل است در خارج از منزل نویس برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه بر اساس گنج ساحل. دوست او را در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر و یا Instagram at @tcpalmekiller ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>