برخی از 2000 زندانی می تواند واجد شرایط برای آزادی مشروط اگر MS علائم زندان اصلاحات لایحه

لدگر | No comments

2000 سی سی پی زندانیان می تواند واجد شرایط برای آزادی مشروط پس از مجلس گذرانده عدالت کیفری لایحه اصلاحات.

سنا لایحه 2123 به عنوان مراجعه کننده “می سی سی پی تادیبی ایمنی و توانبخشی عمل از سال 2020” در حال حاضر رهبری به فرماندار برای امضای خود را پس از قوه مقننه تصویب نسخه نهایی این لایحه روز سه شنبه.

این لایحه اجازه خواهد داد که مردم محکوم به جرائم غیر خشونت آمیز برای واجد شرایط برای آزادی مشروط در 25% از جمله خدمت و یا پس از 10 سال هر کدام که کمتر است. و مردم محکوم به جرائم خشونت آمیز خواهد بود واجد شرایط برای آزادی مشروط در 50% از جمله خدمت و یا پس از 20 سال هر کدام که کمتر است, برای کسانی که محکوم بین ژوئیه 1,1995 و 30 ژوئن 2014.

می سی سی پی زندانها: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ که در گسل?

مردم محکوم به خشن ترین جرائم پس از تاریخ 1 ژوئیه 2014, تبدیل شدن به واجد شرایط برای آزادی مشروط در 50% از جمله خدمت و یا پس از 30 سال هر کدام که کمتر است.

این لایحه همچنین اجازه می دهد تا سالمندان آزادی مشروط جلسات برای کسانی که از 65 سال که خدمت کرده اند 10 سال از جملات خود را.

این هیئت مدیره آزادی مشروط حفظ اختیار برای رد یا قبول آزادی بر اساس ارزیابی خود از یک فرد آمادگی برای بازگشت به خانه. مردم محکوم همیشگی جرائم, جرائم جنسی و قاچاق مواد مخدر و افراد محکوم به زندگی بدون آزادی مشروط برای قتل پایتخت باقی می ماند فاقد شرایط لازم برای آزادی مشروط تحت این لایحه با توجه به ملی عدالت کیفری اصلاحات حمایت گروه FWD.ما.

آزادی مشروط رئیس هیئت مدیره استیو Pickett گفت: تنها برآورد او شنیده است به طور بالقوه تا 2000 زندانی می تواند نهفته باشد اگر رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز نشانه SB 2123 به قانون است.

بر اساس 2019 آمار و ارقام از $39.91 هر زندانی در هر روز به طور متوسط هزینه خانه, زندانیان, دولت می تواند صرفه جویی در حدود 29.1 میلیون سال اگر 2,000 زندانی هستند paroled.

Pickett انتظار آزادی مشروط هیئت مدیره برای رسیدگی به 150 مورد جدید در هر ماه اگر این لایحه به قانون تبدیل می گردد. این لایحه را تضمین نمی کند آزادی مشروط تنها اجازه می دهد تا برخی از زندانیان واجد شرایط.

لایحه نویسنده سنا اصلاحات رئیس ژوئن بارنت D-هایدلبرگ گفت: هدف از این لایحه است که به یک شانس دوم به کسانی که خدمت جملات طولانی برای جرائم غیر خشونت آمیز.

آماده برای او به خانه آمده: خانواده می گوید MS زندان اصلاحات لایحه باید عطف به ماسبق

Pickett گفت: هیئت مدیره آزادی مشروط اغلب کسانی که با 30-, 40 – 60-سال محکوم شد. او گفت: همچنین پیری جمعیت زندان.

“یکی از نکات مثبت این لایحه است که آن را می دهد امید برای کسانی که با جملات” Pickett گفت.

“ما می دانیم که مردم تغییر کند و ما می دانیم وجود دارد شدیدی جملات که هیچ کس سزاوار این نوع جملات که مردم در MDOC کنید” پالوما وو کارکنان ارشد وکیل برای مرکز قانون فقر جنوب گفت: در اعتراض به دولت و کنگره آمریکا در ماه ژانویه است.

وو گفت: زمانی که نمایندگان مجلس در زمان دور واجد شرایط آزادی مشروط برای بسیاری از زندانیان دهه پیش آن را ناشی از یک “بالن” از جمعیت زندان.

دولت مدافع Andre’ د Gruy گفت: “مزیت بزرگ برای این لایحه به من تغییر در فرهنگ آن را در مورد. هنگامی که مردم امید و انگیزه برای کار و بهتر است برای خود آنها خواهد شد … یا آنها را ندارد مشروط.”

در سال 1995 سی سی پی زندانی حدود 11000 نفر با هزینه حدود 119 میلیون دلار در سال است. امروز حدود 18,000 زندانیان در زندان دولت و قیمت اصلاحات رشد کرده و به بیش از 300 میلیون دلار.

کارشناسان می گویند سخت محکومیت سیاست های کاهش از آزادی مشروط واجد شرایط و ارسال منتشر مجرم به زندان برای ویژگی های نقض شرایط آزادی مشروط خود را دارد عوامل عمده سوخت رسانی می سی سی پی را رو به رشد جمعیت زندان.

Pickett گفت: اگر SB 2123 قانون می شود یک ارزیابی انجام خواهد شد به تعیین زندانیان واجد شرایط آزادی مشروط تحت قانون. این هیئت مدیره آزادی مشروط را درمان هر مورد به طور جداگانه برای آزادی مشروط و بر اساس شایستگی Pickett گفت.

یکی دیگر از اصلاحات لایحه اصلاح قانون HB1024 شد و هنوز هم در یک خانه-سنا کمیته کنفرانس در روز چهارشنبه. این لایحه محدود کردن استفاده از همیشگی جملات حمل اجباری حبس ابد (“بزرگ” همیشگی) به مردم با یک جریان خشونت جرم و دو قبل از اعتقادات حداقل یکی بود که برای یک جرم و جنایت خشونت. آن را نیز ممنوع قبل از جرائم مسن تر از 15 سال از جمله افزایش طول تحت دولت “کوچک” همیشگی قانون است.

HB 1024 اما نمی تواند عطف به ماسبق. عدالت کیفری طرفداران اصلاحات می گویند این قانون کمک خواهد کرد که بیشتر مردم اگر آن را عطف به ماسبق.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>