ببخشید شما نمی توانید میزبان مهمانی های شام و یا بازی شب در میان اقامت در خانه سفارش

مایدزرت | No comments

در حالی که کالیفرنیا دست به درک آنچه در زندگی به نظر می رسد تحت اقامت-صفحه اصلی سفارش پالم اسپرینگز شهردار جف Kors روز دوشنبه دوباره رشد تقاضای خود را به ساکنان شهر به پناهگاه در محل: “ماندن در خانه یک نیاز است نه یک توصیه” او در بیانیه ای گفت.

در حالی که تقاضای کارگردانی شد خود را به سوی شهر, قوانین اقامت در خانه سفارش موازی در سراسر کشور.

که به معنی کوچک شام احزاب — حتی با چند بازدید کننده ای که زندگی نمی کنند در صفحه اصلی — هیئت مدیره بازی شب فیلم شب یا هر تجمع دیگری برگزار شد و در خانه کسی باید به تعویق افتاد تا زمانی که اقامت در خانه سفارش آسانسور به دولت توصیه کرده است در برابر حتی کوچک کرده است.

مقامات و کارشناسان نگران هستند که حتی با گروه های کوچک ایجاد شش پا از فاصله بین مردم می توان به چالش کشیدن زمانی که خوشه در خانه کسی.

همچنین چیزهایی مانند به اشتراک گذاری مواد غذایی, لمس کردن سطوح مشترک و یا دست زدن به بازی هیئت مدیره قطعه است که دیگران نیز لمس باید اجتناب شود اما می تواند تبدیل به سخت در گردهمایی های اجتماعی از این قبیل.

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

بیشتر: Coronavirus: کمک برای کسانی که در سرگرمی کار در پشت صحنه

بیشتر: ستون: Coachella Valley همسایگان چگونه شما مقابله به کروناویروس تکان زندگی روزمره ؟

متناوبا, پیاده روی و پیاده روی در خارج با فقط یک یا دو نفر دیگر تشویق می شوند که در آن اجتماعی فاصله است آسان تر به حفظ.

ایده های دیگر عبارتند از FaceTime و یا اسکایپ جلسات گروه; شروع Netflix باشگاه با دوستان به همه تماشای همان نشان می دهد و یا فیلم در همان زمان در خانه جداگانه; و یا بازی بازی های آنلاین با دوستان و یا خانواده.

Kors’ دوشنبه یادآوری به مقاومت و ماندن در خانه آمد یک روز پس از Riverside County بهداشت عمومی اعلام کرد 15 جدید تایید coronavirus موارد در روز یکشنبه — افزایش 50% از روز قبل. شهردار التماس ترکیبات خود را به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض بالقوه با رفتن به فروشگاه های مواد غذایی تنها یک بار در هر هفته و با استفاده از درایو-thrus زمانی که امکان پذیر است به عنوان مثال در داروخانه ها.

“این است که در مورد گرفتن آنچه ما می خواهیم آن است که آنچه ما واقعا نیاز به” او گفت:. “هر زمان که شما را از خرید شما قرار دادن خود و دیگران در معرض خطر و به عنوان نتیجه (قرار دادن) ما کارکنان مراقبت های بهداشتی عمومی ایمنی کارگران دیگر ضروری کارگران و اعضای خانواده خود را در خطر است.”

در مقایسه با همسایه شهرها Kors و پالم اسپرینگز شورای شهر عمل کرده اند به شدت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. این شهرستان صادر اقامت در خانه سفارش در 17 مارس دو روز قبل از Newsom صادر مشابه ایالت سفارش.

اگر چه برخی از شهرستانها را بسته مسیرهای پیاده روی پیاده روی با توجه به ازدحام Kors گفت: ساکنان و بازدید کنندگان هنوز هم می توانید پیاده روی در پالم اسپرینگز به عنوان طولانی به عنوان دنباله را برانگیخت اجتماعی رعایت فاصله دستورالعمل و اقامت 6 فوت از هم جدا.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>