برخی از Space Coast جماعت مونتاژ برای ستایش در فاصله

فلوریدا تودی | No comments

برای هفته وزیران در Eastwind کلیسای پنطیکاستی برگزار شد از خدمات آنلاین و توزیع مواد غذایی به فقرا از آن پالم بای پردیس. اما در روز یکشنبه برای اولین بار پس از coronavirus باعث فراگیر اجتماعی محدودیت و مستند اعضا قادر به جمع آوری در محراب به پیشنهاد ستایش است.

“حضور خدا است و درمانی برای آنچه در جامعه ما نیاز دارد” کشیش دیوید مایرز گفت: برای تشویق و فریاد ‘امین’ در طول زندگی جریان خدمات. آن را یکی از دو خدمات در کلیسا به خود جلب کرد که نزدیک به 460 نفر است.

بیشتر: رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی می تواند به گسترش ظرفیت ورزشگاه برای باز کردن توسط DeSantis سفارش

بیشتر: درایو-از طریق فارغ التحصیلی ؟ EFSC می افزاید: جشن لحظه و افتخار دانش آموزان

“واقعا خوب پیش رفت. ما یک مقدار زیادی از احتیاطی چیز در جای خود. از گرفتن درجه حرارت از مردم زمانی که آنها می آیند به داشتن کارکنان ما با پوشیدن ماسک و دستکش. ما نیز تا به حال سالن ما گذاشته که در آن ما باید اجتماعی فاصله” مایرز گفت.

در سراسر کشور, خانه, از, ایمان, از کنیسه ها به مساجد و کلیساها رفته اند برای نزدیک به دو ماه بدون خدمات به عنوان نگرانی بیش از این گسترش coronavirus رشد داشته است. یک تعداد انگشت شماری از جماعت سراسر Space Coast نقل مکان کرد و به سمت باز کردن درهای کلیسا را به عنوان فرماندار تگزاس ران DeSantis هفته گذشته اعلام کرد که دولت خواهد بود ومیگوید نزدیک به بازگشایی کسب و کار و خرده فروشی دیگر اشخاص در روز دوشنبه.

کلیساها اما هرگز ممنوع از برگزاری خدمات اگر چه ایمان به رهبران تصمیم گرفتند از احتیاط به درب به عبادت مراکز به عنوان بخشی از ایالت تلاش برای جلوگیری از رشد COVID-19 موارد است.

هفته گذشته اعضای خبد از فضا و گنج ساحل برگزار شد جشن ویژه از تعطیلات یهودی تاخیر B’Omer با اتش. شرکت کنندگان را تشویق به جلو و در ماشین برای تماشای هنرمندان و ویژه اتش. اعضای جامعه اسلامی از بروارد شروع جلسه برای Jummah – نماز جماعت – خدمات به عنوان جشن برای ماه رمضان رو در جریان است.

پنج شنبه, Calvary Chapel در جزیره مریت برگزار شد اولین سرویس در آن پیک نیک زمینه جذب حدود 150 نفر قبل از برگزاری دومین سرویس داخل گفت: لوگان دالتون اداری پاستور با کلیسا. “آن را به خوبی با حضور دالتون اضافه شده است. برخی از نمازگزاران شد با پوشیدن ماسک و کارکنان و داوطلبان خواسته شد به همین محافظ دنده به عنوان یک احتیاط.

کشیش دالتون گفت: کلیسا نیز برگزار رانندگی در خدمات پیش از آن در ماه. “تا هفته گذشته ما صرفا مجازی. اما با آب و هوای خوب ما تا به حال یک “درایو” خدمات مردمی که در آن پارک شده در اتومبیل های خود را, نورد ویندوز و ما برگزار سرویس در یک مرحله موقت با بلندگو.

دیگر جماعت – از جمله کلیسای کاتولیک روم – ادامه داد: برای برگزاری خدمات مجازی. اکثر آنها در راستای بازگشایی در پنطیکاست آخر هفته, مارس 31. پنطیکاست مقدس تعطیلات است که در عهد جدید مدلول تولد کلیسای مسیحی می آید هفت هفته پس از عید پاک در مه 31.

کشیش مایرز امیدوار است که شرایط بهبود خواهد یافت به طوری که دیگر اعضای کلیسا آغاز خواهد شد بازگشت به خدمات. برای مایرز که pastored در Eastwind برای 12 سال, یکشنبه بود زمان تمدید یاران.

“به نظر می رسد بسیاری از هیجان. به عنوان مسیحیان ما طراحی شده برای دیدار با. ما با استفاده از تکنولوژی به ماندن متصل شده اما این خوب بود,” او گفت:. مانند کلیساهای دیگر اعضای تبدیل به خدمات مجازی و انجام توسعه اجتماعی مانند همکاری با برداشت دوم بانک مواد غذایی در اورلاندو برای کمک به ارائه 15,000 مردم با مواد غذایی رایگان از طریق آن شفا بین المللی وزارت. “ما خرید بسیاری از مواد غذایی و ما در خدمت بسیاری از مردم” مایرز اضافه شده است.

اما امید است که اعضای آغاز خواهد شد جسارت به فرد کمک هزینه تحصیلی به عنوان اطلاعات در مورد گسترش coronavirus را نشان می دهد بهبود است.

“ما تا به حال تنها حدود 50 درصد از جماعت ما اما ما با آن خوب. ما می خواهیم مردم را به دوباره زمانی که آنها احساس امن” مایرز گفت.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>