خورشیدی مدارگرد باعث می شود نزدیکترین رویکرد به خورشید است. اولین سفینه فضایی می شود که با یک دوربین

فلوریدا تودی | No comments

پس از راه اندازی بر روی 65 میلیون مایل سفر به خورشید از کیپ کاناورال در بهمن ماه سال گذشته از سوی آژانس فضایی اروپا و ناسا خورشیدی مدارگرد فضاپیمای ساخته شده است که اولین و نزدیکترین رویکرد به خورشید است.

روز دوشنبه فضاپیما ساخته شده خود را برای اولین بار perihelion — نقطه در مدار نزدیک به خورشید و به عنوان نزدیک به 48 میلیون مایل از سطح حدود نیمی از فاصله بین خورشید و زمین است.

پس از اولین رویکرد دانشمندان با استفاده از این فضاپیما را ده ابزار برای گرفتن تصاویر نمای نزدیک از خورشید, مارک اولین بار عکس از خورشید گرفته است که از راه دور با توجه به ESA خورشیدی مدارگرد دانشمند پروژه دانیل مولر.

“ما هرگز تصاویر گرفته شده از خورشید از فاصله نزدیک تر از این” مولر گفت: در یک نسخه. “شده اند وجود دارد رزولوشن بالاتر از نزدیک گرفته شده توسط چهار متر Daniel K. Inouye خورشیدی تلسکوپ در هاوایی در اوایل این سال است. اما از زمین با جو بین تلسکوپ و خورشید شما می توانید تنها بخش کوچکی از طیف خورشیدی است که شما می توانید از فضا را ببینید.”

خورشیدی مدارگرد در حال همکاری با ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر که راه اندازی شد در ماه اوت سال 2018 از کیپ و خواهد شد بسیار نزدیک به خورشید است. که پروب حمل می کند تلسکوپ قادر به دنبال به طور مستقیم در خورشید است.

“خورشیدی مدارگرد نمی کنید به عنوان نزدیک به عنوان پارکر خورشیدی کاوشگر اما … از آن خواهد شد بیش از البروج هواپیما (مسیر سیارات به دور خورشید) و از آن خواهد شد که تصویربرداری ابزار و بنابراین ما قادر خواهید بود به نگاه خورشید به طور مستقیم در طول موجهای مختلف نور و در نتیجه ما نه فقط تصاویر زیبا اما ما این نوع از علم است که ما نیاز به درک رفتار خورشید” از دانشگاه رایس خورشیدی فیزیکدان دیوید الکساندر گفت فلوریدا امروز.

“و دلیل آن را رفتن بیش از دایرةالبروج هواپیما می کنیم در واقع این تصاویر از قطب های خورشید که ما نمی توانیم از زمین یا از البروج هواپیما فضاپیما (مانند پارکر خورشیدی کاوشگر) که راه اندازی شد در گذشته است. به طوری که خیلی هیجان انگیز” الکساندر گفت.

با توجه به این فضاپیما در حال حاضر فاصله از زمین آن را به تیم حدود یک هفته برای دانلود تصاویر خورشیدی مدارگرد طول می کشد و طی آن روش اول. پس از تصاویر پردازش شده است آنها منتشر خواهد شد که در اواسط ماه جولای.

“ما در حال رفتن به دیدن خورشید هرگز مانند قبل” فلوریدا Tech استادیار فیزیک و علوم فضا ژان کارلوس پرز گفت فلوریدا امروز. “این تصاویر در حال رفتن به طور قابل توجهی نسبت به هر چیزی که ما قبل از دیده می شود.”

خورشیدی مدارگرد است که برنامه ریزی شده را به آن بعدی perihelion در اوایل سال 2021 و در نهایت رسیدن آن به نزدیک ترین رویکرد در حدود 26 میلیون مایل دورتر از خورشید در سال 2022.

در سراسر خورشیدی مدارگرد ماموریت این فضاپیما را اندازه گیری خورشید میدان مغناطیسی, امواج پر انرژی ذرات و پلاسما فرار در حالی که آنها هنوز هم در بکر دولت و همچنین گرفتن اولین عکس از قطب.

“قادر بودن به خورشید نگاه از یک بالاتر عرض جغرافیایی به طور موثر به ما می دهد یک دیدگاه بسیار بهتر از آنچه که در قطب چگونه میدان مغناطیسی در تعامل با جو خورشید پلاسما و پس از آن که ترجمه را به یک درک خیلی بهتر از خورشید” الکساندر گفت.

بیشتر: ناسا و اروپا خورشیدی مدارگرد ماموریت کمک به محافظت از ماهواره ها و فضانوردان از خورشید

انجام این کار را فراهم خواهد کرد دانشمندان با یک تصویر کامل تر از خورشید است که به نوبه خود کمک خواهد کرد که آنها را در درک چگونه آن را تحت تاثیر آن محیط اطراف و بهتر قادر به پیش بینی زمانی که آن را به انتشار مقادیر عظیمی از انرژی است.

با دانستن بیشتر در پیشبرد زمانی که این فاجعه بار انرژی منتشر شده رخ می دهد دانشمندان می تواند کمک به محافظت از فضانوردان انجام spacewalks و همچنین ماهواره ها در مدار زمین است.

“این یک عصر طلایی برای heliophysics” پرز گفت. “هرگز ما تا به حال در تاریخ این مقدار از اطلاعات است که این ماموریت را فراهم خواهد کرد.”

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>