جنوب ملبورن برنامه پردازد جوانان غذا با ساندویچ امید در میان coronavirus نگرانی

فلوریدا تودی | No comments

پس از بیش از دو دهه کار و داوطلبانه در جنوب ملبورن Ellena کمی بلافاصله فهمیدم چه تاثیر بسته شدن مدارس به دلیل coronavirus را در منطقه جوانان است.

“هر کودکی که گرسنه است می آیند برای دریافت ناهار از ما” گفت: کمی, مدیر, باشگاه, اعتماد به نفس, خصوصی, غیر انتفاعی, برنامه afterschool است که در عمل در قلب طبقه کارگر محله خاموش بلوار دانشگاه.

در حال حاضر دانش آموزان — از طریق اواسط ماه آوریل در حال حاضر قادر به انتخاب کنید تا مدرسه دولتی-بودجه صبحانه و ناهار وعده غذایی بسته در دانشگاه پارک مدرسه ابتدایی اما کمی می گوید: این فاصله ممکن است بیش از حد برای برخی از کودکان بدون ماشین.

“این کاملا یک پیاده روی به خصوص اگر شما گرسنه. ما خوشحال به آن را انجام دهد. پیشنهاد ما این برنامه را به خود ما afterschool, شرکت کنندگان, بنابراین ما فقط گسترش آن را شامل هر کسی که 18 و تحت.”

بیشتر: Coronavirus: Brevard مدارس ارائه خواهد شد رایگان دانشجویی وعده های غذایی در طول تعطیلی

رایگان گرفتن و رفتن مواد غذایی برنامه طول می کشد از 10.m تا 1 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه. این یکی از چندین تلاش از نهادهای خصوصی — از آشپزخانه سوپ به کلیساها — کمک به دیگران به عنوان ملت می رود از طریق یک دوره اقتصادی جابه جایی برای میلیون ها نفر و پیشگیرانه تعطیلی مدارس.

تعطیلی مدارس در محل قرار داده تا 15 آوریل به معنی پدر و مادر — از جمله مادران مجرد و دیگران مبارزه مالی — باید برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط پردیس وعده های غذایی. وجود دارد 12 مدرسه عمومی سایت برای وعده غذایی وانت Brevard دانش آموزان.

باشگاه اعتماد به نفس به طور معمول در خدمت حدود 40 نفر از دانشجويان خود را بعد از ظهر بچه های کافه afterschool غذا سایت برنامه. در حال حاضر با دیگر کودکان محله که تعداد به 114 نفر و در حال رشد است. آن را در حال حاضر ادامه برنامه از طریق اواسط ماه آوریل و با توجه به وضعیت coronavirus محدودیت را ارزیابی چه پس از آن ،

گرفتن و رفتن برنامه همکاری با برداشت دوم از مرکزی فلوریدا, فلوریدا بخش کشاورزی مصرف کننده مداری و تقسیم مواد غذایی, تغذیه و سلامتی.

و او هفت داوطلبان با دستکش و با توجه ماسک صورت برای محافظت از آنها در برابر هر گونه پتانسیل گسترش coronavirus دریافت مواد غذایی از برداشت دوم بانک مواد غذایی از مرکز. کودکان راه رفتن را به این منطقه در مقابل لیپسکام خیابان مرکز جامعه برای دریافت ساندویچ کره بادام زمینی — ترکیه برای کسانی که با مهره آلرژی همراه با میوه و شیر و سبزیجات است.

این برنامه همچنین با عرضه های آخر هفته بسته مواد غذایی را از گرسنگی پروژه فراهم می کند که مواد غذایی کنسرو شده و دیگر تغذیه تنقلات.

“این خیلی خوب غذا و آن را تغذیه. ما می خواهیم به مطمئن شوید که این کودکان همه چیز را در آن هرم غذایی,” کمی می گوید.

“ما همچنین دریافت کمک های مالی از تنقلات و ما با تصویب آن از چیپس و کراکر. ما در حال درخواست از جامعه اگر آنها می توانند برخی از این موارد به دلیل آن است که ساخت یک تفاوت. ما باید بسیاری از پدر و مادر به ما می گوید که این کودکان از مدرسه و خوردن آنها را از خانه و خانه,” او گفت:.

او همچنین با استفاده از این زمان برای صحبت کردن با برخی از محله های کودکان است. بسیاری شنیده ام در مورد COVID-19 و سوال او گفت:. برخی نیز به یک معلم خصوصی به عنوان خوانده شده به در جداول پیک نیک زیر درختان بلوط در مقابل این مرکز است.

“آنها خسته از گیر بودن در داخل خانه است. آنها می دانند که مردم از دست دادن شغل خود و برخی نگران هستند” ،

“اما من به آنها می گویم ما در حال رفتن را از طریق این.”

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

به کمک: برای کسب اطلاعات بیشتر و یا کمک مالی به باشگاه اعتماد به نفس را گرفتن و رفتن مواد غذایی, برنامه تماس 321-409-8942 . بازدید www.clubesteem.org برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>