Space Coast شام موم دلتنگ بیش از آستین رفته رستوران در کاکائو ساحل ملبورن

فلوریدا تودی | No comments

Brevardians احساساتی هستند مردم است.

آنها به حيرت آور, داستان در مورد روز هنگامی که باغ مرکبات در محدوده در امتداد رودخانه هند و ماهیگیری بود یک صنعت از عجایب اولین انسان که به فضا رفت و چیزهایی که در آن زمان به آنها را دریافت کنید وجود دارد.

این نوستالژی حمل بیش از مواد غذایی و رستوران ها.

افرادی که در زندگی و یا بازدید Brevard County با خوشحالی به یاد بیاورید قبل از موبایل روز هنگامی که یک تلفن خواهد بود به ارمغان آورد به جدول در حزب مرکزی تله موش در دهه 1960 دوران کاکائو در ساحل. آنها به یاد جلسات بیش از غذاهای خوب در اتاق دریا در ملبورن جشن و خانواده که در محل انبه درخت کاکائو در ساحل.

آنها تعجب که در آن مضمون رستوران مانند rock ‘n’ rollin’ Herbie K را کسی که شام میخورد در کوکو بیچ یا ماه کلبه در کیپ کاناورال رفت و محبوب به عنوان آنها بودند.

“آنها” هیچ بخش کوچک از جمعیت: سوال “چه بلند رفته Space Coast رستوران شما بیشتر از دست پرسید:” در فلوریدا امروز غذا محور Facebook, گروه, 321 عطر و طعم: که در آن بروارد می خورد, دریافت حدود 1200 پاسخ. حدود 300 رستوران نامگذاری شد.

دلیل همه آن دروغ در مغز و کام با توجه به روانشناس بالینی چارلز استیونس که شیوه های Viera.

“مواد غذایی و جو از رستوران بیرون کشیدن حس قوی, خاطرات,” او گفت:. “مواد غذایی آسایش و راحتی است و ما جفت است که با محیط اطراف است که رستوران — یا, مردم, موسیقی و…. و شما باید کلاسیک مطبوع. آن است که قوی جفت شدن چون مواد غذایی یکی از اساسی ما درایوهای. نوستالژی تداعی خاطرات (از کسانی که در رستوران ها) است که ما به ارمغان می آورد احساس راحتی.”

شانون گیلاس که در اینجا زندگی می کردند بیشتر از 44 سال ارائه یکی دیگر از دلایل طولانی از دست رفته-رفته از eateries: “من خیلی خسته از gentrified مکان ظاهر. به من یاد مکان های محلی … که جالب و متفاوت و معتبر. شما می دانید, محلی, فرهنگی, یا کنار جاده ای امریکا-نوع مسائل است. شما می توانید Darden (زنجیره ای است که شامل زیتون, باغ, استیک گاو شاخ دراز و پنیر چدار را خراش آشپزخانه اینجا) و OSI (رستوران همکاران با Bloomin’ علامت های تجاری از جمله Outback Steakhouse, Carrabba را به ایتالیایی گریل و Bonefish کوره).”

به طوری که رستوران انجام Brevardians خانم ترین ؟

1. برنارد گشت/گشت و گذار, کاکائو, ساحل

اگر اعضای 321 طعم هر گونه سنج برنارد گشت و گذار بعد از گشت و گذار در صدر لیست. اواخر برنارد فیشر افتتاح آن در سال 1948. برنارد برادرزاده زنگ زده فیشر در زمان بیش در 1960s و فروش رستوران در سال 2006. این بسته در سال 2010 و تخریب شد و در سال 2017. آن را دریافت نزدیک به دو برابر آرای هر رستوران.

فضانوردان روزنامه نگاران و دیگر افراد مشهور dined در برنارد گشت و گذار در و دیوار که با مته سوراخ اثبات آن است.

به گشت و گذار بزرگ نوار منطقه معروف بود به صورت رسمی آن منوی بوفه و نزدیک حضور ثابت محلی دوستي ، آن اتاق ناهار خوری بود که در آن جشن از انتخابات پیروزی به درگیری صورت گرفت و Brevardians می گویند که آنها هر دو عاشق.

“اگر شما تا به حال فلفلی توت فرنگی در Bernard گشت و گذار شما می دانید که چرا من از دست آن محل” سوزان رومانو گفت. “و خود را تازه آماده شده قبل از-خود-چشم tableside سالاد سزار.”

