Space Coast ارکستر سمفونیک افزایش درایو در کنسرت تجربه

فلوریدا تودی | No comments

در 7 p. m. روز شنبه, جولای 11, خیابان Viera خواهد شد خوش آمدید یک pop-up از درایو. اما این است که مادر خود را از درایو: سرگرمی قطعا بالا به عنوان Space Coast سمفونی آغاز تابستان آن کنسرت با یک دوز بی خطر از فرهنگ است.

شش هوای تازه کنسرت با مقدار زیادی از اجتماعی فاصله آرنج اتاق سالم و جریان هوا اجازه می دهد نوازندگان ارکستر سمفونیک در مقابل از مخاطبان که به آن تعلق دارند و بعد از بازی به سگ و گربه خود را در خانه.

از آن خواهد شد غیر معمول کنسرت حتی فراتر از آن, هوای آزاد, تنظیم در سمت شرقی خیابان پشت کتاب-یک میلیون و AMC خیابان 16 که در آن 225 فضاهای پارکینگ در دسترس هستند به جای دوستداران موسیقی است.

برای شروع بنفش موانع را با خیال راحت جداگانه نوازندگان از هر یک از دیگر در طول اجرای برنامه.

“نوازندگان را در risers و فاصله به اندازه کافی به فراهم سالم جریان هوا و اتاق اجتماعی فاصله” گفت: مدیر هنری و سمفونی بنیانگذار هارون کالینز.

به عنوان ماسک برای برخی نوازندگان را به آنها, اما دیگران را مجبور به رفتن بدون.

“مگر ما باد نوازندگان یاد بگیرند که چگونه به نواختن سازهای خود را بدون استفاده از دهان خود گفت:” کالینز.

کنسرت شرکت کنندگان باقی می ماند می تواند در اتومبیل خود را و یا راه اندازی خود را در صندلی کنار وسایل نقلیه خود را. در هر صورت مخاطبان خواهد بود شاهد کنسرت سابقه در ساخت.

“ما برای اولین بار ارکستر در اینجا در ایالات متحده به انجام رانندگی در کنسرت, که بسیار هیجان انگیز است” گفت: Collins.

“از آنچه من درک می کنم, اگر نه همه, هوای آزاد, سالن هنوز بسته است. به نظر من این امر می تواند عاقلانه برای وقایع در فضای باز با مردم با هم گروه بندی می شوند. ما دیده ایم چنین مقدار متناوب از موارد جدید پاپ و هدف اصلی ما این است که برای اطمینان از ایمنی از همه کسانی که شرکت در برنامه های ما. من فکر می کنم این مفهوم است که قابل اجرا و بسیار امن برای شرکت کنندگان.”

نشان می دهد آهنگ سمت راست جلو!: موسیقی ‘تایتانیک’ اسکله در تیتوسویل تاتر

نشان می دهد باید در اما هنگامی که؟: بروارد تئاتر انطباق با کروناویروس

گنج ساحل ساکنان می توانید لذت بردن از نشان می دهد در چمن خانه خود را. این مجموعه شامل 7 p. m. درایو-یو پی اس در پارکینگ از مسیر کلیسا 1105 58. Ave. Vero Beach, در روزهای جمعه قبل از بروارد اجرای برنامه.

هر کنسرت در سری مدال های مختلف جامعه بخش است که قربانی به نگه داشتن روح آمریکایی قوی است. بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان هستند قهرمانان از ساعت در طول اولین کنسرت یک ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از برادوی بهترین کرایه.

“ما نمی تواند شروع به ابراز تشکر از ما به بهداشت حرفه ای که در ادامه به انجام این کار بسیار برای خانواده های آمریکایی گفت: Collins.

“با این کنسرت ما می گویند با تشکر از شما راه ما می دانیم که بهترین بازی موسیقی بزرگ برخی از برادوی بهترین دوست داشتم نمایش آهنگ.”

“در برادوی” ویژگی های اعداد از “شبح اپرا” “گریس” “نقب زن روی بام” ، “عیسی مسیح سوپراستار” و دیگر علاقه مندی ها.

این کنسرت را در ادامه اوت 14 و 15 که SCSO باد گروه ارائه “سرزمین شیرین آزادی” قرمز و سفید و آبی کنسرت که به افتخار تمام کسانی که پوشیده اند ملت ما را به عنوان به خوبی به عنوان دفاع از ما کارگران است.

ویژه سری نتیجه گیری اوت 28 و 29 با “برادوی جنسیتی بندر” جشن کارگران ضروری در رستوران, مواد غذایی, داروخانه ها و هتل ها که باقی ماند در پس دیگران می تواند در خانه بمانند. علاوه بر آن یک نوک کلاه به معلمان و مربیان که در بر داشت راه برای الهام بخشیدن به دانش آموزان خود را در طول آموزش از راه دور. موسیقی انتخاب برای Gender Bender همه از ویژگی های سرگرم کننده پیچ و تاب و آواز توسط یک عضو از جنس مخالف.

چند هفته گذشته بوده است به خصوص به چالش کشیدن برای انجام گروه که مانند سمفونی کار در ناب-و-معنی مدل اما کالینز است تاکید مثبت برای موسیقی خود را سربازان و خود را بسیار قدردانی مخاطبان است.

“ما شده اند با برکت هدیه ای از زمان و کاهش در میان ما زندگی پر مشغله ما دادن زمان برای اتصال زمان به بررسی و زمان به خودمان را,” او گفت:.

“این به ما می دهد زمان به منعکس کننده و قدردانی از همه ما شده اند با برکت. وجود یک نور درخشان در انتهای تونل.”

Space Coast ارکستر سمفونیک رانندگی در سری کنسرت

وقتی که: جولای 10-11 در 7 p. m. “در برادوی”; Aug. 14-15 در 7 بعد از ظهر “سرزمین شیرین آزادی”; Aug. 28-29 در 7 بعد از ظهر “Gender Bender”

که در آن: جمعه کنسرت در مسیر کلیسا 1105 58 Ave. ورو بیچ; شنبه کنسرت در خیابان Viera 2261 مرکز شهر خیابان ملبورن

بلیط: $10 در هر فرد و یا 25 دلار در هر carload از بزرگسالان است. دانش آموزان 18 و تحت بستری رایگان. برای محدود کردن تعامل اجتماعی با خدمه پارکینگ, پیش خرید بلیط تشویق می شوند.

اطلاعات: 855-252-7276

در وب: spacecoastsymphony.org

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>