جنوب کالیفرنیا دماهای در حال افزایش است آخر این هفته, اما هیچ چیز پالم اسپرینگز نمی تواند رسیدگی

مایدزرت | No comments

این هفته با افزایش درجه حرارت که در حال گرم کردن جنوب کالیفرنیا اما Coachella Valley ساکنان ممکن است متوجه نیست از آنها استفاده می شود برای شرایط بدتر.

با توجه به خدمات ملی آب و هوا, درجه حرارت در حال رفتن به ضربه 85 تا 90 درجه از لس آنجلس به سان دیگو.

پالم اسپرینگز’ درجه حرارت ممکن است افزایش به 84 درجه جمعه است که نه درجه بالای نرمال اما پیش بینی افزایش نمی خواهد هر چیزی را که باید افزایش هشدار دهنده. نه باید درجه حرارت را افزایش می دهد در جای دیگر در منطقه ،

“که گرم اما آن را به هر چیزی خطرناک به خصوص با رطوبت کم و کمی از نسیم هم گفت:” هواشناس Brandt ماکسول که اضافه آن را نامناسب می شود برای طبقه بندی در آینده شرایط به عنوان یک “heatwave.”

بیشتر: روز ولنتاین خواهد بود خشک در سال 2020 بود اما بسیاری وتر یک سال پیش

آن را به تدریج سرد خاموش یکشنبه به عنوان طوفان وارد جنوب کالیفرنیا. Coachella Valley درجه حرارت ممکن است قطره به پایین به بالا 70s.

صحرا را به سختی تحت تاثیر طوفان و ساکنان ممکن است تنها متوجه “شاید چند قطره از نور باران” ماکسول گفت.

جنوب کالیفرنیا بوده است که عمدتا خشک در ماه های ژانویه و فوریه باعث آب و هوا و آتش کارشناسان ابراز نگرانی می کند که کمبود باران می تواند منجر به زود آتش سوزی شود.

پالم اسپرینگز برای مثال تا به حال 0.04 اینچ از بارش باران تا کنون در این سال به جای عادی خود 1.92 اینچ برای ژانویه و فوریه. ریورساید بود 0.14 اینچ در مقایسه با نرمال از 5.66 اینچ است.

دماهای شده اند گرمتر از حد معمول و پوشش گیاهی توسعه یافته است که در طول سال 2019 را بارش خشک شدن و تبدیل به سوخت برای آتش سوزی ،

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>