جنوب کالیفرنیا طوفان می رسد هل پالم اسپرینگز باران برای سال بالاتر از میانگین

مایدزرت | No comments

آن را در زمان یک زن و شوهر روز اما Coachella Valley است که در نهایت ضربه بارانى که خیساندن بقیه کالیفرنیای جنوبی این هفته است.

باران به طور کامل توسعه یافته به مدت یک شب در بیابان و پالم اسپرینگز را دریافت کرده بود 0.67 اینچ از ساعت 11 صبح روز چهار شنبه در آوردن آن مجموع بارندگی پس Jan. 1 به حدود 3.2 اینچ.

که منجر به برتری 2.66 اینچ از بارش باران است که به طور معمول می افتد بین Jan. 1 و 8 آوریل با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

Whitewater کردم 0.75 اینچ از بارش باران و کویر چشمه های آب گرم بود 0.79 اینچ ساخت آنها را مرطوب تر Coachella Valley جوامع است.

صحرا شده بود عمدتا خشک در مقایسه با بقیه از جنوب کالیفرنیا که در آن جوامع بوده است, بمباران توسط چند اینچ از بارش باران از یکشنبه شب.

پیش بینی پیش بینی بخش هایی از Coachella Valley خواهد دریافت یک چهارم اینچ از بارش باران در روز دوشنبه اما این هرگز اتفاق افتاده است و قابل توجه بارندگی در نهایت وارد اواخر روز سه شنبه به اوایل روز شنبه.

آب و هوا: اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از coronavirus می تواند منجر به آتش سوزی تهدید به بعد

آب و هوا: تراموا بسته به عنوان Coachella Valley آن مرطوب بعد از سال 2020

“آن را باید به باران بخش زیادی از روز (چهارشنبه) در بیابان” خدمات ملی آب و هوا هواشناس کیسی Oswant گفت. “پنج شنبه به نظر می رسد مانند آن را سبک تر باران.”

قبل از چهار منطقه کوه ها نگه داشته طوفان صحرا و غرب لبه سن Gorgonio تصویب شد و نزدیکترین منطقه به دریافت خواهید کرد مهم باران است.

ممنوعیت برای مثال تا به حال 1.5 اینچ از بارش باران بعد از ظهر سه شنبه در حالی که Whitewater شد و مرطوب Coachella Valley community با 0.12 اینچ از بارش قبل از چهارشنبه.

بسیاری از جنوب کالیفرنیا واقع شده است یک فلش سیل دیده بان از طریق پنج شنبه شب. سیل تماشای یک اقدام احتیاطی است که قبل از مشاوره و یا هشدار دهنده.

سیل هنوز وارد Whitewater شستشو و مجبور پالم اسپرینگز پلیس را تعطیل هندی, دره عمیق و باریک, درایو, جنوب بزرگراه میان ایالتی 10.

فقط بعد از ساعت 10 صبح در کلیسای جامع شهر کارکنان اعلام کرد یک راننده سقوط به یک قطب ابزار در westbound رامون جاده در Neuma درایو. شهرستان سخنگوی کریس Parman گفت: “به نظر می رسد راننده در حال رانندگی بود بیش از حد سریع برای شرایط آب و هوایی و hydroplaned به قطب قدرت.”

وی افزود: راننده زخمی نشدم اما یکی westbound خط مسدود شده بود در حالی که تعمیرات صورت گرفت.

باران وارد به عنوان Riverside County مقامات بهداشت اصرار ساکنان به ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus که بیمار بیش از 1000 نفر کشته و 28.

“در حالی که باران ممکن است انگیزه اضافی برای مردم به ماندن در خانه این دو روز گذشته ما امیدواریم که که همه ساکنان درک نیاز فوری به ماندن در خانه به سرعت و جلوگیری از گسترش مرگبار رمان coronavirus” Riverside County سخنگوی بروک Federico گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>