برخی از کودکان و نوجوانان جدید در بلوک سفت: زن و شوهر سیاه باز می شود محور پرتاب باشگاه

لدگر | No comments

در حالی که در یک سفر کاری به Jonesboro, آرکانزاس, Keith و کتی سیاه تصادفا یک ورزش سرگرم کننده در دولت خانه خود را.

زن و شوهر تصمیم به رفتن برای پیاده روی زمانی که آنها شنیده می شود گروهی از تشویق زنان جوان در داخل یک حزب لیسانس محل برگزاری.

زنان بودند پرتاب محور.

“کتی و من مانند که به نظر می رسد سرگرم کننده به علاوه ما هرگز چیزی مانند دیده می شود که به خصوص در می سی سی پی” Keith سیاه گفت.

روز بعد آنها رزرو شده یک خط در ax-محل پرتاب و سپس سوار به می سی سی پی به امید باز کردن یکی از خود را.

در ماه اوت سال 2019 سیاه تبر پرتاب باشگاه متولد شد. سیاه پوستان خریداری فضایی که در آن در دود کباب در برندن یک بار ایستاده بود به عنوان یک خانه برای خود کسب و کار جدید.

“به محض این که رسیدیم به خانه ما حتی رفتن به خانه رفتیم اینجا به جایی که ما می خواستیم در بر داشت و این دو نقطه در سمت راست در کنار یکدیگر بودند که برای اجاره در زمان” Keith سیاه گفت.

ساخت برای تبر پرتاب باشگاه آغاز شد که در همان ماه.

“هنگامی که ما برای اولین بار تصمیم به انجام این کار فکر کردیم که آن را در بهترین جمعیت ما می دانستیم که می خواستم به مخزن جایی,” او گفت:.

کتی سیاه گفت که او عصبی به مالک سابق از در دود کباب در مورد سرمایه گذاری جدید اما او در حمایت از ابتدا.

باشگاه دکور پر از خاطرات از کیت سیاه اجرای قانون حرفه ای در طول سال است. او به عنوان یک آتش نشان برای 15 سال و سپس به عنوان مربی در می سی سی پی آتش سوزی شد. او همچنین به عنوان معاون با Rankin County کلانتر.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

کسب و کار شده است دیوانه خوب

سیاه محورها به طور رسمی در ماه سپتامبر افتتاح شد.

زمانی که زن و شوهر اعلام کرد که باز در Facebook صفحه محلی ابراز هیجان است.

“ما فقط تا به حال هیچ ایده که هفت یا هشت هفته به این روند است که ما یک ساعته منتظر در شب جمعه” کتی سیاه گفت. “کسب و کار شده است دیوانه خوب است. در شب جمعه ما شاهد حدود 60 تا 100 مشتریان است.”

این باشگاه دارای یک رستوران و نوار کامل در طرف مقابل پرتاب خط.

“ما نوار و جلو پنجره برای افرادی که نمی خواهید به پرتاب و فقط تماشای یک نوشیدنی یا غذا خوردن” Keith سیاه گفت. “ما می خواستیم یک سرویس کامل محل.”

سیاه, محور تولید شده تا طرفداران و مشتریان از سراسر جکسون مترو از monmouth به بحث تیم در شمال غرب رنکین دبیرستان.

بازگشت مشتری جسیکا Housdan مدیر خدمات اعضا در ارتباط پیمانکاران عمومی از می سی سی پی, میزبانی یک رویداد شبکه در باشگاه.

“پدر من و من تو را دیدم آن را در Facebook و آن را به سمت راست خود را در کوچه و مردم برای اولین بار ملاقات ما در درب بودند و کیت کتی,” او گفت:. “ما تا به حال هرگز قبل از این انجام داده و آنها به ما آموخت همه چیز و آن را مانند یک فضای بزرگ است.”

برای اولین بار مشتری باب ویلسون مدیر اجرایی در AGC گفت: این باشگاه به صدا مانند چیزی ویژه هنگامی که او برای اولین بار شنیده ام در مورد سیاه و سفید محور.

“جسیکا پیشنهاد این محل به من و ما سعی می کنیم به چیزی سرگرم کننده در این شبکه ها و این صدا مانند یک ایده منحصر به فرد” ویلسون گفت:. “من خوشحالم که آن را یک چیز سرگرم کننده و چیزی که هر کسی می تواند انجام دهد.”

ما می خواهیم به یک بخشی از جامعه

سیاه پوستان گفت: آنها تلاش می تواند یک تاثیر مثبت در جامعه است.

“ما می خواهیم به جایی که مردم می گویند:” من می دانم که در آن است که کسب و کار است که ما می دانیم که کسب و کار می دهد به عقب” Keith سیاه گفت.

برای مثال زن و شوهر, برگزار, جمع آوری کمک برای کمک به هزینه های درمانی برای Madison County معاون براد سالیوان بود که به ضرب گلوله در یک بن بست در ماه سپتامبر.

“من با یک سازمان غیر انتفاعی برای 15 سال و کیت یک جامعه بنده 15 سال یا بیشتر از آن ما می خواهیم به غیر از جامعه را به عقب به کمک و اهدا” کتی سیاه گفت.

رستوران: ماه تاریخ سیاه: کلاه ها را به سیاه و سفید صاحبان رستوران در جکسون

ناهار: در اینجا 5 رفتن به ناهار نقاط سعی کنید در مرکز شهر جکسون

سیاه محورها گفت: صاحبان آنها عشق لذت بردن از ارائه یک محل برای سرگرمی. مردم در حال پرتاب محور.

“ما آن را دوست داشتم خیلی و ما می خواستیم را به چیزی متفاوت به منطقه” Keith سیاه گفت. “ما فکر کردیم که آن را واقعا خاموش و آن است.”

تماس با Italiana اندرسون در (601)-720-3907 یا [email protected] Follow @ItalianaAnders2 در توییتر.

اگر شما بروید

  • چه: سیاه و سفید محور پرتاب باشگاه
  • که در آن: 1149 پیر Fannin جاده برندن
  • قیمت: خطوط شروع در $20 به مدت یک ساعت
  • اطلاعات بیشتر: برای اطلاعات بیشتر www.blackaxesms.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>