SpaceX و ناسا با هدف قرار دادن اوت تاریخی اقیانوس فرود فضانوردان

فلوریدا تودی | No comments

فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley مشغول قرار دادن SpaceX خدمه اژدها کپسول از طریق paces خود را پس از تاریخی خود و پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی در ماه مه به عنوان اولین فضانورد ناسا سرنشین تجاری موشک و کپسول.

در حال حاضر ناسا می گوید که آنها ممکن است در بازگشت به زمین در اوایل ماه اوت 2. ناسا و اسپیس ایکس را شناسایی سه بالقوه مناطق فرود در اقیانوس اطلس در نزدیکی جکسون و کیپ کاناورال و یکی در خلیج مکزیک در سواحل Pensacola.

آب و هوا و عوامل دیگر تعیین خواهد کرد که سایت انتخاب شده است به صورت تاریخی چلپ چلوپ فرود در اقیانوس ها که نکرده اند و با انجام فضانوردان روی پس از آپولو عصر.

اما قبل از این که اژدها کپسول پاشیده پایین هنوز هم وجود دارد برخی از کار را به انجام در فضا است.

در اوایل صبح روز جمعه Behnken و ناسا فضانورد کریس کسیدی انجام خواهد شد نزدیک به هفت ساعت راهپیمایی فضایی به جای باتری های یون لیتیوم در ایستگاه فضایی است. آنها انجام یک راهپیمایی فضایی مشابه در ژوئیه 1.

سپس در اطراف ژوئیه 4 تعطیلات خدمه را تست اژدها کپسول توانایی پشتیبانی از چهار خدمه – یک گام مهم برای موفقیت آینده خدمه-1 ماموریت بعد از این سال.

“ما به خدمه و نگاه کنید که چگونه ما ممکن است در خواب اژدها و چگونه ما ممکن است استفاده از سیستم های دیگر با چهار خدمه به طوری که مهم تظاهرات برای ما” Commercial Crew Program Manager استیو Stich گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

اگر Behnken و Hurley بازگشت در اوایل ماه اوت Stich می گوید: بعد از راه اندازی از فضانوردان در SpaceX خدمه-1 ماموریت می تواند اتفاق می افتد در ماه سپتامبر. ناسا مصمم است آنها نیاز به حداقل 6 هفته بین فرود از نسخه ی نمایشی-2 اژدها کپسول و راه اندازی از خدمه-1 اژدها سفینه فضایی که ناسا فضانوردان ویکتور Glover, مایک هاپکینز Shannon واکر و فضانورد Soichi Noguchi به ایستگاه فضایی.

اژدها Crew1 خودرو در SpaceX Hawthorne تسهیلات در کالیفرنیا در حال حاضر تحت وسیله از سیستم نیروی محرکه و آن را کشتی به مرکز فضایی کندی در پایان ماه ژوئیه.

تماس با راشل شادی در 321-242-3577. او در توییتر دنبال کنید @Rachael_Joy.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>