برخی از کمیسیون های فروخته شده در پیشنهاد کلانتر به بیش از مدیریت اضطراری

فلوریدا تودی | No comments

شهرستان کمیسیون می گویند که آنها علاقه مند در پیشنهاد کلانتر Wayne Ivey را بیش از در حال اجرا در بخش اورژانس بخش مدیریت — و برخی از آنها به نظر می رسد در حال حاضر به فروش می رسد بر اساس این ایده.

در روز پنج شنبه شب در کمیسیون به اتفاق آرا تصویب پیشنهاد کمیسر جان Tobia به شروع یک مطالعه امکان سنجی برای داشتن کلانتر فرض نظارت روز به روز عملیات در مدیریت اضطراری.

به عنوان بخشی از این مطالعه Ivey قصد دارد تا یک سری از جلسات با شهرستان و مقامات شهرداری به دیدن اگر یک تغییر امکان پذیر است.

فعلی Brevard County emergency مدیریت, مدیر, Kimberly Prosser این هفته اعلام کرد که او استعفا موثر ژوئن 5, برای رفتن به بخش خصوصی است. Prosser شده است مدیریت اضطراری مدیر از سال 2012.

بیشتر: Brevard مدیریت اضطراری مدیر Prosser استعفا داد

بیشتر: کلانتر به دنبال برنامه ریزی برای بیش از شهرستان عملیات اضطراری

او اعلام شتاب حرکت توسط County کمیسیون معاون صندلی ریتا Pritchett به عموم دنبال قرار دادن Ivey در شارژ از در حال اجرا مدیریت اضطراری. تحت Pritchett چشم انداز مدیریت اضطراری باقی خواهد ماند شهرستان اداره نظارت شهرستان کمیسیون به جای بخشی از Brevard County Sheriff ،

Pritchett گفت او شده است بحث در مورد این موضوع با Ivey و در دو سال گذشته پس از Ivey آغاز به اول بحث.

Pritchett معتقد است Ivey است که رهبری و مهارت های ارتباطی مورد نیاز برای اجرای مدیریت اضطراری و اضافه کرد که او احساس می کرد کسانی که شده اند کاستی در بخش تحت Prosser رهبری است.

“من نمی دانم چه کسی واجد شرایط بیش از کلانتر” Pritchett گفت: به عنوان او به ارمغان آورد تا این موضوع در کمیسیون گزارش در پایان جلسه روز پنجشنبه. “ما نیاز به یک کمی بیشتر تخصص” در راس در مدیریت اضطراری.

کمیسر کریستین Isnardi گفت که او معتقد است Ivey “یک کار خوب انجام دهد” در این نقش اضافه شده به این نیاز برای رهبری انسجام و نظم در مدیریت اضطراری.

Isnardi گفت Ivey قدرت در پیام ها را “مردم احساس امن” از جمله در طول زمان بحران.

Prosser در واقع باید زمینه های گسترده در ارتباطات است. او تا به حال شده است در شهرستان مدیر ارتباطات و Space Coast دولت و تلویزیون از سال 2005 تا 2012.

قبل از پیوستن به شهرستان دولت Prosser بود روابط اجتماعی و مدیر بازاریابی برای Brevard, کالج (در حال حاضر شرقی ایالت فلوریدا در دانشگاه) و ارتباطات آموزش افسر کاکائو اداره پلیس.

او همچنین مربی توسط سلف او به عنوان مدیریت اضطراری مدیر باب وضع در بخش اورژانس انجام عملیات های موفق او در این پست پس از درگذشت او در سال 2012.

کمیسر جان Tobia این هفته با انتقاد از زمان Prosser, استعفای, در آینده, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس و در شروع کومودو اجرا می شود که از ژوئن 1 از طریق Nov. 30.

اما County کمیسیون صندلی Bryan Lober گفت فلوریدا امروز روز پنج شنبه است که او هیچ مسائل با آن زمان.

Lober گفت: فرصت های شغلی به طور معمول در دسترس باقی می ماند برای سال. پس از کار به عنوان سر گروه در Brevard County برای 15 سال Lober گفت Prosser “قطعا نمی توان متهم job-hopping.”

Lober همچنین اشاره کرد که تصمیم گیری از Brevard County سیاست گروه — که Prosser عضو شد — ستایش شده است توسط دولت از جمله رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis. در عین حال county کمیسیون در اوایل این ماه رای دادند 4-1 با Lober مخالف به بیش از قدرت تصمیم گیری از 10-عضو گروه سیاست در یک حالت اضطراری است. سیاست گروه — که شامل دو مقامات منتخب — در حال حاضر بیشتر از یک نقش مشورتی دارند.

