اسنودن بیشه, پارک, اعلام بازگشایی برای جوانان بیس بال مسابقات در این آخر هفته در ساوتهیون

لدگر | No comments

اگر شما بازگشایی آنها خواهد آمد.

آغاز سهشنبه 17-میدان بیس بال-تنها مجتمع اسنودن گرو پارک در ساوتهیون می سی سی پی خواهند شد برای سه روز از مدرسه جشن مسابقات است. این USSSA مقدماتی است و اولین سازمان رویداد ورزشی برگزار می شود وجود دارد پس از سال 2019 به عنوان COVID-19 pandemic مجبور قبلی هشت مسابقات برنامه ریزی شده برای سال 2020 بود لغو شد.

بیش از 100 تیم از هشت متحده ذکر شده به عنوان کسانی که به مدرسه را جشن.

این حرکت اجازه می دهد تا این مسابقات برگزار شود, ساخته شده است که می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز ساخته شده برخی از تغییرات کلیدی به تمدید ایالت امن تر-در-خانه سفارش در هفته گذشته. که مهمترین آنها ریوز’ اصلاحیه شامل کمک هزینه برای خارج از منزل و اماکن تفریحی و تفریح و سرگرمی برای بازگشایی با دقیق بهداشت اجتماعی فاصله و سلامت-غربالگری مورد نیاز با تعدادی از مشتریان محدود به 50 درصد از پارک را اشغال حداکثر.

اسنودن گرو پارک اعلام کرد آنچه در مراحل مصرف آن را در وب سایت خود را روز سه شنبه. در میان آنها حذف تیم دست دادن و بالا-سپاس — بازیکنان و مربیان خواسته خواهد شد که به نکته کلاه خود را و یا تعظیم پس از هر بازی — بازیکنان و مربیان خواهد بود و مجاز به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی و “دانه آفتابگردان و موارد دیگر که نیاز به تف باید ممنوع است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>