کسی pranked رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز در تلویزیون زندگی می کنند — و حتی او فکر می کند آن را خنده دار

لدگر | No comments

به عنوان سال رفتن به اکثر فارغ التحصیلان در تلاش برای به یاد داشته باشید حکمت و مشاوره داده شده توسط خود را شروع بلندگو. چند را فراموش کرده ام روز رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفت: “هری Azcrac” در برنامه های زنده تلویزیونی.

اگر شما نمی فهمید که واردات این کلمات سعی کنید گفت: آنها با صدای بلند.

دبیرستان فارغ التحصیلی مانند دیگر همایش بزرگ امن نیست در طول coronavirus بیماری همه گیر. وجود دارد هیچ شلوغ سالن. هیچ ورزشگاهها decked با روبان و بادکنک. هیچ لحظه که در آن همه فارغ التحصیلان پرتاب کلاه خود را در هوا.

بنابراین ریوز می خواستم به سالمندان هدیه ویژه به یاد داشته باشید فارغ التحصیلی خود را.

او که و بیشتر.

ریوز است ساعت را صرف خواندن اسامی فارغ التحصیلان زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی و تلویزیون به عنوان یک راه را برای کسانی که لغو مراسم فارغ التحصیلی.

کسی سراغ هری نام. ریوز خواندن نام با صدای بلند و سپس متوقف شد شاید در به رسمیت شناختن شوخی نگه داشته و سپس خواندن.

پس از این ویدئو ریوز گفت نام ویروسی رفت و بسیاری از مردم رو در بر سرگرم کننده است.

دولت حسابرس Shad سفید پرسیدم تبریک به تمام Azcrac خانواده است. این واقعا یک خانواده دستاورد است.” رادیو عمومی ملی میزبان استیو inskeep را پرسیدم با تشکر برای بودن یک ورزش خوب فرماندار: امریکا نیاز به این.”

شوخی بود یادآور بارت سیمپسون تماس معارف متصدی بار در “سیمپسونها” با یک نام جعلی اما ریوز خیلی بخشنده تر از موزه.

ریوز توییتی “هری ارسال کننده آینده ای روشن است به عنوان یک سیمپسون نویسنده! در 10 دقیقه خواهیم بود تجلیل بیشتر فارغ التحصیلان در Facebook Live. شاید حتی بن—غرور و افتخار از دوور خانواده است.”

هنوز هم ممکن است که هری Azcrac یک فرد واقعی?

احتمالا در می سی سی پی.

کاربر توییتر @ThomasDeMartini ادعا می شود در پشت, شوخی,, و به نظر می رسد توییتر خود را تغذیه است که در آن ویدئو ویروسی بود که برای اولین بار ارسال شده است.

با توجه به وب سایت www.HowManyOfMe.com وجود دارد کمتر از 123 آمریکایی با نام آخرین Azcrac. سایت culls اطلاعات از سرشماری ایالات متحده به برآورد که چگونه بسیاری از مردم از یک نام خاص.

سایت تخمین می زند که وجود دارد احتمالا یک آمریکایی به نام “هری Azcrac.”

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] بله نام خانوادگی است که در واقع بولونیا. او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>