سوفیا نلسون پدر و مادر شهادت در تالاهاسی در برابر فلاش-زرد عبور چراغ

فلوریدا تودی | No comments

Mark Nelson گهواره در حال مرگ خود را پدر سوفیا در آغوش او و پس از او زده شد توسط یک خودرو و دچار فاجعه بار مغز آسیب Dec. 22 در یک جاده دولت A1A چشمک زن-چراغ زرد عبور در ستلایت بیچ.

12-year-old Surfside ابتدایی ششم گریدر هرگز آگاهی به دست آورد. در عوض در کریسمس او گرفته شد حمایت از زندگی و اهدا عضو به چهار گیرندگان.

اما پدر و مادر او علامت و جیل نلسون امیدوارم که دختر خود را روح زندگی در یک قانون پیشنهادی با هدف قرار دادن عابر پیاده-فعال زرد-فلاش, عبور, چراغ سراسر دولت آفتاب.

“ما با عجله او را به آرنولد پالمر بیمارستان کودکان به امید یک معجزه کریسمس” مارک نلسون شهادت قبل از فلوریدا کمیته مجلس صبح پنجشنبه در تالاهاسی مبارزه با اشک و برگزاری جیل دست.

“اما در پایان این معجزه نیست برای سوفیا به عقب می آیند و ما را به خانواده و تمام. معجزه بود برای چهار خانواده دیگر که سوفیا قادر به ذخیره شد” مارک نلسون گفت.

“و با انجام این کار و تصویب این لایحه امید ما این است که سوفیا ادامه خواهد داد به صرفه جویی حتی بیشتر از زندگی تغییرات لازم است — و توقف سردرگمی ناشی از این چراغ ها,” او گفت:.

بیشتر: “روشن فلاش-زرد عابر قرمز’ لایحه ثبت شده توسط فلوریدا در کنگره شیدا خوب

بیشتر: A1A محدودیت سرعت رها از 45 به 35 مایل در ساعت پیشنهادی برای ماهواره, ساحل, شهرهای نزدیک

به تازگی تغییر نام سوفیا نلسون ایمنی عابر پیاده عمل پاک امور خارجه کمیته. فلوریدا در کنگره شهوتی خوب, R-Palm Bay در زمینه این لایحه ماه گذشته در پاسخ به فاجعه ای که رخ داده است در SR A1A عبور در الوود خیابان.

در صورت تصویب اصلاح خانه بیل 1371 خواهد اعمال می شود به اواسط بلوک عابر با رنگ زرد-چراغ چشمک زن در چند خط جاده و در دو خط جاده با سرعت مجاز بیش از 35 مایل در ساعت.

این لایحه مستقیم فلوریدا وزارت حمل و نقل برای ارسال درخواست به دولت فدرال توسط Oct. 1 درخواست برای مجوز به جای زرد مستطیلی سریع فلشرس با نسخه های.

اگر اجازه داده شد نور قرمز تجهیزات — مانند شاهین چراغ سیستم را باید نصب در عرض یک سال است. اگر اجازه رد شد این لایحه قیمومیت حذف فلاش-زرد دستگاه در عرض چهار سال است.

“چه آنها را انتخاب کنید به انجام خواهد بود تا به آنها” خوب گفت: از استان ها و شهرستانها. “آنها فقط می تواند به فلش زرد چیزی که من حدس می زنم. آنها می تواند پاک کردن همه چیز. آنها می تواند حذف عبور. آنها می تواند قرار داده در یک سنتی نور قرمز.

“ما در حال گفتن چه باید بکنید. ما به سادگی گفت: “شما نمی توانید با استفاده از این قطعه از تجهیزات است که باعث ایجاد حس کاذب امنیت است که به معنای واقعی کلمه به قتل فلوریدا,’ ” خوب گفت.

خوب این لایحه بود همراه یکسان به سنا لایحه 1000, ظ توسط ایالت فلوریدا کیت پری, R-گینسویل. پری لایحه امن تصویب شنبه از مجلس سنا تخصیص بودجه کمیته حمل و نقل, گردشگری و توسعه اقتصادی است.

FDOT تقریبا به پایان رسید نصب 16 اواسط بلوک عابر با عابر پیاده-فعال زرد فلشرس همراه SR A1A بین ماهواره ساحل و Indialantic. هفته گذشته FDOT اعلام کرد قصد دارد به منظور کاهش محدودیت سرعت از 45 به 35 مایل در ساعت در امتداد این 6.2-کشش مایل و خدمه نصب خواهد شد بهبود یافته علامت.

