Space Coast صاحبان رستوران و شام با احتیاط خوش بینانه به عنوان مکان شروع به بازگشایی

فلوریدا تودی | No comments

Patty و ویلیام کوپر بوده و مشتاقانه در انتظار بازگشایی ژاکلین نانوایی & کافه در مرکز شهر ملبورن است.

آنها در نزدیکی زندگی می کنند, به طوری که آنها می خواهم راه رفتن به کافه برای بایگانی اطلاعات.

“ما تلاش کردیم که برای حمایت از ژاکلین را در طول این زمان,” Patty کوپر گفت. در حالی که مواد غذایی را از برخی از رستوران ها از دست می دهد و با کیفیت در هنگام بسته بندی برای بایگانی اطلاعات بود که این مورد برای نانوایی اما Coopers هیجان زده شدند که قادر به نشستن در محل دوشنبه و لذت بردن از صبحانه خود را.

“چیزی در مورد غذا خوردن در یک جدول جایی غیر از خانه خود” بازنشسته وکیل گفت. “این یک رجعت به حالت عادی تحت جدید طبیعی است.”

او گفت: آن را به او احساس امید.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis چهارشنبه اعلام کرد که رستوران در فلوریدا می تواند بازگشایی برای ناهار خوردن در دوشنبه مشتریان تحت یک فرمان اجرایی نیاز به بیش از 25 درصد اشغال در داخل و احزاب در داخل و خارج نشسته حداقل 6 فوت از هم جدا.

نه هر کس مشتاق به سر کردن به خوردن.

“این آغاز پایان است!” رابرت ویل ارسال شده در 321 عطر و طعم: که در آن بروارد می خورد فلوریدا امروز غذا محور Facebook ، “ما فقط به حال گذشته ما مجبور غذا خوردن در خانه شام. … دوشنبه روز. برنامه های ما در حال صرف شام در Cuizine! رزرو تایید کرد!! که در آن هر کس دیگری می رود؟”

اما بر خلاف ویل اکثر 185 پاسخ پیشنهاد این امر می تواند وضعیت موجود را در خانه باقی می ماند برای مدتی.

فقط به عنوان بسیاری از شام نیست, آماده به بیرون رفتن نیست همه رستوران ها آماده بودند برای باز کردن.

نگاهی اسکات در پنجم در Indialantic. “یک رستوران کوچک مانند ما را به تمام کارکنان و کار ما نمی خواهد پول به اندازه کافی برای پوشش هزینه های ما و ما در منهای گفت:” آشپز/صاحب اسکات Earick. رستوران خود را صندلی 42 مهمانان. آن را به ارزش آن را به باز کردن برای 10 نفر. او را در نظر بگیرید باز زمانی که درصد مطرح شده است به 50 است.

این بیماری همه گیر است و قطعا یک چالش برای رستوران ها گفت: ملودی Camarra که صاحب Eatz در Suntree.

“و من فکر می کنم این هفته خواهد بود یکی دیگر از چالش” او گفت:.

Eatz ارائه کرده است takeout و منظقه وانت از اواسط ماه مارس و Camarra گفت: مشتریان او بوده اند, حمایت, اما از آن شده است آسان نیست.

“ما امیدواریم که یک زن و شوهر از ماه پایین جاده ما قادر خواهد بود برای باز کردن در ظرفیت کامل و همه ما به طور منظم بازگشت,” او گفت:. “این می تواند یک چالش برای اطمینان حاصل کنید. ما فقط به امید این به ما کمک خواهد کرد و ما را از رفتن.”

در روز پنج شنبه توماس Trska که صاحب واعظ نوار و Kelsey را در اسکودوی کیپ کاناورال مشغول به کار بود با شهرستان برای افزایش صندلی در فضای باز در دو رستوران.

“ما شده است تلاش برای کشف کردن که هر روز چگونه از این طریق با تقریبا صفر کسب و کار به اندازه کافی برای پوشش همه چیز را” او گفت:. “ما فقط حلق آویز در آنجا به سختی.”

در روز قبل از coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی دو رستوران شاغل تقریبا 50 نفر است. از اواسط ماه مارس تنها هشت تا 10 کار کرده اند.

او امیدوار است با گسترش صندلی در فضای باز اجازه خواهد داد که او را به آوردن بیشتر مردم به کار می کنند.

دیو داشی دارای دو رستوران و یک نوار شراب و شیرینی در یک Suntree پلازا. او احساس خوش بینانه هفته گذشته پس از دریافت فدرال امداد پول است که اجازه داده او را به کارکنان خود را و آنها را به پنج هفته از بازگشت پرداخت.

“من حقوق و دستمزد $است 127,000 یک ماه” گفت: Dashi که کار تقریبا 60 نفر است. “این یک عمل.”

چون Amici را به ایتالیایی رستوران و پیتزا فروشی, آشپز جدول و انبار شراب متصل او مشغول پخش کردن جداول بنابراین او می تواند صندلی diners در تمام موسسات و همچنین در انبار شراب را پاسیو در فضای باز.

بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در حال نشستن مهمانان می توانید سفارش از Amici منو یا آشپز جدول منو. هر چند آشپز جدول بالا پایان خانه استیک معمولا باز است روز شنبه از طریق شنبه داشی گفت: در حال حاضر از آن خواهد شد روزانه باز مانند Amici است.

“در حال حاضر ما باید به ایجاد برخی از پول,” او گفت: “بنابراین هر آنچه که آنها سفارش آنها می توانید آن را دریافت کنید.”

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>