برخی از Mississippians ممکن است به زودی ببینید اضافی $600 در مزایای بیکاری فرماندار می گوید

لدگر | No comments

افزایش مزایای بیکاری و دیگر ساعات روز بیشتر و کمک های اضافی در راه است برای Mississippians که بدون کار در طول coronavirus همه گیر رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفت: روز پنج شنبه در یک کنفرانس خبری.

“این یک بحران بهداشت عمومی اما این نیز یک بحران اقتصادی” ریوز گفت. “من نگران جریان اصلی Mississippians که زندگی و معیشت در معرض خطر هستند.”

مقامات دولتی شده اند در انتظار راهنمایی از دولت فدرال در مورد چگونگی و زمانی که آنها می توانید شروع به توزیع اضافی 600 $در هر هفته در کمک های بیکاری در هر ماه برای افرادی که واجد شرایط پول اختصاص داده شده به عنوان بخشی از دولت فدرال coronavirus محرک قانون.

ریوز گفت: می سی سی پی خواهد داشت یکی از اولین متحده شروع به دریافت وجوه از مراقبت های عمل برای توزیع به بیکار — در اوایل این هفته یا بعد.

مراقبت عمل خواهد اجازه می دهد برای بیشتر Mississippians به واجد شرایط برای بیکاری از جمله کسانی که نمی توانند کار کنند زیرا آنها خود اشتغالی و کسانی که با کروناویروس و یا مراقبت از کسی که با کوروناویروس.

کروناویروس در می سی سی پی: دکتر می گوید نگرانی های ایمنی منجر به شلیک شکایت بیمارستان

تیموتی عجله مدیر بیمه بیکاری گفت: هر کسی که بدون کار به دلیل COVID-19 باید اول فایل برای دولت کمک های بیکاری که پرداخت بین $106 و 235 دلار در هر هفته.

منابع اضافی به زودی در دسترس خواهد بود برای کسانی که واجد شرایط نیستند به صورت سنتی مزایای بیکاری.

اطلاعات در مورد مراقبت قانون مقررات ممکن است در بر داشت در mdes.ms.gov.

یکی دیگر از جنبه های مراقبت در عمل اجازه خواهد داد که دولت برای توزیع اضافی 600 $در هر هفته برای کسانی که واجد شرایط برای جبران خسارت بیکاری ابتدا با ادعای ثبت در این هفته از آوریل 5.

برای کسانی که در حال حاضر دریافت مزایای بیکاری بودجه اضافی خواهد شد به زودی به عنوان آن را در دسترس است. برای دیگران که هنوز موفق به دریافت غرامت هیچ گام اضافی مورد نیاز است. مراقبت قانون بودجه خواهد بود همراه با دولت مزایای.

کروناویروس در می سی سی پی: نه, جدید, مرگ و میر, 257 موارد گزارش شده پنج شنبه

مراقبت عمل نیز فراهم می کند اضافی برای 13 هفته از اشتغال بهبود دولت از 26 هفته از جبران خسارت است.

مراقبت عمل مزایای مشخص خواهد شد آخرین تقویم سال درآمد عجله گفت.

پرونده این ماجرا خطوط تلفن هنوز هم طاعون MDES

فرماندار گفت: می سی سی پی, وزارت امنیت اشتغال است و کار به استخدام افراد بیشتری برای کمک به روند ادعا می کند که افزایش یافته است 8,000% در سه هفته گذشته, او گفت:.

MDES تا به حال حدود 50 کارمند پردازش ادعا می کند قبل از وقوع آغاز شد و بسیاری از کسب و کار در دولت بودند مجبور به تعطیل یا اخراج هزاران نفر از کارگران است. وجود دارد حدود 150 نفر از داوطلبان و کارکنان کمک به ادعای ریوز گفت و بیشتر در راه هستند.

او گفت: MDES در تلاش است برای افزایش نیروی کار خود را به حدود 250 به منظور تسهیل فرآیند ادعا است که ضعف برای نزدیک به یک ماه است. برخی از کارکنان کمک به ادعای شامل اخیر بازنشستگان که PERS مجازات هستند که چشم پوشی در طول بهداشت جهانی بحران.

“ما شما را ببینید. ما شما را بشنود. و ما در اینجا به شما کمک کند” ریوز گفت.

MDES مدیر جکی ترنر گفت: علاوه بر اضافه کردن بیشتر کارکنان این سازمان تماس مراکز باز خواهد شد و از 7 صبح تا 10 شب و هفت روز هفته.

او گفت: در اطراف 87,000 Mississippians زمینه برای مزایای بیکاری در این چهار هفته اخیر شروع با کمتر از 1000 در هفته اول رشد به 5500 در هفته دوم. هفته سوم دیدم حدود 32,000 ادعا ظ.

تعداد مدعیان بیکاری در می سی سی پی شروع به پریدن کرد و دوباره در هفته گذشته به بیش از 46,500 به بیش از 6.5 میلیون نفر در سراسر کشور اعمال می شود برای کمک.

“و کسانی که فقط به کسانی که قادر به دریافت از طریق” ریوز گفت. “ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه برای کمک به مردم با گرفتن بیکاری است. ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه برای آن را به سمت راست.”

ریوز گفت: افرادی که نتوانسته اند به فایل ادعا می کند باید سعی در نگه داشتن. منافع خود را شروع خواهد شد از روزی که بیکار شد.

کروناویروس در می سی سی پی: 25 زندانیان 3 کارکنان آلوده در یازو سیتی را در زندان فدرال

می سی سی پی معمولا سوابق حدود 1000 یا کمتر تعداد مدعیان بیکاری در هفته. از آنجا که دولت شروع به تایید موارد ویروس ها و کسب و کار شروع به خاموش کردن دولت بیکاری در اتاق دیده می شود سنبله بزرگ در متقاضیان است. آن را غرق آژانس خطوط تلفن و سیستم های کامپیوتری.

بیش از 87,000 Mississippians زمینه بیکاری پس از coronavirus بحران آغاز شد در ماه گذشته. در سراسر کشور 16.8 میلیون را برای اعمال بیکاری کمک پس از وقوع آغاز شد. که بی سابقه است تعداد ریوز گفت.

“از هر 10 نفر در ایالات متحده از دست داده است کار خود را در سه هفته گذشته” او گفت:. “در طول رکود بزرگ که اتفاق افتاد بیش از یک سال و نیم است.”

شیپور لجر خبرنگار لوقا Ramseth کمک به این گزارش.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>