Space Coast جشن عید پاک بی سر و صدا در جریان است از سواحل به درایو در خدمات کلیسا

فلوریدا تودی | No comments

برای هزاران نفر از Brevard County ساکنان عید پاک – همچنین به عنوان شناخته شده قیامت روز یکشنبه برای برخی از جماعت – شروع با یک پراکندگی مردم در ساحل استقبال از برآمدن خورشید.

دیگران از تخت خوردن صبحانه و استراحت با قرن ها از روز مقدس churchgoing سنت آنلاین رفت به جریان خدمات و عید پاک توده ها به عنوان جهان استقبال مسیحیت, مقدس ترین روز در زیر سایه coronavirus.

“ما از دست شما تا حد زیادی” پدر اسکات Crice از نام مقدس عیسی جامعه کاتولیک در Indialantic گفت: مخاطبان از تماشای طریق Facebook.

Crice صحبت آنلاین از پناهگاه خود را ابراز انعکاس میان خالی pews. خدمات و آمد نزدیک به دو هفته پس از جماعات سراسر کشور تصمیم به بستن درها به خانه ها از ایمان در پاسخ به نگرانی در مورد گسترش رمان coronavirus. صبح روز یکشنبه برخی از کلیساها زنگ زد زنگ.

بیشتر: پلیس کردهاید از دست رفته پالم بای مرد یکشنبه عید پاک پس از جستجو از جاده های گورستان

بیشتر: عید پاک طلوع آفتاب – اجتماعی فاصله

چند مانند رحمت کلیسا در فلوریدا برگزار شد درایو در خدمات با اعضای بوق شاخ در ستایش, در حالی که دیگران ایستاده در امتداد خط ساحلی آن در سال گذشته, عید پاک, طلوع آفتاب, خدمات درو هزاران نفر از هر فرقه.

با وجود این تغییرات در آورده با کروناویروس و اجتماعی فاصله گرفتن پیام از منبر آنلاین انجام نماز برای امید.

“ما از پروردگار به ما کمک می کند و التیام ما” Crice گفت. “ما از هم جدا نیست از عشق به خدا.”

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>