سندی گادوین و ربکا تاونسند اضافه شده مورد علاقه خود را در یک بار: “و دیس از قارچ سرخ شده,” تاونسند گفت که گادوین پاسخ داد: “من از دست, دامن, استیک.”

2. سوویتواتر ملبورن

روستایی به دنبال — و بازیگری با آن fishpond و درختان — جادار و راحت Sweetwaters به یک جزء اصلی برای شام که به دنبال چیزی کمتر از dressy با قابل ملاحظه منو.

350-صندلی رستوران ساخته شد در سال 1980 و بسته در سال 2003.

“من عاشق محیط” جودی گراهام گفت. “برکه koi سرگرم کننده بود و یک محل عالی برای فرصت های عکس (و آن) کریسمس رفتن به زمان خانواده; دکوراسیون عالی شد. غذایی به طور مداوم خوب است. اولین جایی که تا کنون خوردند gator گزش.”

3. رامون های کاکائو در ساحل

رامون را “نان ساحل” بود که توسط یک گسترده جلا هیئت مدیره است که انجام شده نام جیوه فضانوردان است که تعجب آور نیست. کسانی که فضانوردان و آنهایی که به دنبال آنها dined وجود دارد. این dressy اما بی تکلف رامون بود مشهور برای آن سالاد و اگر یک همبرگر می تواند به حال وجود آن منو در خدمت امثال کل مین خرچنگ و کبابی فرانسوی لغو احکام صادره ی گوشت بره.

همین هولت و همسرش Allene باز رستوران در تقاطع جاده های کشور 520 و A1A در سال 1957. Allene در ادامه به اجرای آن پس از همین درگذشت در سال 1967. او بعد از آن فروخته شده به برنیس و رونی پورتر که تا به حال آن را تا اواخر سال 1984. ساختمان خاک یکسان در سال 1990.

گفت: فرانسین مندل Arrington, “رامون را: بهترین نخست دنده سوپ پیاز و سیر گسترش برای رول خوشمزه! فضای گرم و صمیمی, با, تازه, جدول منسوجات. و آن را به یک مورد علاقه در میان برنامه های فضایی سیاست گذاران و shakers.”

4. آلما را به ایتالیایی و غذاهای دریایی رستوران کاکائو ساحل

که توسط مورگان خانواده در یک ساختمان که قبلا قرار دارد کاکائو در ساحل, اولین دفتر دکتر آلما, یکی از آخرین باقی مانده راه اندازی کارگران hangouts شد و معشوق خود را برای entrees و همچنین پیتزا.

آهسته و پایین نوار-B-Que Bar & Grill باز در سال 2004 در اورلاندو خیابان ساختمان که قبلا قرار دارد Alma است.

“(من) عاشق آلما را بسیار” چارلتون LaBelle نوشت: در سال 2018 است. “(ما) همیشه رفت و برای مناسبت های خاص. خود را لازانیای من بالا علامت آب که در برابر تمام لازانیا اندازه گیری می شود. دیگر لازانیای تا به حال شده است به عنوان خوب است.”

“بهترین رستوران ایتالیایی من همیشه خوردند در به دور از آنچه که می تواند در نظر گرفته ایتالیایی درست شد اما بهترین در آمریکایی ایتالیایی که آلما را در کوکو بیچ” گفت: لایحه Geiger.

5. تله موش کاکائو, ساحل

اگر شما دوست game, استیک کاراکتر-کبابی در کوره فولاد سازی دهان باز و یا اگر شما می خواهید یک خوب نخست دنده لغو احکام صادره ی و یا غذاهای دریایی, تله موش با خود جلف جوندگان-در-سفید-کراوات آرم خود را محل. هفت-صفحه چرم پوشش منو شامل امثال ولینگتون گوشت گاو کباب جوجه اردک و خرچنگ ترمیدور.

“این خوب steakhouse در کاکائو در ساحل استفاده می شود که به میزبان امثال Walter Cronkite نیل آرمسترانگ و….” نوشت: رستوران مسیحی Stimetz. “من به یاد داشته باشید یک آتش باز گودال که در آن آنها گریل شده استیک است که شما می توانید از تمام اتاق ناهار خوری.”

مانند رامون به آن مشهور خود را برای سالاد سزار, که مورد علاقه از شام در روز خود را.

“در روز تله موش در کاکائو در ساحل ساخته شده و بسیار جذاب جدول کنار سالاد سزار در کاسه چوبی با mashing سیر و آنچوی و آن را خوشمزه” الن Duerr نوشت.

عضویت گفتگو در facebook.com/groups/321FlavorWhereBrevardEats.

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>