“من می توانم درک که هر کسی که در, کیم موقعیت ممکن است کمتر از مشتاق” اخیر شهرستان کمیسیون اقدام به “دوم حدس و پس از آن eviscerate سیاست گروه” Lober گفت.

Ivey گفت: کمیسیون او قدردانی اعتماد به نفس آنها در تیم خود گفت: او کار می کند برای به دست آوردن یک گزارش به آنها ظرف یک ماه جزئیات امکان پیشنهاد او را برای نظارت بر مدیریت اضطراری.

Ivey قبلا گرفته شده بیش از در حال اجرا در این شهرستان خدمات حیوانات و اجرای عملیات و همچنین بندر کاناورال اجرای قانون عملیات.

کمیسیون نگاهی به یک استراحت از جلسات در طول ماه ژوئن بنابراین بحث از این موضوع است انتظار می رود را انتخاب کنید تا دوباره در ماه جولای.

دو نفر از اعضای عمومی که خطاب کمیسیون در مورد موضوع پنج شنبه شب در ناحیه تناسلی نظر ابراز مخالفت با Ivey مصرف بیش از مدیریت اضطراری.

آنها اشاره کرد نگرانی در مورد بودجه و مسائل; پتانسیل سیاسی از مدیریت اضطراری موقعیت و Brevard County Sheriff را محدود تعامل با فلوریدا امروز است که می تواند تاثیر منفی اضطراری مدیریت ارتباطات با مردم است.

Brevard County Public Safety مدیر گروه متی والاس در روز چهارشنبه آماده یک یادداشت جزئیات مسائل مختلف به نظر مربوط کلانتر به طور بالقوه مصرف بیش از مدیریت اضطراری. والاس است که ناظر مستقیم از هر دو Prosser و Brevard County آتش نجات رئیس علامت Schollmeyer.

موارد والاس ذکر شده شامل چیزهایی مانند:

  • وضعیت کمک های مالی که مدیریت اضطراری دریافت و که حساب برای بسیاری از آن $10.7 میلیون دلار بودجه سالانه.
  • زنجیره ای از فرمان مربوط به شهرستان کارکنان نیروی انسانی طوفان پناهگاه است.
  • توافق با شهرداری برای اورژانس 9-1-1 عملیات.
  • شهرستان تلاش برای تأمین بودجه برای اورژانس مرکز عملیات در رککلدگ.

Isnardi گفت Ivey ممکن است موفقیت بیشتری در گرفتن فدرال و دولت بودجه برای عملیات اورژانس مرکز ارتباط خود را در واشنگتن و تالاهاسی.

زمانی که Prosser شد اضطراری مدیریت, مدیر, او مجبور به استعفا از مقام خود را به عنوان یک عضو از رککلدگ شورای شهر بر اساس یک 2012 مشاوره حقوقی, نظر, از, پس از فلوریدا دادستان کل Pam باندی مرتبط با همزمان با برگزاری دوگانه دفاتر. باندی در بر داشت وضعیت Prosser شد و در را نقض کند ارائه فلوریدا اساسی است.

اما Brevard County وکیل بهشت بنتلی گفت: کمیسیون در روز پنج شنبه است که باندی را در نظر خواهد نمی شود اگر Ivey طول می کشد بیش از مدیریت اضطراری به دلیل Ivey یک انتخاب “قانون اساسی افسر” و شرایطی متفاوت از کسانی که درگیر Prosser در سال 2012.

والاس نیز اشاره کرد در یادداشت خود که در برخی از شهرستان فلوریدا در حال حاضر خود را مدیریت اضطراری توابع خود را در شهرستان کلانتر. در میان آنها بیکر, مرکبات, دریاچه, Marion, ناسائو و اتحادیه — همه کوچکتر در جمعیت از بروارد.

والاس گفت: John Scott, شهرستان, معاون, مدیر, مدیریت اضطراری و مدیر عملیات را پر Prosser موقعیت به طور موقت. اسکات نیز اجرا می شود بخش اورژانس مرکز عملیات در رککلدگ هنگامی که آن را فعال می شود.

شهرستان مدیر فرانک Abbate گفت: او را خاموش نگه دارید در ابتدا یک جستجو برای Prosser, جانشین, در انتظار شهرستان کمیسیون جهت در مورد چگونگی کمیسیون می خواهید به سازماندهی مجدد بخش.

یک احتمال این است که کلانتر می نظارت بر مدیریت اضطراری که وجود خواهد داشت بدون نیاز به استخدام کسی اضافی به جای Prosser.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>