ایالت های جنوبی تا حد زیادی آن را به تنهایی در بازگشایی گیری

لدگر | No comments

BATON ROUGE, La. — فرمانداران در 17 متحده مرتکب شده اند به منطقه ای هماهنگی برای بازگشایی اقتصاد خود را در طول شیوع کروناویروس — اما در جنوب که در آن رهبران آن رفتن به تنهایی فقط به عنوان آنها در اعمال محدودیت.

به عنوان سوال در مورد کی و چگونه به سهولت ویروس-اقدامات کنترل می شود به طور فزاینده سیاسی متهم فرمانداران در جنوب عمیق که در برابر هر گونه ظاهر هماهنگ سازی به جای رانندگی در خانه خود پیام است که هر دولت باید خودش تصمیم بگیرد.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ قصد دارد تا بسیاری از دولت کسب و کار و در حال اجرا دوباره به عنوان به زودی به عنوان جمعه. همکار جمهوری خواه تنسی رژیم صهیونیستی است. Bill Lee اعلام کرد که اکثر کسب و کار آغاز خواهد شد از سرگیری عملیات به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

ادامه مطلب: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز: می سی سی پی در حال گسترش مزایای بیکاری برای coronavirus

برخی دیگر از رهبران جمهوری خواه بودند در نظر گرفتن مراحل کوچکتر مانند بازگشایی خود را در سواحل است. حذف نقطه داغ از لوئیزیانا به لیبریا جان ادم ادواردز نیز مصرف بیشتر محتاط رویکرد اعلام کرد او را برای اولین بار اجازه می دهد برخی از غیر اضطراری روش های پزشکی برای فردا.

اما هیچ کس می خواهد به هماهنگی. ادواردز برای یک, یادداشت های کشورهای همسایه کمتر گسترده شیوع است. حتی زمانی که چندین فرمانداران جمهوریخواه برگزار می شود تماس های تلفنی به بحث در مورد بازگشایی برنامه های آنها اصرار داشتند که آنها کار نمی کند در کنسرت — و سمت چپ خود را دموکراتیک همتایان خود در منطقه است.

“ما در حال تلاش برای, که در آن ما می تواند سرنوشت ما به دست خود ما گفت:” کمپ.

او یکی از منطقه تهاجمی ترین تا کنون اجازه می دهد سالنهای بولینگ alleys تو سرو و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی جمعه اگر صاحبان دنبال اجتماعی-دورى و بهداشت مورد نیاز است. رستوران ها می توانید به ناهار خوردن در خدمات و سینما می تواند بازگشایی در روز دوشنبه.

ادامه مطلب: Pine Grove مجموعه گسترده دولت COVID-19 اضطراب کمک خط

این حرکت در خلاف جهت مشاوره از بسیاری از کارشناسان و چپ بسیاری از کسب و کار با احتیاط.

عدم وجود منطقه ای هماهنگی نیز نگرانی که یک شل شدن در یک دولت — به خصوص با کافی تست — می تواند منجر به افزایش موارد دیگر. اما توافق دشوار خواهد بود در یک منطقه با چنین رویکردهای متفاوت.

استراتژی در تقابل کامل با هماهنگی جاهای دیگر. کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن توافق کرده اند که برای همگام سازی آنها چگونه خواهد شروع به بلند کردن سرپناه خود را-در-محدودیت مکانی. هفت متحده در غرب انجام داده اند همان هفت فرمانداران در میانه. در دومی دو منطقه فرمانداران از هر دو طرف درگیر هستند.

در جنوب آن ad hoc: کمپ گفت: او را به صحبت دیگر جنوب فرمانداران اما او نمی هماهنگ با هر یک از آنها را حتی اگر در مناطق شهری در گرجستان دامان بیش مرز با چند. ادواردز و جمهوریخواه می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز نیز مکالمات به دلیل سفر و کسب و کار مشترک بین نیواورلئان و می سی سی پی ساحل خلیج فارس. اما ادواردز گفت: او اعتقاد نداشت برای هماهنگی بیشتر لازم بود.

“من فکر می کنم اگر شما نگاه کنید در آن مناطق که در آن این اتفاق می افتد شما باید بسیار موقعیت های مشابه از نظر مقدار COVID که آنها در آن دسته از کشورهای مختلف و آنها را به درجه بسیار بیشتر از اینتر-ارتباط از نظر اقتصاد خود را,” او گفت:.

داستان ادامه دارد پس از گالری.