این Nelsons نمایش داده می شود سوفیا قاب پرتره در حالی که صحبت کردن در خانه کمیته تریبون. Mark Nelson گفته قانون گذاران است که دختر خود را تحت فشار قرار دادند دکمه در عبور — که او تا به حال با استفاده از ده ها بار — و چراغ زرد فعال می شود. او اجازه عبور خودروها و سپس شروع به عبور در طول یک شکاف در ترافیک.

“او توكل که دکمه هنگامی که او تحت فشار قرار دادند. و او قرار داده و اعتماد به چراغ زرد که ترافیک را متوقف خواهد کرد. و او توكل که راننده که او داده بود به راننده مقدار زیادی از اتاق را به کم کردن سرعت و متوقف کردن” مارک نلسون گفت.

پس از این سقوط مرگبار گفت: جیل دیدم یک گروه از ششم دختران کلاس راه رفتن در سراسر جاده با دوچرخه خود را — و آنها تقریبا در برخورد با یک وسیله نقلیه. او گفت که حادثه آنها را وادار به دریافت بیشتر درگیر.

این Nelsons عینک روبان آبی در lapels بیش از قلب خود را: آبی شد سوفیا رنگ مورد علاقه. ماهواره ساحل و Surfside ابتدایی جوامع پیچیده صدها آبی یادبود روبان در اطراف عبور قطب تنه درخت نشانه ها و صندوق های پستی همراه SR A1A خدمت به عنوان یک عابر ایمنی یادآوری برای رانندگان و عابران پیاده است.

“آبی روبان معنی است که رفتن به در طول زمان محو شدن. و این که از امنیت کاذب را بازگشت این ایده نادرست است که مردم در حال رفتن به توقف برای چراغ زرد” مارک نلسون شهادت پنج شنبه.

“ما می خواهم به کار را به چیزی کمی بیشتر دائمی در سوفیا حافظه,” او گفت:.

پس از جلسه Nelsons خوب پری و دیگر قانونگذاران داستان مشترک در یک کنفرانس مطبوعاتی در چهارم-طبقه برجک دولت کاپیتول.

جیل نلسون به رسانه ها گفت: “این فرزند ما میراث.”

“ما نمی خواهم به هر گونه دیگر خانواده از طریق این فاجعه ای است که خانواده ما را از طریق رفته. و ما بسیار هیجان زده در مورد شتاب برخی از این لوایح کردم کشش است که آنها به دست آورده ایم” او گفت:.

جیل نلسون گفت: ماهواره, ساحل, پلیس هنوز در حال بررسی دخترش, سقوط مرگبار. او گفت: او را ملاقات نمی, راننده, اما او می بخشد ،

پری لایحه باعث شد یک 2013, عبور, تصادف که در آن دو نفر به شدت مجروح و در جنوب غربی 62 بلوار در گینسویل.

“من فکر می کنم بسیاری از ما متوجه ما یک سیستم شکسته. منظورم این است که رانندگان و عابران ما این چیز درهم و برهم از گذرگاه که ما مطمئن نیستیم که (درباره),” پری گفت.

“من رانندگی برای یک مدت زمان طولانی و زرد نور چشمک زن به معنی آهسته — و این به آن معنا نیست برای جلوگیری از,” او گفت:.

فلوریدا در کنگره علامت Caruso, R-دلری بیچ ذکر شده نیازهای ایمنی از فلوریدا نزدیک به 150 میلیون نفر سالانه گردشگران و بازدیدکنندگان: “چراغ قرمز به معنی توقف بیش از همه جهان است.”

فلوریدا در کنگره تاد آلتمن R-Indialantic, رفت و آمد از طریق SR A1A فلاش-زرد عابر روزانه. اگر شما یک عابر پیاده در تلاش برای راه رفتن در سراسر beachside بزرگراه, او گفت:, “شما احساس می کنید مثل شما در حال بازی شیطان پین بال دزد.”

“آنها فقط کار نمی کند. آن واقعا دشوار است به استفاده از آنها. و این باعث می شود شما احساس می کنید که شاید آنها خطرناک تر از نداشتن آنها” آلتمن گفت.

“من فکر نمی کنم من ملاقات یک فرد مجرد است که در A1A و ساخته شده عبور است که مخالفت با آن” او گفت:.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>