کالیفرنیای جنوبی خشک زمستان می تواند در هموار کردن راه برای زود هنگام آتش سوزی های نجومی کارشناسان می گویند

مایدزرت | No comments

خشک زمستان به نگرانی در میان آب و آتش کارشناسان که در جنوب کالیفرنیا ممکن است در فروشگاه برای بدتر wildfire فصل از حد معمول.

مناطق در سراسر جنوب کالیفرنیا در نظر گرفته شد “خشک” و یا “بسیار خشک” در این ماه با خطر آتش سوزی در حال شایع در اوایل مارس با توجه به کالیفرنیای جنوبی جغرافیایی مرکز هماهنگی که متشکل از سازمان ها از جمله کال آتش نشانی و خدمات جنگل ایالات متحده.

برایان هنری ملی و بین آتش مرکز ملی آب و آتش, مدیر برنامه, گفت, کالیفرنیا بالا منطقه از نگرانی و شمالی و مرکزی کالیفرنیا به طور خاص در معرض خطر هستند از آنجا که این مناطق ثبت شده حتی کمتر باران از جنوب کالیفرنیا.

اضافه کردن به نگرانی هایی که مقدار زیادی از پوشش گیاهی است که در ابتدا رونق به لطف بارش باران های سنگین در سال 2019 اما در حال حاضر مرده به دلیل شرایط خشک است. این

شرایط فعلی هنری گفت: در حال مقایسه با سال 2012 که در کالیفرنیا تاریخی خشکسالی آغاز شد و پوشش گیاهی از سال گذشته سوخته.

“این یک مرحله انتقالی و آن مشکل می باشد,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از مناطق که تعداد زیادی از مرده ایستاده چمن از سال گذشته است.”

آتش پوشش: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری صدا در آتش سوزی کالیفرنیا

آتش پوشش: SCE می تواند کاهش قدرت برای کاهش خطر آتش سوزی

ژانویه و فوریه به پایان رسید و با زیر متوسط مقدار باران در سراسر کشور و جوامع در سراسر جنوب کالیفرنیا در حال پایین حداقل 30 درصد از نرمال بارش از ماه دسامبر هنگامی که در فصل زمستان آغاز شد.

پالم اسپرینگز برای مثال تا به حال 0.04 اینچ از بارش باران تا کنون در این سال به جای عادی خود 1.92 اینچ برای ژانویه و فوریه. ریورساید بود 0.14 اینچ در مقایسه با نرمال از 5.66 اینچ و آناهایم 0.53 اینچ در مقایسه با نرمال 5.55 اینچ است.

آن را بعید مارس خواهد بود به اندازه کافی به را تشکیل می دهند تفاوت و احتمال بارش باران هستند و حتی باریک در ماه آوریل هنگامی که درجه حرارت ممکن است به طور مداوم به پیش افتادن از 80 درجه است.

“دیگر ما بدون غوطه ور شدن دیگر ما نمی جلوگیری از افزایش fire فصل” خدمات ملی آب و هوا هواشناس الکس Tarde گفت.

کال آتش گزارش 207 آتش سوزی سوخته 76 هکتار در سراسر کشور در این سال از طریق Feb. 16. در طول مدت مشابه سال گذشته 81 آتش سوزی سوخته 77 هکتار است.

میانگین پنج ساله برای همان دوره است 204 آتش سوزی با 1,501 هکتار سوخته است.

آتش پوشش: عکس از آپولو کارشناسی ارشد آتش در بانینگ

آتش پوشش: Soboba قبیله جدید باز می شود ایستگاه های آتش نشانی در نزدیکی کازینو

مقامات نقطه به یک Feb. 6 آتش در کنار رودخانه به عنوان مثال از یک فروغ رخ داده است که زودتر از حالت عادی و در طول یک دوره است که به طور معمول مرطوب تر از سال است.

آن را موجب نزدیکی سانتا آنا رودخانه دنباله و بزرگ خیابان و مجبور به تخلیه قبل از آتش نشانان موجود در آن به 64 هکتار با توجه به کنار رودخانه آتش نشانی. محققان بر این باورند این ممکن است ناشی از یک بی خانمان شد.

آتش سوزی فصل گسترش یافته در سال های اخیر و کال آتش مقامات می گویند آن نشده است غیر معمول در کالیفرنیا برای تهدید به محل خارج از تابستان است.

کال آتش گردان رئیس لوکاس Spelman اضافه بدترین آتش سوزی شامل درختان مرده وجود داشته است که قبل از سال گذشته بارش باران های سنگین. باران هموار راه را برای پوشش گیاهی است که می تواند آتش و ایجاد شعله های آتش که رایت به سمت درختان موجود.

کال آتش سروان. فرناندو Herrera گفت: باد می شود یک عامل مهم در اندازه گیری این سال wildfire فصل اما او موافقت کرد عدم بارندگی کمک نمی کند.

“ما انتظار داریم همه چیز به خشک شدن” او گفت:. “بارش وجود ندارد.”

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>