SpaceX تاخیر بعدی Starlink راه اندازی از کیپ کاناورال با توجه به سخت افزار موضوع

فلوریدا تودی | No comments

SpaceX است و تاخیر در راه اندازی بعدی آن Starlink ماموریت از کیپ کاناورال با توجه به مسائل مربوط به سخت افزار راه اندازی ارائه دهنده تایید شنبه شب.

“ایستاده کردن از (یکشنبه) Starlink راه اندازی” SpaceX گفت: از طریق توییتر. “تیم گرفتن نگاه نزدیک در مرحله دوم شیر جزء.”

این موشک فالکون 9 در حال حاضر برنامه ریزی برای بلند کردن از راه اندازی مجتمع 40 حدود 10:04 صبح دوشنبه. نیروی هوایی را 45 آب و هوا اسکادران انتظار 80% “رفتن” شرایط را برای تلاش.

پس از پرتاب این موشک را در مرحله اول باز خواهد گشت برای کامپیوتر-کنترل فرود بر روی هواپیماهای بدون سرنشین کشتی نام البته من هنوز هم شما را دوست دارم در اقیانوس اطلس است. از آن خواهد شد آن 50th فرود به تاریخ.

فشرده به فالکون 9 بار fairing 60 تخت بسته بندی شده Starlink ماهواره طراحی شده است که به پرتو دسترسی به اینترنت به زمین. دوشنبه پرواز را علامت پنجم ماموریت برای Starlink که به رخ کشیدن 300 فضاپیما در پایین مدار زمین پس از ماهواره های جداگانه از مرحله بالایی حدود یک ساعت پس از پرتاب.

راه اندازی شنبه

  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • ماموریت: 60 Starlink ماهواره
  • زمان راه اندازی: حدود 10:04 صبح
  • محل سکونت: 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه
  • فرود: هواپیماهای بدون سرنشین کشتی نام البته من هنوز هم شما را دوست دارم
  • آب و هوا: 80% “برو”

تاریخ floridatoday.com/space در 8:30 صبح دوشنبه به صورت شمارش معکوس چت و به روز رسانی از جمله جریان SpaceX راه اندازی پخش.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>