فراتر از کاهش محدودیت های پزشکی ادواردز می گوید: او در حال انتظار برای دیدن اگر لوئیزیانا بهبود مسیر — کمتر بستری شدن در بیمارستان کمتری از مردم در هواکش — باقی مانده است در دوره قبل از تصمیم گیری چه مراحلی او را هنگام اقامت خود در خانه سفارش منقضی مارس 30. لوئیزیانا هنوز بیشتر موارد و مرگ و میر بسیار بیشتر از هر کشور دیگر در منطقه است.

برای بسیاری از مردم بسیار مسری coronavirus باعث علائمی مانند تب بالا و سرفه خشک. اما برخی از افراد به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود تبدیل شدن به بسیار مریض تر و حتی مرگ می شود.

در جای دیگر در جنوب, تصمیم گیری متنوع است.

حتی به عنوان همسایه گرجستان تحت فشار قرار دادند به بازگشایی جمهوری خواه آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey تصمیم به نگه داشتن اقامت-صفحه اصلی سفارش در محل از طریق پایان ماه. در ضمن آرکانزاس’ جمهوریخواه فرماندار آسا هاچینسون هرگز با صدور چنین قطعنامه هر چند او تحمیل محدودیت های دیگر.

ریوز در می سی سی پی و فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در ضمن اجازه داده اند سواحل به بازگشایی شده است. ریوز همچنین گفته است که غیر ضروری کسب و کار می تواند شروع به ارائه منظقه وانت و یا تحویل.

آموزش و پرورش: زمانی که بازگشایی مدارس? به زودی آموزش و پرورش رهبران می گویند با وجود اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن

در کارولینای جنوبی سنگر آمد عمومی رمپ قایق جمعه. بسته خرده فروشان مانند فروشگاه های بزرگ و مغازه ها تخصص های بعدی بودند اما تنها کالیفرنیا ، هنری مک مستر اصرار داشت اگر سخت اجتماعی فاصله به دنبال داشت. او اجازه دولت محلی تصمیم می گیرید که آیا برای بازگشایی سواحل است. بیشترین کاهش یافته است در حال حاضر.

هنوز روشن نیست اگر دولت COVID-19 موارد تا به حال به اوج خود رسید و در عین حال از دولت سلامت داده ها نشان می دهد که تعدادی از coronavirus آزمون کاهش یافته است. گرجستان هم با دیدن یک تست کاهش است.

کارشناسان می گویند که مخالف آنچه مورد نیاز است به عنوان محدودیت سهولت. رهبر کارولینای جنوبی بیمارستان آموزشی هشدار داد دولت نیز مورد نیاز قوی ردیابی از افرادی که در تماس با بیمار.

“ما نیاز به در محل قطعه برای نگه داشتن موج دوم از تبدیل شدن به فلج,” دکتر گفت: David Cole رئیس دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی.

ادامه مطلب: Coronavirus شیوع نزدیک به سه برابر در می سی سی پی, زندان فدرال در یازو سیتی

وقوع ضربه بخش های مختلف کشور به روش های مختلف و پاسخ شده است فقط به عنوان متنوع — پس وجود ندارد یکی از راهکار گفت: دکتر ریچارد Oberhelman, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه Tulane در دانشکده بهداشت عمومی و پزشکی گرمسیری در نیواورلئان.

“هماهنگی حس می کند اما در سمت تلنگر است که کشورهای مختلف در بخش های مختلف از این بیماری همه گیر” Oberhelman گفت که ارتباطات باقی مانده است کلید.

برخی از ترس که اگر ایالات جنوبی دریافت بیش از حد جلوتر از بقیه کشور آنها می تواند جذب بازدید کننده — و احتمالا باز کردن درب به عفونت بیشتر.

گل تلفونی ساحل رنج می برد اما اگر آن شروع می شود به سهولت محدودیت در هتل ها و اجاره کوتاه مدت آن می تواند از دیدن هجوم بازدید کنندگان به دنبال آب و هوای گرم و دور از نقاط داغ. بدون آزمایش های گسترده ای است که می تواند فاجعه طلسم عفونی کنترل پرستار دبی Borst گفت: یک جلسه از گل تلفونی ساحل شورای شهر.

“عمومی می شنود اما یک چیز آنها را درک نمی کنند ما ندارد و تست در دسترس مانند دیگر شهرها و ایالات متحده پس من نگران هستم که آنها را به یک از امنیت کاذب در مورد ما اعداد” Borst گفت.

کالینز گزارش از کلمبیا, کارولینای جنوبی. آسوشیتد پرس نویسندگان جف امی در آتلانتا; Andrew DeMillo در لیتل راک آرکانزاس; و امیلی Wagster Pettus در Jackson, می سی سی پی منجر به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>